Bir Sayfa Seçin

Akıllı ev güvenlik sistemi

  Okuma Süresi: 4 Dakika

Akıllı ev güvenlik sistemleri

Öncelikle sizlere TİS Akıllı Ev Güvenlik Sistemi nedir, neler yapar bunun hakkında birkaç bilgi vermek isteriz'.

Teknolojinin sunduğu nimetlerden faydalanarak insanların yaşam alanlarında konfor ve lüksü bir arada sunan TİS bina kontrol sistemleri ile artık yaşam daha kolay. Bir sistemler bütünü olan bu teknoloji sayesinde evde pek çok alanda kolaylıklar yaşarsınız. Eğer akıllı ev güvenlik sistemi evinizin sistemine  dahil ederseniz, evinizin korunma seviyesi en üst düzeye çıkacaktır.

TİS bina kontrol sistemleri ile bütün bileşenlerin mükemmel entegrasyonu evinizde. Evinizdeki sistemler ve cihazlar ihtiyaçlarınıza, istek ve alışkanlıklarınıza uyum içinde koordine çalışır. Aydınlatma, Perde/Panjur, ısıtma sistemi, TV, ses sistemi ve Akıllı ev Güvenlik sistemi senaryolaştırıp konfor, teknoloji ve tasarrufu sizinle buluşturuyoruz.

TİS Akıllı Ev Sistemleri dijital inovasyondaki en büyük adımlardan biridir.

Bu terim, birbirileri ile iletişim kurabilen cihazların olduğu evler için kullanılmaktadır. Yani bu tür evlerde aydınlatmadan ısıtmaya, klimadan televizyonlara, bilgisayarlardan eğlence sistemlerine ya da güvenlik ve kamera sistemlerine kadar tüm sistemler birbirleri ile koordineli çalışırlar. Tüm bu sistemleri zaman çizelgesiyle, evinizdeki herhangi bir odadan ya da dünyanın herhangi bir yerinden telefonunuz veya internet aracılığı ile uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Akıllı ürünlerin sağladığı avantajlar sebebiyle günümüzde artık birçok ev hatta bina bu sistemlerle donanmaya başlamışlardır. Ayrıca evinizi yaptırırken bu sistemleri koymamış olmanızda bir engel değildir. Çok uygun maliyetler ile bitmiş evlere bile bu sistemler kolayca adapte edilebilinir.

Peki akıllı ev güvenlik sistemi size ve evinize nasıl bir yarar sağlar!

TİS güvenlik sistemi üst düzey koruma sunar. Tis Akıllı  Güvenlik sistemlerinde ev otomasyonuna adapte edilecek cihazlarda sınır yoktur. Bu sisteme hareket sensörler, güvenlik kameralarını, kapı kilitlerini, cam panjurlarını ve diğer tüm güvenlik araçları bağlayabilir. Siz de yattığınız yerden mobil cihazınızdan tek tuşla evinizin ve kendinizin güvenliğini garanti altın alabilirsiniz. Hatta günün belli saatine bağlı olarak da istediğiniz cihazlardan uyarı almayı bile seçebilirsiniz. Evinizde ya da dünyanın herhangi bir yerinizde olsanız bile tüm bu işlemleri eş zamanlı olarak kolayca yapabilirsiniz.

TİS akıllı ev güvenlik sistemi, için örnek vermek gerekirse, ailenizle birlikte şehir dışına tatile çıktığınızda evinizde hala birileri varmış hissi yaratabilirsiniz. Akşamları belirli saatlerde ışığınız açılması perdelerinizin kapanması gibi senaryolar tanımlayarak uzaktan evinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

9

Kaynak: TİS Türkiye