Bir Sayfa Seçin

Akıllı Ev Ses Sistemi

  Okuma Süresi: 3 Dakika

Akıllı ev sistemi

Gelişen teknolojiler sayesinde artık kablolu teknolojiler git gide azalmaktadır. Akıllı ev ses sistemi ürün grupların da oldukça yaygınlaşan kablosuz ses sistemi ürünleri her geçen gün hızla artıyor. Artık tüm markalar kablosuz çözümleri sizlere sunuyor. Kablosuz ses sistemi ürünlerimizi inceledikten sonra bizimle iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz veya sizi showroom umuzda misafir edebiliriz.

Peki akıllı ev ses sistemi neler yapabilir!

Müzik sizi rahatlatır, mutlu eder ve stresi azaltır. Sabah istediğiniz müzikle uyanır, banyoda istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Birileri kapı zilini açıldığında müzik sesinizi kısabilirsiniz. Ses sisteminiz akıllı ev sistemi ile entegre çalışır.

Aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli vakitler geçirebileceğiniz, sinemayı evinize taşıyan bir o kadar da müzik ziyafetini evinizin her köşesinde sizlere sunan TİS ses sistemi geliştirdiği son teknoloji ile kullanımınıza sunulmaktadır. Sesin yükselişi ile sinema keyfi sunmakta olan sistem, bluetooth bağlantı özelliği ile de kolay kullanım sağlar. Ev ses sistemi sayesin de artık sinemaya gitmek eskisi kadar rağbet görmemektedir.

Kullanacağınız sistem için evinizde kullanacağınız alanın büyüklüğü önemlidir. Evinize rahat bir kurulum yapabilmek için önceden ona göre bir seçim yapmanız sizlere yarar sağlayabilir. Cihazımıza sahip olmak için çok pahalı bir sistem seçmenize gerek yoktur.

Önemli olan sistemin evinize ve televizyonunuza uygunluğudur. Az maliyetle de en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz teknoloji harikası olan akıllı ev ses sistemi sayesinde sinema keyfini ara vermeden eviniz de ofisiniz de yaşayabilirsiniz. İçeriğinde ki birçok güncel özellik ile de sadece sinema da takılı kalmayıp birçok avantajlarından yararlanabilirsiniz. TİS Akıllı ev ses sisteminde;

  • Her alanda ayrı ayrı müzik çalma ve müzik çalma için boşluk ekleme ve azaltma yeteneği.
  • Her alanda kablosuz olarak mobil ve tablet üzerinden müzik çalma yeteneği
  • Bir ortamdan diğerine ses ve video aktarma yeteneği
  • Parti ve dinlenme gibi önceden tanımlanmış senaryolar için müzik seçebilme yeteneği

TİS akıllı ev ses sistemlerinde yapılmış olan yenilikler sizlere hoş bir ev sinema ortamı, parti ortamı, romantik bir ortam yaratmakla birlikte sizleri bambaşka bir yere götürür.

Her zaman savunduğumuz gibi akıllı ev sistemleri artık lüks değil bir ihtiyaç haline dönüşmüştür.

9

Kaynak: TİS Türkiye