Bir Sayfa Seçin

KÜÇÜK ALET, BÜYÜK DEĞİŞİM

TİS, Air Bus Dönüştürücü sunuyor.

 

 

 

 

Air Bus Dönüştürücü Akıllı Cihazların Süpermeni

Akıllı cihazlarınız kısmen kablolu ve kısmen kablosuzsa, endişelenmeyin. TIS Akıllı Ev Sistemleri, çeşitli konfigürasyonlarla sınırlı olmadığınızı göstermek için buradadır. Sınırsız bir yaşam deneyimine giden yolda akıllı teknolojinin keyfini çıkarın. Kablosuz ve kablolu cihazlar için artık mevcut olan AIR-BUS Converter, sizin için gerçek bir iş değeri yaratıyor ve böylece Air Bus Dönüştürücü Akıllı ev Cihazların Süpermeni olabilir.

Bu dönüştürücü, kablolu ve kablosuz cihazlar arasındaki boşluğu kapatır. Bu, kablolu bir duvar panelinize ve bir kablosuz tavan sensörüne sahipseniz, aynı anda entegre edilip kontrol edilebilecekleri anlamına gelir. Eve giderken klimanızı açın, oturma odanızın ışıklarını aydınlatın ve bazı yiyecekleri ısıtmak için mikrodalga fırını açın. Bütün bunlar parmak uçlarınız ile birkaç dokunuşla mümkündür.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Air-Bus dönüştürücü, esas olarak TIS IP Bağlantı Noktası

air-bus dönüştürücüAir Bus, evinizi anında iyileştiren bir mini dönüştürücüdür. Yapmanız gereken tek şey, cihazı kablolu bir modülün yanına veya arkasına monte etmek ve telefon uygulamanıza ayarlamaktır.

Bu çözüm, kablolu cihazları WIFI ile bağlamak ve uzaktan kontrolü sağlamak veya bir dizi çözümü (Luna, Mars, Terre serisi) WIFI kablosuz panellerine dönüştürmek için kullanılabilir. Örneğin, ofisinizdeki Luna TFT paneline WIFI protokolü eklemek, uzaktan kumandayı etkinleştirir, böylece ana klimayı etkinleştirmek için cep telefonunuz aracılığıyla Luna panelini kullanabilirsiniz. Air Bus Converter ayrıca, klasik olanlara ihtiyaç duymadan tüm duvar panelleri için bir panel eki olarak işlev görür.

Air Bus dönüştürücü, güç kaynağıyla birlikte veya güç kaynağı olmadan gelebilir. TIS Air-Bus, cihazınız için güç sağlamaz, ancak TIS Air-Bus-3W'yi kurarsanız, cihazın gücünü sağlayabilir. Bu, Luna 9G paneli gibi kablolu bir çözümün kablolama olmadan da çalışabileceği anlamına gelir.

Ek olarak, bu cihaz belirli akıllı çözüm performanslarını tanımlamak için birden fazla mantığa sahiptir ve tüm cihazlarda performansı senkronize etmenizi sağlayan bir zamanlayıcıya sahiptir. Air-Bus dönüştürücü, esas olarak TIS IP Bağlantı Noktası ve TIS Otomasyon Zamanlayıcısı için bir çözümdür; küçük bir cihaz olmasına rağmen, tüm fonksiyonlarını kapsar.

Gördüğünüz gibi, Air Bus Converter, tüm cihaz türlerini kontrol etmeyi kolaylaştıran, yüksek kalitede performansa sahip otomasyon cihazlarının süpermenidir. Sadece bir dene.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:TIS-AIR-BUS, TIS-AIR-BUS-3W
2Aydınlatma Kontrolü:Evet
3Klima Kontrolü:Evet
4Yerden ısıtma Kontrolü:Evet
5Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
6Senaryo:Evet
7Material:Plastik
8Kablosuz Bağlantı:Evet
9Akıllı Ağ:TİS-Air
10Address:Sınırsız
11Kısıcı Kontrolü:Evet
12Manüel Kontrol:Hayır
13Dijital Giriş:Hayır
14Ağ Geçti:Evet - IP'i TİS-BUS ile değiştirir
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

(AirBus-3W)

=

Akıllı ağ (TIS-BUS) konnektörü

=

Faz ve Nötr girişi

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

(AirBus)

=

Akıllı ağ (TIS-BUS) konnektörü

AİRBUS-3W DATASHEET

AİRBUS-3W KABLOLAMA ŞEMASI

AİRBUS DATASHEET

TANITIM BROŞUR

0/5 (0 Reviews)