Bir Sayfa Seçin

Küçük şeylerden gelen daha büyük katkıya değer veriyoruz.

 

 

 

Elektrik Anahtar Eklenti Panel

Tüm anahtarlarınıza uyacak şekilde yeterli ve tasarlanmış 5 tipte gelen küçük bir ürün.

TİS otomasyonun da daha uygun fiyata çözüm sağlamak için elektrik anahtar eklenti panel üretildi. Bu elektrik anahtar eklenti panel 5 çeşitde mevcuttur ve istediğimiz işleve göre bu 5 model arasından seçebilirsiniz. Bu elektrik anahtar  eklenti paneller LUNA anahtar serisine (otel ürünleri hariç) MARS serisine ve TERRE serisine eklenebilir. Bu elektrik anahtar eklenti panel vasıtasıyla aydınlatma, perde motoru, panjur, yerden ısıtma, fancoil, klima, TV, ev sinema sistemi, kuru kontak sensörler, hareket sensörü, duman dedektörü vb. bina otomasyon sisteminde kontrol edebilirsiniz.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Elektrik Anahtar da ekstra fonksiyonu

Eklenti Panel, Luna, Mars ve Terre serisi TIS arayüz panellerini ekstra fonksiyonlarla bağlamak için kullanılan küçük bir modüldür. Eklenti paneller 5 Çeşittir.

PA-3R-5A

Bu elektrik anahtar eklenti panel üzerinde 3 adet 5 amper röle mevcuttur. Yani bu modülü akıllı anahtara ekleyerek aynı anahtar üzerinden 3 hat aydınlatmayı kontrol edebilirsiniz ve böylece panodaki röleye gerek kalmadan kablo tasarrufu yapabilirsiniz. Bu eklenti paneli bilgisayar programı üzerinden perde, panjur ve fan coil kontrolü için programlayabilirsiniz. Perde ve panjur kontrolü için birinci ve ikinci röle tahterevalli gibi çalışır.

PA-2DL-IRE

Bu modülün üzerinde iki adet kuru kontak girişi ve bir adet IR gönderici göz çıkışı bulunmaktadır. Kuru kontak girişleri manuel anahtar, manyetik kontak, duman, yangın sensörü ve her türlü kuru kontak sensörüne bağlayıp, böylece başka sistemlerle entegre edebilirsiniz. Bu elektrik anahtar eklenti panel IR gönderici özelliğine sahiptir. Yani her türlü IR cihazını örneğin; TV, ev sineması veya klimayı bu cihaz vasıtasıyla kontrol edebilirsiniz. Bu cihaz üzerinde bulunan hafızaya istediğiniz IR kodlarını kaydediyoruz ve istediğiniz zaman IR gönderici göz vasıtasıyla TV, ev sineması veya klimayı kontrol edebilirsiniz.

PA-3DL-12V

PA-3DL-12v eklenti paneli üç adet kuru kontak girişine ve bir 12v 500mA DC güç kaynağını sahiptir. Bu üç kuru kontak girişe manuel anahtar, manyetik kontak, duman ve yangın sensörü ve her türlü kuru kontak sensöre bağlayıp ve böylece başka sistemlerle entegre edebilirsiniz. Bu modüldeki 12v güç kaynağını hareket sensörü, duman, yangın dedektörü vb. için kullanabilirsiniz. Örneğin; bir yatak odasındaki akıllı anahtarı kullanarak yatak başındaki manuel anahtarı (vavien) ve penceredeki manyetik kontağı PA-3DL-12V eklenti paneline bağlayabilirsiniz. Ve böylece daha fazla cihaz kullanmadan ve maliyeti arttırmadan bir manuel anahtarını ve bir manyetik kontağı akıllı ev sistemine entegre edebilirsiniz.

PA-2DL-IRR

Bu modülün üzerinde iki adet kuru kontak girişi ve bir adet IR alıcı göz girişi bulunmaktadır. Kuru kontak girişleri manuel elektrik anahtar, manyetik kontak, duman, yangın sensörü ve her türlü kuru kontak sensörüne bağlayıp, böylece başka sistemlerle entegre edebilirsiniz. LUNA ve MARS akıllı anahtarlarda dahili IR alıcı gözü mevcuttur. Ve böylece TİS el kumandasından komut alabilirler. Ama bazen anahtarı kurduğumuz yerde anahtarla göz teması yapamadığımız noktada harici IR alıcıyı kullanmak zorunda kalırız. Bu durumlarda PA-2DL-IRR eklenti panelini akıllı anahtarın arkasında kullanarak harici IR alıcı gözünü sisteme ekleriz.

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

ADD-2DL-IRE

;

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

:

iki kuru kontak girşi

:

IR Gönderici göz girişi

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

ADD-3DL-12v

;

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

:

üç adet kuru kontak girşi

:

12v 500mA DC çıkış

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

ADD-2DL-IRR

;

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

:

iki kuru kontak girşi

:

IR Alıcı göz girişi

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

ADD-3R-5A

;

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

:

Röle kanalların ortak girişi

:

3 adet röle çıkışı

ADD-2DL-IRE DATASHEET

ADD-2DL-IRE KABLOLAMA ŞEMASI

ADD-3DL-12V DATASHEET

ADD-3DL-12V KABLOLAMA ŞEMASI

ADD-2DL-IRR DATASHEET

ADD-2DL-IRR KABLOLAMA ŞEMASI

ADD-3R-5A DATASHEET

ADD-3R-5A KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)