Bir Sayfa Seçin

LUNA Bedside Akıllı Panel

Uyumadan önce tüm evi normal anahtarlar yerine akıllı panel ile kontrol edin

Yattığınız Yerden Işıkları Kontrol Edin.

LUNA serisinin tasarımı ay ışığından ilham almıştır.

Her Zaman Elinizin Altında.

Akıllı panel kullanmanın en rahat yolu.

Sınırsız Renk Paleti ile Panelinize Renk Katın.

Buton renklerini dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Hangisi daha heyecan verici?

Kablolu veya Kablosuz Çözümler

Her standart kasaya uygun olarak monte edilebilir.

Luna Bedside Akıllı Dokunmatik Panel

Luna Bedside akıllı dokunmatik panel ile aydınlatma, klima ve senaryo kontrolü yapabilirsiniz. Ayrıca bu panel termostat mantığına sahiptir ve split ünite, fancoil ünitesi veya VRF/VRV gibi her türlü ısıtma / soğutma sistemini kontrol edebilir.

Ek olarak her butonun ışık rengini kişiselleştirebilirsiniz. Bu panelde, aydınlatmaları kontrol etmek için 4 adet buton, senaryoları çalıştırmak için 4 adet buton ve ısıtma/soğutma sistemlerini kontrol etmek için ise 4 adet buton bulunmaktadır. Bu paneldeki butonlar sayesinde klimanız için istediğiniz sıcaklığı ayarlayabilir ve fan hızını kontrol edebilirsiniz.

Açıklama

Özellikleri

Video

Ürün Detayı

Dokümanlar

Firmware

Luna Bedside Panel ile 8 Farklı Senaryo Kontrolü Yapabilirsiniz

TIS Smart Home'un, yatağınızdan hiç kalkmadan akıllı ev sisteminizi kontrol etmeniz için tasarladığı Luna Bedside panel ile rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Luna Bedside Panel ile birkaç dokunuş yaparak tüm odanızı yatağınızından kalkmadan kontrol edebilirsiniz. Bu panel, sıcaklığı, ışıkları ve diğer sistemleri kontrol ederek hoş ve huzurlu bir yatak odası atmosferi yaratır.

Bu Panel ile yatak odanızdaki sıcaklığı ve fan hızını kontrol edebilirsiniz.Isıtma / soğutma cihazlarınızı yalnızca bir dokunuşla istediğiniz sıcaklığa ayarlayabilirsiniz.

akıllı anahtar

Dahili bir termostata sahip Luna Bedside Paneli, ısıtma ve soğutma cihazlarının etkin kontrolünü sağlar. Ayrıca, yerden ısıtmayı da kontrol edebilir.

Luna Bedside akıllı panel ile sekiz farklı senaryo kontrolü yapabilirsiniz. Örneğin yatma zamanı geldiğinde hazırladığınız senaryo ile düşük klima fanı, loş bir ışık ve sakin bir şarkı ayarlayabilirsiniz ve bütün bu işlemleri tek bir butona basarak aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.

Uyanmakta zorlanan biriyseniz, Luna Bedside paneli sizin en büyük yardımcınız olabilir. Sabah olduğunda perdenizi açıp, kahve makinesini çalıştırıp, en sevdiğiniz sabah şarkısının sesi ile harika bir güne başlamanızı sağlayabilir.

Bu panel aynı zamanda otel yatak odaları için de pratik bir çözüm sunar, misafirleriniz otelinizde kendini rahat hisseder ve lüks konaklamanın keyfini çıkarır.

Luna Bedside dokunmatik panel, yatak odanızın estetiğine uyum sağlamak için 12 butonlu dokunmatik bir ekrana sahiptir ve şık siyah bir cam tasarımı vardır. Her butonun kullanımı için oldukça basit ve anlaşılır bir simge bulunur. Ayrıca, buton rengi 265 renk aralığında özelleştirilebilir. Bu Paneli ile istediğiniz işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Renk:Siyah
2Aydınlatma Kontrolü:Evet - 4 Adet Aç kapat veya Dim
3Klima Kontrolü:Evet – 1 Adet
4Yerden ısıtma Kontrolü:Evet
5Ses Sistemi Kontrolü:Hayır
6Tema seçimi:Evet - Butonların Renklerin Değiştirebilirsiniz.
7TV ve Media Kontrolü:Evet - sınırlı
8Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
9Senaryo:Evet – 4 Adet
10Güvenlik Sistemi Kontrolü:Evet – Sınırlı
11RGB Led Şerit Kontrolü:Hayır
12Enerji ölçer sayfası:Hayır
13Meteoroloji istasyonu sayfası:Hayır
14Dokunmatik Ekran:Evet
15kilitlenebilirHayır
16MaterialCam + Plastik
s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

;

Ortam Sıcaklığını görüntüler

;

Ayarladığınız Sıcaklığı görüntüler

=

Fan Hızını görüntüler

=

Aydınlatma Kontrolü

Aydınlatma bölümünde 4 aydınlatma hattını Aç/Kapat/Dimer olarak kontrol eder. Tuşların açık ve kapalı olduğuna dair bir renk belirleyerek işleminizi daha kolay bir hale getirmiş olursunuz.

=

ısıtma/Soğutma

Bu bölümde ısıtma/soğutma sisteminizi ayarlayabilir. Luna Bedside anahtarın sıcaklık sensörü olduğu için sizin klima, fancoil, tavan vantilatör, kombi, yerden ısıtma, VRF, VRV vb. kontrol eder. Luna Bedside anahtarını kullanarak başka termostat kullanmazına gerek yoktur. Bu tuşlar üzerinden ısıtma/soğutma sistemini açıp/kapatabilir. Kullanıcı istediği dereceyi girebilir, fan hızını kontrol eder ve ısıtma/soğutma modunu (ısıtma-soğutma-fan-oto) belirleyebilir.

=

Extra Bölümü

Bu bölümde 4 farklı senaryo uygulayabilir veya motorlu panjur ve perdeleri kontrol eder.

DATASHEET

TANITIM BROŞÜR

KURULUM TALİMATI

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)
TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

               

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun