Bir Sayfa Seçin

İhtiyacınız olacak tek IR Kaydı

piyasadaki en özellikli kızılötesi kaydedicisi

Kızılötesi kaydedicisini tanıtıyoruz

Bugünlerde birçok yeni dijital üretici elektronik cihazlar piyasaya sürüyor ve evler çok markalı cihazlarla doluyor. IR kaydedicisi ile tüm Cihazları Akıllı evinizde Kontrol Edebilirsiniz, mesala Televizyon, DVD Player, Ev sineması, split vb.

TİS akıllı bina sistemleri’nin ürünleri, her türden evin akıllı ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu gerçekleştirmek için, TİS-BUS ağının herhangi bir marka ile yapılandırılabilir olmasını sağlayan akıllı bir kızılötesi kaydedicisini tanıtıyoruz.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Yeni Kızılötesi kodu öğrenir ve akıllı hafızasına kaydeder

kızılötesi kaydıcıBir IR cihaz, TIS’in enerji tasarrufu sensörü ve IR Verici gibi IR çözümleriyle çalışmazsa, kodu TIS’in akıllı kütüphanesinde bulunmadığındandır. IR öğrencisinin günü kurtardığı yer burasıdır. Kızılötesi Kaydedicisi yeni kodu öğrenir ve hafızasına kaydeder.

Yeni verileri bilgisayarınızın USB portu üzerinden aktarabilir ve daha sonra IR özelliği olan TIS çözümlerine yükleyebilirsiniz. Bir kod kütüphanesini PC'nizde tutmanın gelecekteki projeler için değerli bir yedek olduğunu unutmayın.

Yeni kodun doğruluğunu, veritabanına herhangi bir bilgi eklenmeden önce de test edebilirsiniz. Bu cihazdaki IR verici seçeneği, yeni verileri test edilebilir hale getirir.

TIS’in mühendisleri, nerede olursanız olun ve hangi dijital markayı kullanırsanız kullanın, akıllı hayatlarınızı zenginleştirmekle gurur duyuyor.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:TIS-IRL-KIT-B
2Kızılötesi Alıcı:Evet
3Kızılötesi Verici:Evet
4Material:Plastik
5Kablosuz Bağlantı:Hayır
6Akıllı Ağ:USB
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

=

IR kaydıcı cihazı bu USB kablo üzerinden bilgisayar bağlanır.

;

Bu led ışığı IR kaydıcı cihazının vaziyetini görüntüler. Eğer kırmızı yanarsa, IR kaydıcı cihazı IR kaydetmeye hazırdır; eğer yeşil yanarsa IR kaydıcı cihazı IR kodunu kaydetmiştir.

<

IR gönderici ve alıcı gözü

0/5 (0 Reviews)