Bir Sayfa Seçin

EVİNİZ İÇİN EN İYİ VE EN AKILLI UZAKTAN KUMANDA.

Akıllı telefonunuz da uzaktan kumandanız olabilir.

IR verici fonksiyonu sayesinde, artık klimanızı, cep telefonunuzu kullanarak kontrol edebilirsiniz (WiFi Klima).

HER KALKTIĞINIZDA GÜNE SICAK HAVA İLE BAŞLAYIN!

SİSTEMİNİZİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN, GECE VEYA GÜNDÜZ İSTEDİĞİNİZ SICAKLIĞA ERİŞECEK ŞEKİLDE AYARLAYIN.

Enerji tüketiminizin %50'sine kadar tasarruf edebilen akıllı bir termostata sahiptir.

WiFi Klima İstermisiniz?

Birlikte veya ayrı ayrı çalışan elektrikli cihazlarınızı en uyumlu şekilde kontrol etmedeki en son gelişmelerden yararlanmak istermisiniz? İşte ihtiyacınız olan şey. Klima, TV, ev sinema sisteminizi ve diğer cihazlarınızı en yüksek kalitede performansa göre kontrol etmek için TIS WiFi ürünü olan kablosuz Kızılötesi Verici.
WiFi Klima İstermisiniz? Bu denetleyici, Samsung, LG, Daikin, Vestel, Arçelik, vb. dahil olmak üzere tüm global markalarla uyumludur ve iki modelde bulunur:

  1. AIR-1IRE-T
  2. AIR-2IRE
açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

klima sistemi (WiFi Klima), herkes gelmeden yarım saat önce devreye girer

AIR-1IRE-T

Bu kablosuz kızılötesi parçası bir IR verici gözlük ve bir sıcaklık sensör girişine sahiptir. Bu, onunla herhangi bir kızılötesi cihazı kontrol edebildiğiniz ve evinizin klimasını sıcaklık sensörü ile yönetebileceğiniz anlamına gelir, böylece enerji israf edilmez ve oda sıcaklığı her zaman uygun tutulur. Örneğin, eşiniz için küçük bir sürpriz parti vermeye karar verdiğinizi hayal edin. Yoldayken telefonunuzu ve birkaç düğmeyi kullanarak, klimanızı hoş bir sıcaklığa ayarlayabilir, hatta kapıyı açtığınız anda “Doğum Günün Kutlu Olsun”’u çalmak için müzik sistemini açabilirsiniz. Tatlı değil mi? Air-1IRE-T unutulmaz anlar yaratmanıza yardımcı olur.

AIR-2IRE

Bu IR verici aynı markadaki iki kızılötesi cihazı ayrı ayrı kontrol etmek için kullanılan 2 ayrı kızılötesi bağlantı noktasına sahiptir; bununla birlikte, ana aracı TV, DVD, UYDU, Apple TV  vb. ev sinema sistemleri içindir. Bir uzaktan kumanda kaybolduğunda ve cihazın arkasındaki düğmeleri kullanarak cihazı Açık / Kapalı konuma getirmeniz gereken o anı hiç tecrübe ettiniz mi? Artık yanınızda 5 veya 6 uzaktan kumandayı tutmanıza gerek yok. Tüm ayarlar Android veya iOS üzerinden yapılandırılabildiğinden, ev sinema sisteminizi kontrol etmek çok daha kolay hale gelir. WiFi klima istermisiniz? kızılötesi verici ile klimanızı uzaktan kontrol edin.

wifi klimaBu iki panel, doğrudan İnternet'e bağlanabilme özelliğini paylaşmaktadır ve WiFi teknolojisi ile donatıldıkları için uzaktan yönetilmesi mümkündür. Akıllı telefonunuzda TIS uygulamasının bulunduğundan emin olun.
Dahası, uzaktan kumandaları kullanmaktan sizi sınırlamazlar. Onları yönetmek için hem bir Kızılötesi Verici hem de cihazın kendi uzaktan kumandasını kullanabilirsiniz. Bu seçenek klasik teknolojiyi sevenler için ya da sadece uzaktan kumandaları daha güvenilir bulabilenler için uygundur.

Bu kablosuz ürününün bir diğer özelliği de programlamaya açık olmasıdır. Belirli bir zamanda gerçekleşecek belirli bir eylemi tanımlayın ve modern yaşam tarzınızda size yardımcı olmasına izin verin. Soğuk kış sabahlarında, gittiğinizde mağazanın sıcak ve konforlu olduğunu hayal edin. Mağazaya işe geldiklerinde ısınmasını beklemeleri gerekmiyorsa, personeliniz memnun olmaz mıydı? Klima, onlar gelmeden on beş dakika önce otomatik olarak açılabilir.

Ezan mantığı, özellikle Müslümanlar için önemlidir. Kızılötesi verici, klima sistemini belirli zamanlarda açıp kapatacak şekilde programlanabilir. Klima sistemini (WiFi Klima) camilerde Açık bırakmak, yüksek bir enerji israfına yol açar, bu nedenle yalnızca insanların dolduğunda açmak akıllıca olacaktır. Örneğin, eğer Ezan 12:45'te ise cami klimaları, otomatik olarak 12:15'te çalışacak şekilde ayarlanabilir. Bu şekilde, farklı mevsimlerde Ezan zamanındaki değişiklik olsa bile, klima sistemi (WiFi Klima), herkes gelmeden yarım saat önce devreye girer. Bu yetenek, enerji yönetimini en gelişmiş şekilde garanti eder.

TIS’in Kızılötesi Vericisi, orkestra lideriniz olabilir. Enerji tüketiminde önemli bir azalma ile birlikte, en rahat şekilde düzgün çalışmasını sağlamak için kızılötesi aygıtları yönetir.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:Air-1İRE-T, Air-2İRE
2Aydınlatma Kontrolü:Hayır
3Klima Kontrolü:Evet
4Yerden ısıtma Kontrolü:Evet - Termostat Üzerinden
5Perde ve Panjur Kontrolü:Hayır
6Senaryo:Evet
7Material:Plastik
8Kablosuz Bağlantı:Evet
9Akıllı Ağ:TİS-Air WİFİ
10Çıkış:1 ve 2 Tane - modele bağlı
11Giriş:1 Tane - Sıcaklık Sensorü için (Sadece Air-İRE-T Modelde)
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

<

IR gönderici gözü girişi

=

Sıcaklık Sensör Girişi

=

Faz ve Nötr Girşi

AİR IRE DATASHEET

AİR 2X IRE DATASHEET

BROŞUR

Air IRE KABLOLAMA ŞEMASI

Air 2X IRE KABLOLAMA ŞEMASI

AİR IRE KURULUM TALİMATI

AİR 2X IRE KURULUM TALİMATI

0/5 (0 Reviews)