Bir Sayfa Seçin

TİS Venera Kablosuz Termostat ile Tek Dokunuşla Sıcaklığı Kontrol Edin

Venera Kablosuz Termostatlı Panel ile Klimalarınızı Kolayca Kontrol Edebilirsiniz

Sade ve Şık Tasarım

Minimal tasarımıyla Venera Kablosuz Akıllı Panel evinize şıklık katar

Kolay Kurulum ve Kolay Kullanım

WiFi ağına bağlanın ve Venera Akıllı Panelin kurulumunu hızlıca tamamlayın

Venera Termostatlı Panel İle Konforun Tadını Çıkarın

TİS Venera Termostat ile Tek Dokunuşta Sıcaklığı Değiştirin

Klima kontrolü yapmanın en kolay yolu

Zamanlayıcı Oluşturun

TIS Venera termostat ile, klimalarınız için bir zamanlayıcı oluşturun ve ofisiniz veya eviniz için uygun sıcaklığı her zaman stabil tutun.

Her Türlü Standart Kasaya Uygun Olarak Monte Edilebilir

Venera Kablosuz Termostatlı Akıllı Panel

VENERA kablosuz Termostat Panel, iklimlendirme sistemlerinizin kontrolünü kolayca sağlamak için tasarlanmıştır. Venera termostatlı panel, odanızı istediğiniz sıcaklıkta stabil tutabilmeniz için dahili termostata sahiptir. Dört butonlu, 1” OLED ekranlı akıllı panel ile, sıcaklığı istediğiniz seviyeye ayarlamak için yukarı / aşağı butonlarını kullanabilirsiniz. Venera termostat ile hem yerden ısıtma sisteminizi hem de fancoil ünitenizi kontrol edebilirsiniz. Ek olarak split klima veya VRV klimayı da kontrol etmek için programlanabilir.

TİS akıllı ev sistemilerinin iklimlendirme kontrolü çözümü olan Venera Termostat Paneli ile evinizin sıcaklığını istediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.

Bu kablosuz termostatlı panelde anlaşılır simgelere sahip dört dokunmatik buton, mevcut iç / dış hava sıcaklıklarını ve fan hızını gösteren zarif bir 1” OLED ekran mevcuttur.

Venera Kablosuz Termostat Kolayca Kurulur. Eski termostat anahtarınızı, Venera Termostatlı Akıllı Panel ile değiştirin, internete bağlayın ve kolayca ev sıcaklığınızı verimli bir şekilde kontrol edin.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Kablosuz Panel Serisini Üç Adımda Kolayca Kurun

Venera kablosuz panel, çok fonksiyonlu bir dokunmatik akıllı paneldir. Üç kolay adımda kurulumunu yapabilirsiniz: eski anahtarınızı çıkarın, yenisini takın, internete bağlayın ve kontrol etmeye başlayın. Evinizde veya ofisinizde kolayca kurulumunu yaptığınız Venera akıllı panel, ekstra bir kablolamaya ihtiyaç duymaz.

WiFi Anahtar

Etkinleştirmek için yapmanız gereken tek şey paneli cep telefonunuz aracılığıyla bir modeme bağlamaktır. Kurulumu yaptıktan sonra evinizi dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz. Venera kablosuz panelin yerleşik 2.4 Hz WiFi özelliği vardır ve bu dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman evinize erişebileceğiniz anlamına gelir. Dışarda olduğunuz zaman çiçekleriniz biraz güneş ışığı alsın istiyorsanız, tek yapmanız gereken oturma odanızın perdesini akıllı telefonunuzla uzaktan mobil uygulama ile açmak.

Venera kablosuz panel ile tüm aydınlatma sistemlerinizi kontrol edebilirsiniz.  Venera kablosuz panel, yerel ağınız üzerinden diğer TIS cihazlarına bağlanabilir. Bu, panelin diğer tüm panelleri kontrol edebileceği anlamına gelir ve evinizdeki diğer tüm TIS cihazlarını, telefonunuzdaki uygulama aracılığıyla bu panele bağlanarak kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, Venera'nın çok kullanışlı bir çevrimiçi zamanlayıcısı vardır. Örneğin, güneş doğduğunda bahçenizdeki ışıkların kapanmasını veya güneş ışınlarının mobilyanıza zarar vermesini önlemek için günün belli zamanlarında perdelerinizi otomatik olarak ayarladığınız zamanlayıcı ile kapatabilirsiniz.

Ek olarak, bu cihazın bir enerji sayacı vardır bu sayede hem aylık hem de yıllık enerji tüketimini sizin için raporlar. Bu da size enerji tüketiminiz ve bunun nasıl daha iyi yönetileceği hakkında fikirler verir.

Ayrıca uzaktan kumanda ile bu akıllı panelleri kontrol edebilirsiniz. Gece, bahçedeki ışıkları yerinizden kalkmadan uzaktan kumanda ile kapatabilirsiniz.

Bu akıllı panel için siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur ve led butonun renklerini değiştirebilirsiniz. 256 renk seçeneğinden oluşan geniş bir renk yelpazesi vardır ve ayrıca butonlardaki ledlerin parlaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, parlaklığı dilediğinizce ayarlayıp, panelin karanlıkta bile görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu Venera akıllı panel serisi ile hayatınızı kolaylaştırın.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Renk:Siyah - Beyaz
2Aydınlatma Kontrolü:Hayır
3Klima Kontrolü:Evet
4Yerden ısıtma Kontrolü:Evet
5Ses Sistemi Kontrolü:Hayır
6Tema seçimi:Hayır
7TV ve Media Kontrolü:Hayır
8Perde ve Panjur Kontrolü:Hayır
9Senaryo:Hayır
10Güvenlik Sistem Kontrolü:Hayır
11RGB Led Şerit Kontrolü:Hayır
12Enerji ölçer sayfası:Hayır
13Meteoroloji istasyonu sayfası:Hayır
14Dokunmatik Ekran:Evet
15kilitlenebilir:Hayır
16Material:Cam
17Kablosuz Bağlantı:Evet
18Akıllı ağ:TİS Air - WiFi

s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

;

Bu Led ekranda ortam sıcklığını, istediğiniz sıcaklığı, fan hızı ve ısıtma/soğutma modunu görüntüler.

=

Bu tuşa basarak ısıtma/soğutma istemini açıp/kapatır.

=

Bu tuşa dokunarak istediğiniz sıcaklığı azaltır.

:

Bu tuşun vasıtasıyla Venera termostat WiFi modeme bağlanır. Bu tuş kırmızı olursa, WiFi modem bağlantısı kesilmiş anlama ve Mavi olursa WiFi modeme bağlı anlama gelir.

<

Bu tuşa dokunarak ısıtma/soğutma sisteminin fan hızını kontrol eder. Bu düğmeyi basılı tutarsanız ısıtma/soğutma sisteminin modunu kontrol eder.

<

Bu düğme ile istediğiniz sıcaklığı yükseltir.

Venera Termostat 3R

DATASHEET

Venera Termostat 3R

Kablolama Şeması

Venera Termostat 4R

DATASHEET

Venera Termostat 4R

Kablolama Şeması

Venera Termostat 5R

DATASHEET

Venera Termostat 5R

Kablolama Şeması

Venera Termostat

BROŞÜR

Yerden ısıtma ve Kombi

Kablolama Şeması

0/5 (0 Reviews)