Bir Sayfa Seçin

Zigbee Teknolojili Dion Akıllı Kablosuz Anahtar

Tek ve iki butonlu seçenekleriyle yeni Dion Akıllı ve kablosuz Anahtar.

Zarif ve Kullanışlı Dion Akıllı Kablosuz Anahtar

Tek ve iki butonlu seçenekleriyle yeni Dion Akıllı Anahtar.

Eski Anahtarlar Yerine Yeni Nesil Akıllı Anahtar

Eski klasik anahtarlarınızı uygun fiyatlı ve akıllı bir çözüm olan Dion Akıllı Anahtar ile değiştirin.

Akıllı Evinizi Dilediğiniz Gibi Dilediğiniz Yerden Kontrol Edin

Dion Anahtar üzerinden ya da cep telefonunuzdan sesli komut ile kolaylıkla aydınlatmalarınızı kontrol edin.

Evden Çıkmadan Aydınlatmaları Kapatmayı Unutmak Artık Sorun Değil

Evden uzakta bile cep telefonunuzdan aydınlatmalarınızı kapatıp açabilirsiniz.

Siri, Alexa ve Google Asistan ile Kontrol

Aydınlatmalarınızı Siri, Alexa ve Google Asistan ile sesli komutlarınızla kontrol edin.

Her yerde kullanılabilir

Bu paneli mutfakta, oturma odalarında, yatak odalarda, ofisler, hastaneler ve bir çok yerde kullanılabilir.

TİS BEE Dion Kablosuz Anahtar

Eski klasik anahtarlarınızı, Dion Akıllı Anahtar ile değiştirerek, akıllı ev kontrolünün kolay ve şık yolunu kullanmaya başlayabilirsiniz. ZigBee serisinin bir ürünü olan Dion akıllı kablosuz anahtar, aydınlatmaları aç/kapa olarak kontrol etmenize yardımcı olmak için zarif bir şekilde tasarlanmıştır.

1 ve 2’li Buton kombinasyonları bulunan Dion akıllı kablosuz anahtar , röle kanallarını kontrol edebilir ve sistemdeki diğer cihazlara komutlar göndermek için de kullanılabilir.

Zigbee teknolojili Dion kablosuz anahtar, eski klasik anahtarlarınızı taktığınız kasaya kolaylıkla takılır ve nötr girişine ihtiyaç duymadan yalnızca faz girişine bağlanır böylece kablo tasarrufu sağlar.

kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

Luna TFT Dokunmatik Panel İle Her Şeyin Kontrolü Bir Panelde

Luna TFT Dokunmatik Panelde, çok sayıda ışık kontrolü için her biri 6 butondan oluşan 3 adet aydınlatma sayfası (toplam 18 buton) bulunmaktadır. Eski aydınlatma anahtarlarına elveda deyin ve bu hızlı tempolu dünyada her zamankinden daha fazla enerji tasarrufu sağlayın. Ayrıca, Luna TFT paneli, RGB ışıklarını 256 renk skalasında yönetme yeteneğine sahiptir.kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri
En çok kullandığınız perdenizi seçin, koltuğunuzu ayarlayın ve Luna TFT panelin sizin için keyifli bir atmosfer yaratmasına izin verin. Dokunmatik Paneliniz sizin için odanızın perdelerini açar veya kapatır.
Bu dokunmatik panelin benzersiz özelliklerinden bir diğeri ise panel dilinin ve resimlerin özelleştirilebilir olmasıdır. Işığınız, kapılarınız, pencereleriniz veya elektrikli aletleriniz için tasarlanan 300 tane simgeden birini seçin ve onlara dilediğiniz ismi verin, evinizle arkadaş olun. Pencerelerinizi veya kapıyı kapatmayı asla unutmayacaksınız, çünkü Luna Paneliniz sizi her zaman bilgilendirecek.

Luna’nın soğutma, ısıtma ve havalandırma ayarları dijital termostata göre yapılandırılabilir; Luna Panel iç ve dış sıcaklıkları otomatik olarak algılayabilecek ve ısıtma, soğutma sistemini açıp kapatarak sizin istediğiniz sıcaklığa getirebilecek şekilde programlanmıştır. Sıcak bir günde eve geldiğinizi hayal edin. Luna'nın zamanlayıcısını kullanarak klimayı daha erken açıp gelmeden önce evinizi serinletebilirsiniz. Zamanlayıcıyı ayarlayın ve vardığınızda evinizin mükemmel bir sıcaklığa sahip olmasını sağlayın.

