Bir Sayfa Seçin

PIR / Ultrasonik Varlık Algılama Sensörü

 

 

 

TİS Smart-Bat, Varlık Algılama Sensörü

SMART-BAT, bir çift teknoloji varlık algılama sensörüdür. Bu cihazı çalıştırmak için TİS 24v DC güç Kaynağı gerekiyor. Bu sensörü TİS akıllı bina sisteminde kullanmak için TİS kuru kontak girişlere bağlanması gerekmektedir.

Bu çift teknoloji varlık algılama sensörü enerji tasarrufu amacıyla; otel odalarında, ofislerde, koridorlarda vb .. de kullanılabilir. Örneğin; otel odasında misafir olmadan istediğimiz enerji tasarrufu senaryosunu ayarlayabiliriz. Örneğin; odadaki klimayı kapat yada aydınlatmayı kapatabilirsiniz. Örneğin; bir otel koridorunda  kullanmak istediğinizde yaklaşık 12 mt'ye kadar agılama imkanı sağlar. Böylece misafir odasına çekildiği zaman otomatik olarak aydınlatma yada klimayı kapatır.

Örneğin; bir ofisde personel odasında personel odasından çıktığında 30 dakika bir süre tanımlayabilirsiniz . Tekrar odasına dönüş sağlamadığında klima yada aydınlatma otomatik olarak kapansın.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Çift Teknoloji Varlık Algılama Sensörü

Güç açıldıktan sonra, SMART-BAT sensörü 30 saniye ısındıktan sonra tamamen çalışır durumdadır.
Çift Teknoloji Modu: Bu, sensör için varsayılan çalışma modudur. PIR teknolojisi bu modda ışıkları açar; ancak, her iki teknolojinin de hareket algılaması ışıkları AÇIK tutacaktır. Her iki teknoloji de hareket algılamazsa, gecikmeli kapanma süresinden sonra ışıklar kapanır.varlık algılama sensörü
Tek teknoloji modu: Bu modda yalnızca bir teknoloji etkindir. Teknoloji, dip anahtarları ile seçilir Seçilen teknoloji - PIR veya ultrasonik - tarafından hareket algılama ışıkları yanacak ve AÇIK tutacaktır. Hareket tespit edilmediğinde, gecikmeli kapanma süresinden sonra ışık sönecektir.
Gecikmeli kapanma süresi: Belirli bir süre sonra herhangi bir hareket algılanmazsa sensör ışığı KAPALI konuma getirecek şekilde tasarlanmıştır. Zamana gecikme süresi denir ve sensördeki zamanlayıcı düğmesi kullanılarak ayarlanır. Uyarlama modelleri, her bir kurulumun parametrelerine uyacak şekilde ortam koşullarına ve doluluk şekillerine göre gecikmeli kapanma süresini değiştirir.
Gözden Geçirme Modu: Gözden geçirme özelliği, bir oda geçici olarak meşgul olduğunda kullanışlıdır. Bu özellik sayesinde, kişi odadan çıktıktan kısa bir süre sonra sensör ışıkları KAPALI konuma getirecektir. Gözden geçirme özelliği şu şekilde çalışır: Bir kişi odaya girdiğinde ışıklar yanar. Kişi odayı 2,5 dakikalık varsayılan gözden geçirme süresinden önce terk ederse, sensör ışıkları KAPALI konuma getirecektir. Kişi odada 2.5 dakikadan daha uzun süre kalırsa, sensör standart çalışmaya devam edecektir.

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

<

PIR Hareket Sensörü

=

Ultrasonik Sensörü

KURULUM TALİMATI

0/5 (0 Reviews)