Bir Sayfa Seçin

Duvar hoparlörü

Duvar hoparlör

Duvar hoparlörü evde, ofislerde

Mutfaktaki duvar hoparlörü TİS ses sistemi'ne bağlayın ve performansının keyfini çıkarın. Sadece yemekleri unutmadığınızdan emin olun!

En sevdiğiniz arka plan müziğini farklı durumlar için ayarlayın ve TİS Audio Player ile istediğiniz ortamı yaratın.

Duvar hoparlör evde, ofislerde, toplantı salonlarında, oyun salonlarında ve diğer birçok yerde kullanılabilir.

Zarif tasarım, basit kurulumla, bu tip hoparlör net ses kalitesi, 100 watt 8 ohm içerir.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

TİS akıllı bina otomasyonun’da duvar hoparlörü bu hoparlörler duvar üzerinde ve genellikle açık alanlarda, restoranlarda, kafelerde, mağazalarda ve avm’lerde iç ortamda ve dış ortam da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu hoparlörler 100 watt 8 om özellikte olup direk TİS akıllı bina otomasyonun’da matrix ses sistemine bağlanabilir. TİS bina otomasyonun da duvar hoparlörler siyah ve beyaz olmak üzere 2 renk seçeneği mevcuttur.

Avm veya büyük restoranlarda bu tip hoparlör kullanılabilir. Bu duvar hoparlörlerini avm veya düğün salonu veya restoranlarda kullanılabilmesi için önemli bir ayrıntı vardır. TİS ses sistemi 2 veya maksimum 4 hoparlöre güç sağlayabilir. Bu yüzden bu alanlarda bir ara amplifikatör duvar hoparlörün adetine göre kullanılması gerekir.

Örneğin; bir düğün salonunda TİS Ses sistemini kullanmak istiyoruz. Bu salonda 20 adet duvar hoparlör kurulacak TİS ses sistemi 4’den fazla hoparlörü destekleyemiyor. Bu salonda 20 adet duvar hoparlörünü kullanabilmemiz için bir 2000 watt ara amplifikatör kullanılması gerekmektedir.

Örneğin; 4 katlı bir avm nin her katında bu tip hoparlörü kullanmanız gerekiyor bu hoparlörün her kata güçlü bir ses sistemi yayabilmesi için neler yapmamız gerekiyor. Her katta birer tane TİS ses sistemi ve ara bağlayıcı olarak 4 adet amplifikatör aynı zamanda 40 ar adet hoparlörü kullanılabilmesi için 4000 watt amplifikatör olması gerekiyor.

Örneğin; 2 katlı bir restoranımız var ve 2 katında da aynı müziği duymak istiyoruz. Peki bunun için ne yapmamız gerekiyor. 1 adet TİS akıllı ses sistemi 10 ar adet bu tip hoparlörü 1 adet ara bağlayıcı amplifikatör ve 2000 watt amplifikatör olması gerekiyor.

 

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:TIS-SPK-WOUT
2Mont Türü:Duvar
3Watt:80w PMPO
4Resistant:8 Ohm
5Cross Over:Evet
6Senaryo:Evet
7Material:Plastik ve Metal
8Akıllı Ağ:Hayır
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

<

duvara asma aparatı

0/5 (0 Reviews)