Luna TFT Dokunmatik Panel İle Ses Ve Müziği Kontrol Edin

Luna’nın zarif arayüzü ses sistemini AUX, USB, radyo ve SD kart bağlantıları ile kontrol eder. Çocuğunuzun mükemmel bir ses kalitesine sahip tatlı bir ninni dinlerken uyuduğunu görmekten daha çekici ne olabilir?
Ayrıca, belirli termal, ses ve ışık halleriyle 12 senaryo tanımlayabilirsiniz. Bir akşam partisi vermek istiyorsanız ya da romantik bir akşam yemeği yemek istiyorsanız, istediğiniz senaryoyu açabilirsiniz.
Bu cihazdaki güvenlik modları da oldukça güvenilirdir. Bu modlar şunları içerir: Tatil (bir süre evden uzakta olma), Dışarıda (birkaç saat uzakta olma), Gece (belirli saatlerde izinsiz giriş bildirir) ve acil durumlarda Panik Butonu.
Ek olarak, her sayfada saati ve tarihi gösterdiği için akıllı duvar takvimi görevi görebilir ve Luna TFT dokunmatik panel size önemli tarihleri ​​hatırlatabilir.
Bu cihazın diğer bir önemli özelliği, sizi anlık ve genel elektrik tüketiminiz hakkında güncel olarak bilgilendirmesidir.
Dış hava sıcaklığı, nem seviyesi, UV endeksi, rüzgar hızı ve yönü, yağmur şiddeti dahil olmak üzere iklim durumlarından haberdar olmak için meteoroloji sensörünü kullanabilirsiniz.
Ayrıca panelin sağlık sensör sayfasından odada bulunan karbondioksit seviyesi ve diğer önemli sağlık unsurları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Luna TFT'yi kişiselleştirmek oldukça kolaydır. Bir seçeneği özelleştirmek isterseniz, planınıza ve tasarımınıza en uygun şekilde paneli düzenleyebilirsiniz.
Gördüğünüz gibi, bu akıllı panel, yaşamı çok daha rahat bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Luna TFT Dokunmatik Panel ile aynı anda birden fazla iş yapabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

[wpdatatable id=13]

s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üzerine tıklayın!

kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri
;

Hangi sayfada olduğunuzu görüntüler

;

Ortam Sıcaklığını görüntüler

;

Tarih ve Saati görüntüler

=

Lamba Kontrolü

Butona dokunduğunuz zaman lambayı açıp kapatabilir. Eğer aydınlatma hattını dimer modülüne bağlanmış olursanız, bu anahtar üzerinden lambanın ışığını ayarlayabilir. Lambanın ışığını ayarlamak için istediğiniz butonu basılı tutacaksınız.

Her düğme için istediğiniz dilde yazı yazabilirsiniz. Ayrıca her buton için bir simge seçebilirsiniz. Böylece aydınlatmaları kolayca kontrol edebilirsiniz.

=
Aydınlatma Kontrolü

kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Aydınlatma bölümünde 5 sayfa mevcuttur. P1, P2 ve P3 sayfalarda her sayfada 6 hattı Aç/Kapat/Dimer olarak kontrol eder. P4 ve P5 sayfasında 2 RGB hattının rengini ayarlayabilir. Luna TFT anahtarı toplamda 18 aydınlatma ve 2 RGB hattını kontrol eder.

;

ısıtma/Soğutma

kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde ısıtma/soğutma sisteminizi ayarlayabilir. Luna TFT anahtarın sıcaklık sensörü olduğu için sizin klima, fancoil, tavan vantilatör, kombi, yerden ısıtma, VRF, VRV vb. kontrol eder. Luna TFT Anahtarını kullanarak başka termostat kullanmazına gerek yoktur. Bu akıllı termostatlı Anahtar 8 ısıtma/soğutma sayfasına ve 8 yerden ısıtma vana kontrol sayfasına sahiptir.

;

Müzik Bölümü

kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde TİS Ses sistemi modülünü kontrol eder. Ses kaynağını, ses yüksekliğini, albüm değişimi ve şarkı değişimini bu sayfadan yapabilirsiniz.

<

Extra Bölümü

kablosuz anahtar, Dion kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde senaryoları uygulayabilir, motorlu panjur ve perdeleri kontrol eder. Enerji ölçer, hava durumu sensörü ve sağlık sensörün parametrelerini görüntüler.

kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

DATASHEET

kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

TANITIM BROŞÜR

kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KURULUM TALİMATI

kablosuz anahtar, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KABLOLAMA ŞEMASI

TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

               

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun