Bir Sayfa Seçin

Venera Panel İle Kablosuz Akıllı Ev Kontrolünün Keyfini Çıkarın

Venera Kablosuz Akıllı Panel Serisi

Sade ve Şık Tasarım

Minimal tasarımıyla Venera Kablosuz Akıllı Panel evinize şıklık katar

Kolay Kurulum ve Kolay Kullanım

WiFi ağına bağlanın ve Venera Akıllı Panelin kurulumunu hızlıca tamamlayın

Venera Kablosuz Akıllı Panel İle Konforun Tadını Çıkarın

Canlı Renk Seçenekleri

İsteğinize Göre Renk Seçeneklerini Değiştirin.

Karanlıkta Bile Kendini Belli Eder

Karanlıkta parlayan LED ekran ışığı ile gece bulunmayı kolaylaştırır

TİS Mobil Uygulama ile Evinizi Uzaktan Kolayca Kontrol Edin

Evinizin tüm kontrolü bir telefon kadar yakınınızda

Hızlı ve Kolay Kurulumu ile Venera Kablosuz Panel Serisi

Venera Kablosuz Panel serisi ile akıllı ev kontrolünün kolay ve şık yoluyla tanışın. Kablosuz serimizin bir ürünü olan Venera kablosuz panel, aydınlatmaları, perdeleri ve kepenkleri kontrol etmenize yardımcı olmak için zarif bir şekilde tasarlanmıştır.

1,2,3 ve 4'lü Buton kombinasyonları bulunan VENERA kablosuz panel, röle kanallarını kontrol edebilir ve sistemdeki diğer cihazlara komutlar göndermek için de kullanılabilir.
Bu ürünlerin en önemli avantajlarından biri kablosuz çalışmasıdır. Bu kablosuz panel modeme bağlanır ve uzaktan TIS uygulamasıyla kontrol edilebilir. Bu işlem için ağ geçidine veya herhangi bir ek cihaza ihtiyaç yoktur. Aydınlatmayı (Aç, Kapa veya Kıs), Perdeyi (Aç ve Kapat) ve istediğiniz tüm senaryoları kontrol etmek için istediğiniz butonu kullanabilirsiniz.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Kablosuz Panel Serisini Üç Adımda Kolayca Kurun

Venera kablosuz panel, çok fonksiyonlu bir dokunmatik akıllı paneldir. Üç kolay adımda kurulumunu yapabilirsiniz: eski anahtarınızı çıkarın, yenisini takın, internete bağlayın ve kontrol etmeye başlayın. Evinizde veya ofisinizde kolayca kurulumunu yaptığınız Venera akıllı panel, ekstra bir kablolamaya ihtiyaç duymaz.

WiFi Anahtar

Etkinleştirmek için yapmanız gereken tek şey paneli cep telefonunuz aracılığıyla bir modeme bağlamaktır. Kurulumu yaptıktan sonra evinizi dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz. Venera kablosuz panelin yerleşik 2.4 Hz WiFi özelliği vardır ve bu dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman evinize erişebileceğiniz anlamına gelir. Dışarda olduğunuz zaman çiçekleriniz biraz güneş ışığı alsın istiyorsanız, tek yapmanız gereken oturma odanızın perdesini akıllı telefonunuzla uzaktan mobil uygulama ile açmak.

Venera kablosuz panel ile tüm aydınlatma sistemlerinizi kontrol edebilirsiniz.  Venera kablosuz panel, yerel ağınız üzerinden diğer TIS cihazlarına bağlanabilir. Bu, panelin diğer tüm panelleri kontrol edebileceği anlamına gelir ve evinizdeki diğer tüm TIS cihazlarını, telefonunuzdaki uygulama aracılığıyla bu panele bağlanarak kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, Venera'nın çok kullanışlı bir çevrimiçi zamanlayıcısı vardır. Örneğin, güneş doğduğunda bahçenizdeki ışıkların kapanmasını veya güneş ışınlarının mobilyanıza zarar vermesini önlemek için günün belli zamanlarında perdelerinizi otomatik olarak ayarladığınız zamanlayıcı ile kapatabilirsiniz.

Ek olarak, bu cihazın bir enerji sayacı vardır bu sayede hem aylık hem de yıllık enerji tüketimini sizin için raporlar. Bu da size enerji tüketiminiz ve bunun nasıl daha iyi yönetileceği hakkında fikirler verir.

Ayrıca uzaktan kumanda ile bu akıllı panelleri kontrol edebilirsiniz. Gece, bahçedeki ışıkları yerinizden kalkmadan uzaktan kumanda ile kapatabilirsiniz.

Bu akıllı panel için siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur ve led butonun renklerini değiştirebilirsiniz. 256 renk seçeneğinden oluşan geniş bir renk yelpazesi vardır ve ayrıca butonlardaki ledlerin parlaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, parlaklığı dilediğinizce ayarlayıp, panelin karanlıkta bile görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu Venera akıllı panel serisi ile hayatınızı kolaylaştırın.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Renk:Siyah - Beyaz
2Aydınlatma Kontrolü:Evet - 2,3 ve 4 düğmeli
3Klima Kontrolü:Hayır
4Yerden ısıtma Kontrolü:Hayır
5Ses Sistemi Kontrolü:Hayır
6Tema seçimi:Hayır
7TV ve Media Kontrolü:Hayır
8Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
9Senaryo:Evet
10Güvenlik Sistem Kontrolü:Hayır
11RGB Led Şerit Kontrolü:Hayır
12Enerji ölçer sayfası:Hayır
13Meteoroloji istasyonu sayfası:Hayır
14Dokunmatik Ekran:Evet
15kilitlenebilirHayır
16MaterialCam
17Kablosuz Bağlantı:Evet
18Akıllı Ağ:TİS Air - WiFi

s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

=

Venera anahtarın tuşlarını aydınlatma kontrolü, motorlu perde ve panjur kontrolü için programlanabilir. Bu düğmeleri senaryo uygulamak içinde ayarlanabilir.

<

TİS butonunu Venera anahtarını WiFi modeme bağlamak için kullanılır.

Venera 4G DATASHEET

Venera 4G KABLOLAMA ŞEMASI

Venera 3G DATASHEET

Venera 3G KABLOLAMA ŞEMASI

Venera 2G DATASHEET

Venera 2G KABLOLAMA ŞEMASI

TANITIM BROŞÜR

0/5 (0 Reviews)