Bir Sayfa Seçin

Stratejik Birlikteliklerimiz, Akıllı Ev Otomasyonunu

Kolay Entegre Edilen, Ekonomik Bir Hale Getirir.

STRATEJİK BİRLİKTELİKLER

TİS akıllı ev otomasyonu, entegre çözümler sağlamak için diğer markalarla birlikte çalışır ve yüksek kaliteli gömülü sistem teknolojisi ile en kaliteli ürünleri üretir. TİS açık mimarisi birçok sistemle kolayca bütünleşebilir. Bu entegrasyon, hem TİS'in hem de beraber çalışılan markaların teknolojilerinin rahatlığını ve işlevselliğini önemli ölçüde arttırmaktadır. Akıllı ev otomasyonunun ekonomik olması, stratejik birliktelikler gibi parametrelere bağlıdır.

akıllı ev otomasyonu

Akıllı Ev Otomasyonu

TİS, ürünlerinin diğer sistemlerle güvenilir bir şekilde bütünleşmesini sağlamak için birçok üretici ile birlikte çalışır. TİS, teknolojilerine ara yüz oluşturmak için birçok çözüm sunar: RS-232, RS485 ve Ethernet çözümleri bunlardan birkaçıdır. TİS, farklı markaların, TİS ürünlerine entegre olmalarını sağlamak için birçok endüstri üreticisine (ortaklarına) ulaşmıştır. 

Sistemlerimizin sorunsuz bir şekilde entegrasyonunu sağlamak için birçok üreticiye kılavuz, ürün ve teknik destek sağlıyoruz.

Aşağıdakiler TİS akıllı ev otomasyonu ile entegre çalışan sistem ve şirketlerden sadece birkaçıdır. Ortaklıklarımız işimizi kolaylaştırır.

Akıllı Ev Otomasyonu Standartları ve İş Birliklerimiz

Amazon Alexa

Kısaca Alexa olarak bilinen Amazon Alexa, Amazon tarafından geliştirilen, ilk olarak Amazon Echo ve Amazon Echo Dot akıllı hoparlörlerinde kullanılan, TIS akıllı Ev Otomasyon sisteminin tam ses kontrolünü sağlayan ve Amazon tarafından geliştirilen sanal bir asistandır. Aydınlatma, İklimlendirme, ses sistemleri, perdeler, güvenlik sistemi, farklı senaryolar, televizyon ve diğer cihazları sesli olarak kontrol edebilirsiniz.

dmx logo

DMX512 (Digital Multiplex) sahne ışıklandırmasını ve efektlerini kontrol etmek için yaygın olarak kullanılan dijital iletişim ağları için bir standarttır. Ayarlı kısıcılara, RGBW'ye, sis makineleri ve akıllı ışıklar gibi özel efekt cihazlarına bağlanmak için birincil yöntem haline geldi. TIS DMX ağ geçidi ile bu cihazlara bağlanabilir ve TIS akıllı ev otomasyon Ekosisteminde ki her cihaz tarafından kontrol edilebilir.

upb protokol

PCS tarafından icat edilen UPB® teknolojisini kullanan ayarlı kısıcılar ve tuş takımları, ilave kablolama yapmak zorunda kalmadan, dramatik sahneleri kontrol etmek ve oluşturmak için standart konut kablolarını (her anahtar konumunda nötr kablo ile 120/208/240V elektrik sistemi) kullanır, uygun fiyatlı, esnek bir aydınlatma kontrolü seçeneği sunar. TIS, Powerline Kontrol Sistemleri (PCS) PulseWorx Ürünleri yelpazesi ile tamamen entegredir.

dali protocol

DALI (Digital Addressable Lighting Interface) akıllı ev otomasyonunda aydınlatmayı kontrol eden ağ tabanlı sistemler için bir ticari markadır. Temelindeki teknoloji, 0-10V aydınlatma kontrol sistemlerinin açık standart bir alternatif olarak dayandığı Dijital Sinyal Arayüzüne (DSİ) yönelik aydınlatma ekipmanı üreticileri konsorsiyumu tarafından kuruldu. 

KNX logo

KNX, ticari ve rezidans otomasyonu için açık bir standarttır. KNX cihazları aydınlatma, panjur ve kepenk, HVAC, güvenlik sistemleri, enerji yönetimi, sesli video, beyaz eşya, ekran, uzaktan kumanda gibi işlemleri yönetebilir.
KNX Avrupa'da birçok üreticide kullanılmaktadır. TIS, KNX aydınlatma, motorizasyon, kızılötesi ve İklimlendirme ile tamamen entegre olabilen TIS KNX ağ geçidine sahiptir. Bu iletişim iki yönlüdür.

coolAutomation

Soğutma Otomasyonu HVAC otomasyonu uzmanları, HVAC sistemleri için benzersiz kontrol ürünlerinin ve çözümlerinin geliştirilmesi, tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. "Cool Automation" karmaşık VRV / VRF klima sistemlerinin Akıllı Ev Otomasyonu ve BMS kontrol sistemleriyle entegrasyonunu çok kolay, basit ve anlaşılır kılar.

