Bir Sayfa Seçin

DMX Protokolü hizmetinizde

Sahne ışıklandırmasını ve efektlerini kontrol etmek için yaygın olarak kullanılan dijital iletişim ağları için bir standarttır. DMX ayrıca tiyatro dışı iç mekanlarda ve mimari aydınlatma koşullarında, Noel ışıkları dizesinden elektronik reklam panolarına kadar değişen alanlarda kullanılmaktadır.

DMX Kontrol çeşitli ışık renkleri ve efektleri yaratır

Partilerin hayranı mısınız? Dans ışıklarından hoşlanıyor musunuz? Evinizi dans salonuna dönüştürmek ister misiniz? Tam olarak aradığın şeye sahibiz. TİS DMX48 kontrol cihazı, partinizi tahmin edebileceğinizden daha fazla güzelleştirecektir.
Bu cihaz sadece ışıkları kapatıp açmakla kalmaz; ayrıca DMX Kontrol çeşitli ışık renkleri ve efektleri yaratır. Ek olarak, DMX protokolü altında çalışan tüm cihazları kontrol edebilir. Kurulduktan ve bir TİS-BUS sistemine bağlandıktan sonra, evinizin büyük bir sahneden farkı kalmaz. Tüm ışıkları, olaya en uygun şekilde yönetebilirsiniz. Yıldönümünüz mü? Birkaç dokunuşla unutulmaz bir parti yapın. Romantik bir şarkı çalarken kırmızı efektler oluşturmak için bu denetleyiciyi ayarlayın ve eşinizi sizinle bir düet dansına davet edin.

dmx, DMX ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

dmx, DMX ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

dmx, DMX ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

dmx, DMX ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

dmx, DMX ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

dmx, DMX ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

TİS DMX Kontrol Cihazı, bir DJ konsolunu kolayca değiştirebilir

dmx, DMX ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleriİyi haber şu ki, TİS DMX48 Kontrolör birçok WRGB ışık tipiyle yapılandırılabilir. Bekarlığa veda partisi düzenlerken, binanızın renk efektini belirli bir zamanda değiştirirken ya da oğlunuz evde arkadaşlarıyla takılmak istiyorsa, seçenekleriniz sınırsızdır. Kendi DJ'iniz olun; DMX Kontrol ile en sevdiğiniz tonu, efekti ve ışık lazerini ayarlayın.
Bu çözümle çalışmak da çok basittir. Akıllı telefonunuz klavyenizdir. Tüm ışıkları parmak ucunuzla kontrol edebilir, kısabilirsiniz. TİS DMX48 Kontrol Cihazı, bir DJ DMX konsolunu kolayca değiştirebilir. Basitlik ve rahatlık bu kontrolörün getirdiği şeydir.
DMX48 bu kontrolörün 48 kanallı bir modelidir ve bu çözüm TIS-BUS sisteminde çalıştığından, bu kanalları bağlamak, sınırsız sayıda DMX48 cihazını kontrol etmek anlamına gelir. Bu model büyük konser salonları, defile salonları, restoran kompleksleri ve daha fazlası için uygundur.
DMX Denetleyici ile hislerinizi evinizle paylaşabilirsiniz.
Kurun ve ışığın içeri girmesine izin verin.

[wpdatatable id=28]

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

dmx, TİS Akıllı Ev Sistemleri
;

DMX Şebeke girişi

=

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

=

DMX RJ-45 Girişi

Bu led DMX RJ-45 şebekesinin çalıştğını görüntüler.

PRG Butonu ile DMX modülünü kolay programlama, adress çakışmasını çözme ve bir çok daha fonksiyonu yapabilir.

;

PRG Led ışığı DMX modülünün vaziyetini görüntüler. Eğer kırmızı yanıp sönerse, DMX modülünün adresi başka bir cihazla çakışmış; eğer yeşil yanıp sönerse DMX modülü doğru çalışmaktadır.

Vidalı akıllı ağ girişi (BUS)

dmx, TİS Akıllı Ev Sistemleri

DATASHEET

dmx, TİS Akıllı Ev Sistemleri

TANITIM BROŞÜR

dmx, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)
TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

               

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun