Bir Sayfa Seçin

Dion kablosuz akıllı kumanda

4’lü  Zigbee Teknolojili Senaryo Butonu

Tek Bir Buton Paneli ile Çok Fazla Özellik Evinizde

Dion Senaryo Butonu, Klasik Butonlardan Çok Daha Fazlası

Butonlara tek, çift ve uzun tıklamalarla aydınlatmalarınızı istediğiniz gibi açıp kapatabilir ve dilediğiniz senaryoları aktif veya pasif edebilirsiniz.

Senaryolarınızı Kolayca Kontrol Edin

Dion Senaryo Butonu ile senaryolarınızı tek bir butona basarak kolayca kontrol edebilirsiniz.

Evden Çıkmadan Aydınlatmaları Kapatmayı Unutmak Artık Sorun Değil

Evden uzakta bile cep telefonunuzdan aydınlatmalarınızı kapatıp açabilirsiniz.

Kolay Kullanımı İle Kullanıcı Dostu

Dilerseniz elinizde bile taşıyabileceğiniz kompakt boyutlarda üretilmiş bu senaryo butonu ile rahatlığın tadını çıkarın

Her yerde kullanılabilir

Bu paneli mutfakta, oturma odalarında, yatak odalarda, ofisler, hastaneler ve bir çok yerde kullanılabilir.

Her yerde kullanılabilir

Bu paneli mutfakta, oturma odalarında, yatak odalarda, ofisler, hastaneler ve bir çok yerde kullanılabilir.

Her Türlü Yüzeye Kolayca Yapıştırın ve Kullanmaya Başlayın

Arkasındaki yapışkan etiketi çıkartarak dilerseniz masanızın üstüne yapıştırarak dilerseniz de duvarınızın üzerinde rahatça kullanabilirsiniz

Her Türlü Yüzeye Kolayca Yapıştırın ve Kullanmaya Başlayın

Arkasındaki yapışkan etiketi çıkartarak dilerseniz masanızın üstüne yapıştırarak dilerseniz de duvarınızın üzerinde rahatça kullanabilirsiniz

zun Ömürlü Dayanıklı Piller

En son teknoloji üretim standartları ile üretilen dayanıklı pilleri ile size uzun ömürlü bir kullanım sunar.

zun Ömürlü Dayanıklı Piller

En son teknoloji üretim standartları ile üretilen dayanıklı pilleri ile size uzun ömürlü bir kullanım sunar.

TİS BEE Dion kablosuz akıllı kumanda

İçerisinde bir çok özellik barındıran bu 4 butonlu ürün, uzaktan kumanda görevi görerek  tek/çift/uzun tıklamalarla ışıkları açıp kapatabilir ya da dilediğiniz senaryoları etkinleştirir.

İsterseniz elinizde, isterseniz arkasındaki yapışkanın etiketini açarak masanızın üzerinde ya da duvarınızda kullanabilirsiniz. Cam, ahşap, metal levha vb. gibi her türlü yüzeye kolayca sağlam bir şekilde yapıştırılabilir.

Bu ürün sadece pille çalışır ve herhangi bir kablolamaya ihtiyaç duymaz.

 

kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

Luna TFT Dokunmatik Panel İle Her Şeyin Kontrolü Bir Panelde

Luna TFT Dokunmatik Panelde, çok sayıda ışık kontrolü için her biri 6 butondan oluşan 3 adet aydınlatma sayfası (toplam 18 buton) bulunmaktadır. Eski aydınlatma anahtarlarına elveda deyin ve bu hızlı tempolu dünyada her zamankinden daha fazla enerji tasarrufu sağlayın. Ayrıca, Luna TFT paneli, RGB ışıklarını 256 renk skalasında yönetme yeteneğine sahiptir.kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri
En çok kullandığınız perdenizi seçin, koltuğunuzu ayarlayın ve Luna TFT panelin sizin için keyifli bir atmosfer yaratmasına izin verin. Dokunmatik Paneliniz sizin için odanızın perdelerini açar veya kapatır.
Bu dokunmatik panelin benzersiz özelliklerinden bir diğeri ise panel dilinin ve resimlerin özelleştirilebilir olmasıdır. Işığınız, kapılarınız, pencereleriniz veya elektrikli aletleriniz için tasarlanan 300 tane simgeden birini seçin ve onlara dilediğiniz ismi verin, evinizle arkadaş olun. Pencerelerinizi veya kapıyı kapatmayı asla unutmayacaksınız, çünkü Luna Paneliniz sizi her zaman bilgilendirecek.

Luna’nın soğutma, ısıtma ve havalandırma ayarları dijital termostata göre yapılandırılabilir; Luna Panel iç ve dış sıcaklıkları otomatik olarak algılayabilecek ve ısıtma, soğutma sistemini açıp kapatarak sizin istediğiniz sıcaklığa getirebilecek şekilde programlanmıştır. Sıcak bir günde eve geldiğinizi hayal edin. Luna'nın zamanlayıcısını kullanarak klimayı daha erken açıp gelmeden önce evinizi serinletebilirsiniz. Zamanlayıcıyı ayarlayın ve vardığınızda evinizin mükemmel bir sıcaklığa sahip olmasını sağlayın.

Luna TFT Dokunmatik Panel İle Ses Ve Müziği Kontrol Edin

Luna’nın zarif arayüzü ses sistemini AUX, USB, radyo ve SD kart bağlantıları ile kontrol eder. Çocuğunuzun mükemmel bir ses kalitesine sahip tatlı bir ninni dinlerken uyuduğunu görmekten daha çekici ne olabilir?
Ayrıca, belirli termal, ses ve ışık halleriyle 12 senaryo tanımlayabilirsiniz. Bir akşam partisi vermek istiyorsanız ya da romantik bir akşam yemeği yemek istiyorsanız, istediğiniz senaryoyu açabilirsiniz.
Bu cihazdaki güvenlik modları da oldukça güvenilirdir. Bu modlar şunları içerir: Tatil (bir süre evden uzakta olma), Dışarıda (birkaç saat uzakta olma), Gece (belirli saatlerde izinsiz giriş bildirir) ve acil durumlarda Panik Butonu.
Ek olarak, her sayfada saati ve tarihi gösterdiği için akıllı duvar takvimi görevi görebilir ve Luna TFT dokunmatik panel size önemli tarihleri ​​hatırlatabilir.
Bu cihazın diğer bir önemli özelliği, sizi anlık ve genel elektrik tüketiminiz hakkında güncel olarak bilgilendirmesidir.
Dış hava sıcaklığı, nem seviyesi, UV endeksi, rüzgar hızı ve yönü, yağmur şiddeti dahil olmak üzere iklim durumlarından haberdar olmak için meteoroloji sensörünü kullanabilirsiniz. Ayrıca panelin sağlık sensör sayfasından odada bulunan karbondioksit seviyesi ve diğer önemli sağlık unsurları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Luna TFT'yi kişiselleştirmek oldukça kolaydır. Bir seçeneği özelleştirmek isterseniz, planınıza ve tasarımınıza en uygun şekilde paneli düzenleyebilirsiniz.
Gördüğünüz gibi, bu akıllı panel, yaşamı çok daha rahat bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Luna TFT Dokunmatik Panel ile aynı anda birden fazla iş yapabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Termostatlı Dokunmatik Ekran Titan TFT - TİS Akıllı Ev Sistemleri

Termostatlı Dokunmatik Panel

TİTAN ve TİTANİA Paneller İle Yenilikçi Teknolojiyle Tanışın

İstediğiniz sıcaklığı her zaman stabil tutarak evinizin kontrolünü elinize alın.

Daha az harca, daha fazlasının tadını çıkar.

Titan ve Titania paneller ile evinizi tek bir dokunuşla kontrol edebilirsiniz.

Sizin İçin Tasarlandı

Asla modası geçmeyen ve teknoloji ile şıklığı birleştiren TİTANİA panelleriyle tanışın.

Titania, Karanlıkta Bile Her Zaman Yanınızda

Elmas gibi parlayan LED butonlarıyla karanlıkta bulunmayı kolaylaştırır.

TİTAN ve TİTANİA'nın daha geniş ve daha ince versiyonu ile tanışın

3'lü veya 4'lü dokunmatik buton opsiyonları bulunmaktadır.

TİTANİA, Amerikan standart elektrik kasasına uygundur.

TİTAN, İngiltere standart elektrik kasasına uygundur.

Titan TFT Termostatlı Dokunmatik Ekran

Titan TFT termostatlı bir dokunmatik akıllı paneldir. Bu panel aydınlatma, iklimlendirme, ses sistemi, hırsız alarm sistemi vb. kontrol eder.

Bu seri iki farklı modelde üretilir. Bunlar; Titan ve Titania'dır. Titan serisi ingiltere elektrik kasalarına ve Titania serisi ise Amerikan standart elektrik kasalarına uyumludur.

TİS Titan akıllı panel serisinde iç tasarımınıza göre çerçeve seçenekleri vardır. Çerçeveler cam, metal veya plastik olarak seçilebilir.

TİS Titania ve Titan serisi alttaki modelleri içerir:

1. Titan TFT                   
2. Titan 4G
3. Titan 3G                     
4. Titan 2G

 

Açıklama

Özellikleri

Video

Ürün Detayı

Dokümanlar

Firmware

Titan ve Titania; Kullanıcıların Gözdesi ve Akıllı Panellerin Yeniçağı.

TİS’in Titan ve Titania panel serisi, hem tasarım hem de performans kalitesi konusunda oldukça başarılı bir paneldir.
Bu seri aydınlatmalar, ısıtma/soğutma, motorlu perde ve panjurlar, senaryolar, güvenlik ve hırsız alarm sistemleri ve müzik kontrolünü sağlar. Ek olarak enerji tüketimi, hava durumu ve sıcaklık gibi bilgileri görüntüler. Titania serisi ABD, Titan panelleri Avrupa standart elektrik kasalarına uyumludur. TİS Titan ve Titania serilerinin panel çeşitleri şunlardır:

Titan ve Titania Termostatlı Dokunmatik Panel:

Titania ve Titan TFT 3 inç dokunmatik paneller, özelleştirilebilir LED simgelerine sahip termostatlı panellerdir. Işıklar, iklimlendirme sistemleri, senaryolar, panjurlar, perdeler ve daha fazlasını kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Titania ve Titan 4G

Titania ve Titan 4G, aydınlatmalar, senaryolar, panjurlar ve perdeler kontrol yeteneklerine sahip 4 tuşlu dokunmatik panellerdir. Ayrıca panelinizin butonlarına istediğiniz simge ve metni ekleyebilirsiniz. Yatay olarak monte edilirse, Titania 4G paneli İtalyan standart elektrik kutusuna da uyum sağlar.

Titania ve Titan 3G

Titania ve Titan 3G, ışıkları, senaryoları, panjurları ve perdeleri kontrol etmek için 3 dokunmatik butona sahip panellerdir.
Hemşire çağırma ve otel çağrı fonksiyonları bulunan bu akıllı panel, izlenen hasta bakımı için özel olarak tasarlanmıştır ve bu panelimiz, tüm bakım konaklamalarında ve tıp merkezlerinde hasta-hemşire etkileşimini daha kolay hale getirmek için kullanılabilir. Hastalar yardıma ihtiyaç duyduklarında hemşirelerini çağırmak için bu çözümü kullanabilirler. Ayrıca bir oteliniz varsa, hizmet kalitesini yükseltmek için MUR / DND donanımlı paneli kullanabilirsiniz. Bu iki panel de duvara yatay olarak monte edilir ve odadaki diğer cihazlar arasında güzel bir şekilde kendini gösterir.
Bu panel serisi kullanıcı dostudur. Ara yüzünde aydınlatma, ısıtma, soğutma, elektrikli panjur ve perdelerin kontrolü ve senaryoları etkinleştirmek için seçenekler bulunmaktadır. Bu serinin üzerinde bulunan metinleri ve simgeleri, istediğiniz amaca göre kolayca ayarlayabilirsiniz.
Bu paneller duvara gömme olarak monte edilir ve evinizin tarzına uyacak bir şekilde çeşitli renk ve kaplama malzeme opsiyonları bulunmaktadır. İsteklerinize önem veriyoruz ve size plastik, metal ve cam çerçeve seçeneklerini sunuyoruz.
Titan ve Titania serisi ile akıllı ve konforlu bir yaşamı sınırsız deneyimlemenizi istiyoruz.

