Bir Sayfa Seçin

GÜÇ KAYNAĞI ile kısa devrelere elveda deyin

Güç kaynağı, َAkıllı ev sistemlerin ekipmanlarına gerekli gücü sağlar

Akıllı EV Güç Kaynağı 

Akıllı ev Ray tipi 24 volt DC 1,5 Amper trafo, tüm TİS cihazlarına 24 volt güç verebilir. Akıllı ev Sisteminde Kullanılan akıllı anahtarlar, röleler ve dimmerler, dijital girişler, meterler ve sensörlerin, çalışma gerilimi akıllı ev güç kaynağından sağlanır.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

TİS akıllı bina otomasyonun’da  güç kaynağı 24 volt DC 1.5 amper ray tipi bir trafo olarak mevcuttur. Bu trafo akıllı ev cihazlarının güç kaynağını sağlamaktadır. TİS trafosu 220 volt giriş ve 24 volt DC çıkışı bulunmaktadır. Aynı zamanda cat 6 kablo üzerinden tüm cihazlara güç sağlamaktadır. Normalde trafo cihazların adetine göre güçlendirmesi gerekiyor cihazlar 80 mA elektrik tüketirken TİS akıllı ev otomasyonun’da 1.5 amper trafo ile 13 adet cihaza güç verilebiliyor.

Fakat 13 adet cihaz dan fazla cihazı desteklemek isterseniz 1.5 amper yerine 2.5 amper ya da 5 amper kullanılması gerekiyor. TİS akıllı ev otomasyonun’da bir model ray tipi 24v DC güç kaynağı mevcuttur. Bu Ray tipi trafo 3 adet Bas girişi sağda, solda altında ve pano da birden fazla kablo gerekmeden başka modüllere eklenerek onların gücünü sağlamış oluyor.

Ayrıca her TİS ses sistemine bir başka güç kaynağı gerekiyor ve bu trafo aynı trafo olabilmez. Yani örnek vermek gerekirse; bir projede hem akıllı ev sistemi hem de ses sistemi olursa akıllı ev için bir trafo ve ses sistemi için ayrı bir trafo kullanmamız gerekiyor. Ses sistemin de kullanılan trafo 2 hoparlör için 1.5 amper 4 hoparlör için 2.5 amper olması gerekiyor.

Ses sisteminde güç kaynağını akıllı ev sisteminde almıyoruz, nedeni ise ses sistemi çok fazla elektrik tükettiği için başka bir trafo ekliyoruz.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:P.S-24V-1.5A
2Çıkış:24volt DC
3Amper:1,5A
4Toprak Giriş:Hayır
5Material:Plastik
6Kablosuz Bağlantı:Hayır
7Akıllı Ağ:TİS-Bus
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

;

Faz ve nötr girişi

=

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

<

Bu led cihazın çalıştğını görüntüler.

<

Vidalı akıllı ağ girişi (BUS)

DATASHEET

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)