Bir Sayfa Seçin

Akıllı enerji sayacımızla kontrol edin ve tasarruf edin.

TIS enerji ölçer çeşitli önemli elektrik parametrelerini ölçer ve görüntüler. Enerji tüketiminizin farkında olmanızı sağlar, böylece zamanla tasarruf edebilirsiniz.

Kullanımınızı denetlemekten siz sorumlusunuz.

Asla kendini sınırlama.

Enerji Ölçer elektrik giderlerini de gösterir

Akıllı teknolojilerimizin tadını çıkarırken enerji tüketimimizin farkında olmak önemlidir. Çocuklarımızın çok daha heyecan verici bir hayat yaşama fırsatına sahip olmalarını sağlamak akıllıca olacaktır.

TİS uzmanları, en az enerji tüketimi ile en iyi performansı sağlayan cihazları üretmeye çalışmaktadır. TİS ürünlerinin çoğu, günlük, aylık ve yıllık bazda enerji tüketimini ölçen ve raporlayan elektrikli bir parça olan Enerji Ölçerimiz ile donatılmıştır.

Bulunduğunuz yerde ne kadar KW/H tüketileceğini hesaplayan tek fazlı bir güç ölçerdir. Akım amper, voltaj ve aktif güç gibi diğer elektrik parametreleri de ölçülür. Ayrıca bu verilere dayanarak enerji ölçer elektrik giderlerini de gösterir.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Enerji Ölçer akıllı bir şehirde önemli bir rol oynayabilir

enerji ölçerDahili batarya ve 4 zamanlama segmenti, Enerji Sayacının 12 ay boyunca toplam enerji ölçerini kaydetmesini sağlar.

Enerji sayıcı, bilgi kaydetmek için normal bir sayaçtan daha fazlasıdır; Aşırı kullanım durumunda sizi uyaracak şekilde ayarlanabilen, ev otomasyonunun entegre bir parçasıdır. Örneğin, aylık tüketim standart seviyenin maksimum limitine ulaşır veya geçerse (fazla kullanım kırmızı eksenle gösterilir), Enerji Ölçer size bunu bildirir. Enerji Ölçer, enerji tasarrufunda öncüdür; bunu yapmak için programlanmışsa, aşırı kullanım tespit edildiğinde bazı ışıkları veya klimayı kapatacaktır.

Enerji sayıcı akıllı bir şehirde önemli bir rol oynayabilir. Enerji tüketimi konusunda tam bir rapora sahip olan her ev, ofis veya mağaza ile birlikte, her bir kentin Enerji Bakanlığı, enerji maliyetlerini ve dağıtımını daha iyi yönetmek için TIS Smart City yazılımı aracılığıyla bu verilere çevrimiçi olarak erişebilir.

TIS akıllı ürünler, istenen performansı enerji tasarruflu bir şekilde sağlamak için tasarlanmıştır. Birlikte daha yeşil bir gezegene adım atabileceğimize inanıyoruz.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:MET-EN-1PH
2Senaryo:Evet
3Material:Plastik
4Kablosuz Bağlantı:Hayır
5Akıllı Ağ:TİS-BUS
6Görüntüleyen Bilgiler:kWh, Kvarh, KW, Kvar, KVA, PF, Hz, dmd, V, A, vb.
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

;

TIS-BUS şebeke girişi

=

Bu düğme ile ekrandaki görüntüleyen bilgileri değiştirebilir.

=

Ana elektrik girişi

<

Ana nötr girişi

<

Bu düğme ile ekrandaki ayarları onylar.

;

Pulse çıkışı

:

Ana elektrik çıkışı

DATASHEET

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)