Bir Sayfa Seçin

DMX Protokolü hizmetinizde

Sahne ışıklandırmasını ve efektlerini kontrol etmek için yaygın olarak kullanılan dijital iletişim ağları için bir standarttır. DMX ayrıca tiyatro dışı iç mekanlarda ve mimari aydınlatma koşullarında, Noel ışıkları dizesinden elektronik reklam panolarına kadar değişen alanlarda kullanılmaktadır.

DMX Kontrol çeşitli ışık renkleri ve efektleri yaratır

Partilerin hayranı mısınız? Dans ışıklarından hoşlanıyor musunuz? Evinizi dans salonuna dönüştürmek ister misiniz? Tam olarak aradığın şeye sahibiz. TİS DMX48 kontrol cihazı, partinizi tahmin edebileceğinizden daha fazla güzelleştirecektir.
Bu cihaz sadece ışıkları kapatıp açmakla kalmaz; ayrıca DMX Kontrol çeşitli ışık renkleri ve efektleri yaratır. Ek olarak, DMX protokolü altında çalışan tüm cihazları kontrol edebilir. Kurulduktan ve bir TİS-BUS sistemine bağlandıktan sonra, evinizin büyük bir sahneden farkı kalmaz. Tüm ışıkları, olaya en uygun şekilde yönetebilirsiniz. Yıldönümünüz mü? Birkaç dokunuşla unutulmaz bir parti yapın. Romantik bir şarkı çalarken kırmızı efektler oluşturmak için bu denetleyiciyi ayarlayın ve eşinizi sizinle bir düet dansına davet edin.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

TİS DMX Kontrol Cihazı, bir DJ konsolunu kolayca değiştirebilir

dmx protokolİyi haber şu ki, TİS DMX48 Kontrolör birçok WRGB ışık tipiyle yapılandırılabilir. Bekarlığa veda partisi düzenlerken, binanızın renk efektini belirli bir zamanda değiştirirken ya da oğlunuz evde arkadaşlarıyla takılmak istiyorsa, seçenekleriniz sınırsızdır. Kendi DJ'iniz olun; DMX Kontrol ile en sevdiğiniz tonu, efekti ve ışık lazerini ayarlayın.
Bu çözümle çalışmak da çok basittir. Akıllı telefonunuz klavyenizdir. Tüm ışıkları parmak ucunuzla kontrol edebilir, kısabilirsiniz. TİS DMX48 Kontrol Cihazı, bir DJ DMX konsolunu kolayca değiştirebilir. Basitlik ve rahatlık bu kontrolörün getirdiği şeydir.
DMX48 bu kontrolörün 48 kanallı bir modelidir ve bu çözüm TIS-BUS sisteminde çalıştığından, bu kanalları bağlamak, sınırsız sayıda DMX48 cihazını kontrol etmek anlamına gelir. Bu model büyük konser salonları, defile salonları, restoran kompleksleri ve daha fazlası için uygundur.
DMX Denetleyici ile hislerinizi evinizle paylaşabilirsiniz.
Kurun ve ışığın içeri girmesine izin verin.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:TIS-DMX-48
2Aydınlatma Kontrolü:Evet
3Klima Kontrolü:Hayır
4Yerden ısıtma Kontrolü:Hayır
5Perde ve Panjur Kontrolü:Hayır
6Senaryo:Evet
7Material:Plastik
8Kablosuz Bağlantı:Hayır
9Akıllı Ağ:TİS-Bus
10Address:48 Tane
11Kısıcı Özelliği:Evet
12Manüel Kontrol:Hayır
13Dijital Giriş:Hayır
14Ağ Geçti:Evet - DMX'i TİS-BUS ile değiştirir
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

;

DMX Şebeke girişi

=

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

=

DMX RJ-45 Girişi

<

Bu led DMX RJ-45 şebekesinin çalıştğını görüntüler.

<

PRG Butonu ile DMX modülünü kolay programlama, adress çakışmasını çözme ve bir çok daha fonksiyonu yapabilir.

;

PRG Led ışığı DMX modülünün vaziyetini görüntüler. Eğer kırmızı yanıp sönerse, DMX modülünün adresi başka bir cihazla çakışmış; eğer yeşil yanıp sönerse DMX modülü doğru çalışmaktadır.

<

Vidalı akıllı ağ girişi (BUS)

DATASHEET

TANITIM BROŞÜR

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)