Tedarikçilerimiz

Texas Instruments Inc

Texas Instruments Inc. (TI) Dünyada elektronik tasarımcılarına ve üreticilerine sattığı yarı iletkenleri tasarlayan ve üreten bir Amerikan teknoloji şirketidir. Merkezi Dallas, Texas, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan TI, satış hacmine bağlı olarak dünya çapındaki ilk on yarı iletken şirketten biridir. Texas Instruments’in odak noktası, gelirlerinin % 85'inden fazlasını oluşturan analog çipler ve yerleşik işlemciler geliştirmeye odaklanmaktadır. TI ayrıca hesap makineleri, mikro denetleyiciler ve çok çekirdekli işlemciler dahil olmak üzere TI dijital ışık işleme (DLP) teknolojisi ve eğitim teknolojisi ürünleri de üretmektedir.

Texas Instruments Inc

STMicroelectronics

STMicroelectronics Bugünün ve geleceğe, insanların yaşamlarına olumlu katkı yapan yarı iletken çözümler sunan dünya lideridir. Endüstrinin en geniş ürün portföylerinden birini sunan ST, Akıllı Sürüş ve Nesnelerin İnterneti için elektronik uygulamalar yelpazesinde, yenilikçi yarı iletken çözümleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. ST’nin ürünleri bugün her yerde bulunur ve müşterilerimizle birlikte, daha yeni nesil mobil ve Nesnelerin İnterneti cihazlarının yanı sıra, daha akıllı sürüş ve akıllı fabrikalar, şehirler ve evlere izin veriyoruz.

STMicroelectronics

Microchip Technology Inc.

Mikrodenetleyici, karışık sinyal, analog ve Flash-IP entegre devrelerin üreticisi olan, halka açık bir Amerikan şirketidir.
Ürünleri mikrodenetleyiciler, (PIC, dsPIC, AVR ve SAM), Seri EEPROM cihazları, Seri SRAM cihazları, gömülü güvenlik cihazları, radyo frekansı (RF) cihazları, termal, güç ve batarya yönetimi analog cihazlarının yanı sıra doğrusal, arayüz ve kablosuz çözümlerdir. Bu çözümlerin örnekleri arasında USB, zigbee, MiWi, LoRa, SIGFOX ve Ethernet bulunur.

Microchip Technology Inc.

Semtech Corporation

Semtech Corporation, analog ve karışık sinyalli yarı iletkenlerin tedarikçisidir. Güney Kaliforniya'nın Ventura Bölgesi, Camarillo'da bulunur. Şirket, güç yönetimi, koruma, gelişmiş iletişim, insan arayüzü, test ve ölçüm gibi kablosuz ve algılayıcı ürünler alanında özel çözümler ve teknolojiler satmaktadır. Şirket'in entegre devreleri (IC) iletişim, bilgisayar ve bilgisayar-çevre birimleri, otomatik test cihazları, endüstriyel ve diğer ticari uygulamalarda kullanılmaktadır.

Semtech Corporation

Maxim Integrated

Maxim Integrated Analog ve karma sinyalli entegre devreler tasarlayan, üreten ve satan Amerikan, halka açık bir şirkettir. Maxim Integrated otomotiv, sanayi, iletişim, tüketici ve bilgisayar pazarları için entegre devreler geliştirir.

Maxim Integrated

ON Semiconductor

ON Semiconductor, bir Fortune 500, yarı iletken tedarikçi şirketidir. Ürünler arasında güç ve sinyal yönetimi, mantık, ayrık ve otomotiv, iletişim, bilgi işlem, tüketici, endüstriyel, LED aydınlatma, tıbbi, askeri / havacılık ve güç uygulamaları için özel cihazlar bulunur.

ON Semiconductor

Monolithic Power Systems, Inc.

San Jose, California merkezli bir entegre güç çözümleri şirketidir. Şirket endüstriyel uygulamalar, bulut bilişim, telekom altyapıları, otomotiv ve tüketici uygulamalarında bulunan sistemler için küçük güç çözümleri sunmaktadır.

 

Monolithic Power Systems, Inc.

Fujitsu Ltd.

Fujitsu Ltd. Tokyo, Japonya merkezli, Japon çokuluslu bir bilgi teknolojisi ekipmanı ve hizmetleri şirketidir. 2015 yılında, BT hizmetleri geliri ile ölçülen dünyanın en büyük onuncu BT servis sağlayıcısıydı. Fortune, dünyanın en beğenilen ve Global 500 şirketlerinden biri olarak Fujitsu'yu seçti.

Fujitsu Ltd.

ATMEL Corporation

Atmel Corporation 2016 yılında Microchip Technology tarafından satın alınmadan önce bir yarı iletken tasarımcısı ve üreticisiydi. Şirket, mikrodenetleyicilerin etrafına yerleştirilmiş gömülü sistemlere odaklanır. Ürünleri arasında mikro denetleyiciler (8-bit AVR, 32-bit AVR, 32-bit ARM tabanlı, EEPROM ve flash bellek cihazları, simetrik ve asimetrik güvenlik yongaları, dokunma sensörleri ve kontrolörleri ve uygulamaya özel ürünler bulunur.

ATMEL Corporation

Xiamen Hongfa Electroacoustic Co, LTD

Hongfa röleleri, sinyal röleleri, otomotiv röleleri, güç röleleri, endüstriyel röleler, mandallama röleleri, yeni enerji röleleri dahil olmak üzere 160 artı seri, 40.000 artı düzenli şartnameye sahiptir. Hongfa, endüstriyel kontrol, otomobil, ekipman, telekomünikasyon, ev aletleri, tıbbi bakım ve ulusal savunma gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Xiamen Hongfa Electroacoustic Co, LTD

Texas
atmel
samtech
mps
on semiconductor
fujitsu
hongfa
mikrochip logo
maxim
stm logo