Bir Sayfa Seçin

Kartlı Geçiş Sistemi

TİS yeni üretmiş olduğu kartlı geçiş sistemi sayesinde artık anahtar taşımaya son!

Peki nasıl mı! gelin birlikte görelim,

TİS bu cihazıyla aslında hayatınıza hem güven hem de rahatlık getirdi. Kartlı geçiş sistemi üzerinde kart okuyucu, şifre ve zil butonu bulunmaktadır. Bu  sistem genel olarak daire kapı önlerinde kullanılır.

Cihaz üzerinde bulunan kart okuyucu, şifre ve zil butonu bulunmaktadır, siz istediğiniz gibi ayarlayabilir kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Kartlı geçiş cihazının kullanım alanları:

Kartlı geçiş sistemi kullanım alanı olarak da genel de daire kapılarının önlerinde, depolarda ya da ofislerinizde kullanabilirsiniz.

Daire kapınızda kullandığınız zaman sizlere büyük kolaylıklar sağlayacağı noktalar vardır. Örnek vermek gerekirse işten geldiğinizde elleriniz dolu ve anahtarınızla kapıyı açacak durum da değilsiniz, fakat TİS kartlı geçiş sistemi kullandığınız zaman kapınızın önüne geldiğinizde elleriniz dolu olsa dahi kartınızı okutarak kolayca daire kapınızı açıp içeri girebilirsiniz. Veya çocuğunuz okuldan geldiğinde elleri dolu bir şekilde kapıyı yalnız açamıyor ise bu noktada kartınızı okutarak evinizi giriş sağlayabilirsiniz.kartlı geçiş sistemi

Sizlere başka bir örnek vermek gerekirse; deponuz var ve deponuzun içerisinde farklı birkaç saklama alanına sahipsiniz, bu noktada TİS kartlı geçiş sisteminde kartlı geçiş sistemini kullanarak hem birden fazla anahtar taşımaya gerek kalmadan hem de kolay bir şekilde deponuza giriş sağlamış olursunuz.

Bir ofis sahibisiniz ve birden fazla çalışanınız bulunmaktadır. Bu çalışanlarınızın her birine anahtar vermek yerine bu sistemi kullanarak çalışanlarınıza ister kart isterseniz şifre ile girebilmeleri için her birine ayrı şifreler dağıtarak ofise girişlerini sağlayabilirsiniz.

Restoran içerisinde bulunan birçok personele ve özel odalara sahip oluyorsunuz. Ve odalara yetkili hariç müşteri ya da personelin girmesini istemiyorsunuz, bu noktada TİS ürünü kartlı geçiş cihazını giriş kapısına koyarak sizden hariç kimsenin giremeyeceği bir şifre ile odanıza giriş sağlamış olursunuz.

Sonuç olarak makalemizde de bahsettiğimiz gibi TİS akıllı otomasyon sistemleri kartlı geçiş cihazını kullanarak hayatınıza bir kez daha hem güven hem de kolaylık getirmiştir. Her zaman savunduğumuz gibi ve bahsettiğimiz gibi tekrar söylüyoruz akıllı ev sistemleri bir lüks değil  artık bir ihtiyaç haline gelmiştir.

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

=

Bu tuş takımı vasıtasıyla kapıyı şifre ile açabilirsiniz.

=

Zil butonu

<

Mi-Fare kart okuyucusu ile kapıyı kartla açabilirsiniz.

<

Bu led cihazın vaziyetini görüntüler. Yeşil yanarsa, şifre veya kartın doğru olduğu anlama gelir. Kırmızı yanarsa, şifre veya kartın yanlış olduğu anlama gelir.

KABLOLAMA ŞEMASI

KURULUM TALİMATI

0/5 (0 Reviews)