wdt_ID özellik Açıklama
1 Renk: Siyah - Beyaz
2 Aydınlatma Kontrolü: Evet - 18 Adet Aç kapat veya Dimmer
3 Klima Kontrolü: Evet – 4 Adet
4 Yerden ısıtma Kontrolü: Evet
5 Ses Sistemi Kontrolü: Evet
6 tema seçimi: Evet
7 TV ve Media Kontrolü: Evet
8 Perde ve Panjur Kontrolü: Evet
9 Senaryo: Evet – 18 Adet
10 Güvenlik Sistemi Kontrolü: Evet – Senaryolu Mesela Gece, Dışarı, Seyahat
s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

;

Çerçeve

=

Dokunmatik ekran

=

Menu kontrol butonu

Ana sayfa Butonu

DATASHEET

Paylaş

English

 

русский

 

العربية

 

Tüm haklar saklıdır
View Non-AMP Version
X

Dikkat

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.

">
wdt_IDözellikAçıklama
1Renk:Siyah - Beyaz
2Aydınlatma Kontrolü:Evet - 18 Adet Aç kapat veya Dimmer
3Klima Kontrolü:Evet – 4 Adet
4Yerden ısıtma Kontrolü:Evet
5Ses Sistemi Kontrolü:Evet
6tema seçimi:Evet
7TV ve Media Kontrolü:Evet
8Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
9Senaryo:Evet – 18 Adet
10Güvenlik Sistemi Kontrolü:Evet – Senaryolu Mesela Gece, Dışarı, Seyahat
s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üzerine tıklayın!

kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri
;

Hangi sayfada olduğunuzu görüntüler

;

Ortam Sıcaklığını görüntüler

;

Tarih ve Saati görüntüler

=

Lamba Kontrolü

Butona dokunduğunuz zaman lambayı açıp kapatabilir. Eğer aydınlatma hattını dimer modülüne bağlanmış olursanız, bu anahtar üzerinden lambanın ışığını ayarlayabilir. Lambanın ışığını ayarlamak için istediğiniz butonu basılı tutacaksınız.

Her düğme için istediğiniz dilde yazı yazabilirsiniz. Ayrıca her buton için bir simge seçebilirsiniz. Böylece aydınlatmaları kolayca kontrol edebilirsiniz.

=
Aydınlatma Kontrolü

kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Aydınlatma bölümünde 5 sayfa mevcuttur. P1, P2 ve P3 sayfalarda her sayfada 6 hattı Aç/Kapat/Dimer olarak kontrol eder. P4 ve P5 sayfasında 2 RGB hattının rengini ayarlayabilir. Luna TFT anahtarı toplamda 18 aydınlatma ve 2 RGB hattını kontrol eder.
;

ısıtma/Soğutma

kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde ısıtma/soğutma sisteminizi ayarlayabilir. Luna TFT anahtarın sıcaklık sensörü olduğu için sizin klima, fancoil, tavan vantilatör, kombi, yerden ısıtma, VRF, VRV vb. kontrol eder. Luna TFT Anahtarını kullanarak başka termostat kullanmazına gerek yoktur. Bu akıllı termostatlı Anahtar 8 ısıtma/soğutma sayfasına ve 8 yerden ısıtma vana kontrol sayfasına sahiptir.

;

Müzik Bölümü

kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde TİS Ses sistemi modülünü kontrol eder. Ses kaynağını, ses yüksekliğini, albüm değişimi ve şarkı değişimini bu sayfadan yapabilirsiniz.

Extra Bölümü

kablosuz akıllı kumanda, Dion kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde senaryoları uygulayabilir, motorlu panjur ve perdeleri kontrol eder. Enerji ölçer, hava durumu sensörü ve sağlık sensörün parametrelerini görüntüler.

kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

DATASHEET

kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

TANITIM BROŞÜR

kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KURULUM TALİMATI

kablosuz akıllı kumanda, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KABLOLAMA ŞEMASI

TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

               

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun