Bir Sayfa Seçin

TİS, hatırlatıcı kendi sürümüdür.

Zamanlayıcı ve otomasyon modülü, gün batımı, gün doğumu, Ezan hesaplayıcı, 240 adet mantık ile TİS-AUT-TMR Gerçek Zamanlı saat olarak, daima hatırlayacaksınız.

 

 

 

 

 

Otomasyon Modülü ile sınırsız programlama seçeneklerini sağlayın

Zaman her şeyi belirler. Bize ne zaman, nerede ve nasıl yapmamız gerektiğini anlatıyor. Bu nedenle, doğru bir programın sürdürülmesi çok önemlidir.

TİS, zamanınıza göre her şeyi yapan akıllı bir çözüm olan, zamanında bir asistan olan Otomasyon Zamanlayıcısı’nı sunar.

Otomasyon Zamanlayıcısı ile İstediğiniz Kadar Mantık Tanımlayın. 240 bayrak (Flag) ve 800 tane mantık çizgisiyle, TİS’in Zamanlayıcısı birçok şekilde özelleştirilebilir. Ek olarak, Otomasyon modülü sınırsız programlama seçeneklerini sağlayan AND/ OR/ XOR/ NAND mantıkları (XNOR, NOT, vb. gibi diğer mantıklar tanımlanabilir) ile donatılmıştır.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Otomasyon Zamanlayıcısı oldukça enerji verimlidir

otomasyonOtomasyon Modülü ile sınırsız programlama seçeneklerini sağlayın. Bu zamanlayıcı hakkında iyi bir şey, bir elektrik kesintisinden sonra ayarlarını geri yüklemesidir, bu nedenle yeniden programlama gerekmez. İnternet erişimi olmadan da çalışır. Bu modülde dahili bir zamanlayıcı ve yedek pil bulunur. Bu, güç ve İnternet eksikliği durumunda işlevin aynı kaldığı anlamına gelir.

Kesin bir noktanın coğrafi koordinat sistemine dayanarak çalışır. Gün doğumu / gün batımı saatini otomatik olarak algılar ve buna göre tanımlanmış programları gerçekleştirmek için ayarlanabilir. Örneğin, biri bina ışıklarını gün batımında yakmak isteyebilir. Otomasyon Zamanlayıcısı bununla ilgilenir. Mevsimsel zaman farklarını da dikkate almaktadır. Bu zamanlayıcının yardımı ile evinize daha fazla ihtişam kazandırabilirsiniz.

Bu modül ayrıca, Müslümanların dua çağrısı yapan Ezan’ı da destekler. Bu zamanlayıcı oldukça enerji verimlidir. Klima ve tavan vantilatörlerinin, bir cami dolmadan 30 dakika önce açılacağını hayal edin, bu nedenle ışıklar, klima ve havalandırma sistemlerini sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar açık bırakmaya gerek yoktur. Ayrıca, bu modül otomatik olarak tüm röle modlarını tanımlar. Bunu yapmak için programlanmış olsa bile, avize açılmışsa, zamanlayıcı halojen lambaları yakmaz.

Otomasyon Zamanlayıcısı, diğer TIS akıllı panelleriyle de yapılandırılabilir. Örneğin, Luna panel ile birleştiğinde, iç mekan sıcaklığını tespit edebilir ve gerekmiyorsa klima sistemini kapalı tutabilir.

Bu çözümün bir diğer özelliği de tarihleri tespit etmesi. Bu yetenek, hafta içi / günlere göre programlama yapılmasına olanak sağlar. Hafta içi enerjik bir radyo istasyonunun sesiyle uyanmak ister misiniz? Otomasyon Zamanlayıcısı size bu konuda yardımcı olabilir.

TIS’in Otomasyon Zamanlayıcısı ile her şeyin planlandığı gibi gitmesini sağlayabilirsiniz.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:TIS-AUT-TMR
2Saat Özelliği:Evet
3Mantık Tarif Etmek:Evet - 400 Tane
4Senaryo:Evet
5Material:Plastik
6Kablosuz Bağlantı:Hayır
7Akıllı Ağ:TİS-Bus
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

=

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

<

PRG Butonu ile zamanlayıcı modülünü adres çakışmasını çözebilir.

;

PRG Led ışığı zamanlayıcı modülünün vaziyetini görüntüler. Eğer kırmızı yanıp sönerse, zamanlayıcı modülünün adresi başka bir cihazla çakışmış; eğer yeşil yanıp sönerse zamanlayıcı modülü doğru çalışmaktadır.

<

Vidalı akıllı ağ girişi (BUS)

DATASHEET

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)