Bir Sayfa Seçin

TİS Akıllı Ev Teknolojileri

Akıllı Ev Teknolojileri, Teknolojimiz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

TİS akıllı ev teknolojileri ile hepsine ulaşacaksınız.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan eksiksiz Ev Otomasyonu ürünleri sunuyoruz.

120'den fazla kablolu ve kablosuz ev otomasyon ürünüyle, zarif ve uygun fiyatlı yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Tüm ev otomasyon ihtiyaçları için, tüm yaşam tarzlarına ve bina gereksinimlerine uyacak şekilde, en son akıllı ev teknolojileri ile çözümler sunuyoruz. Ürünlerimize olan talebin artmasıyla dünya çapında işler yapıyoruz. Ürünlerimizi seçkin distribütör ve bayilerimiz aracılığıyla pazarlıyoruz ve satıyoruz.

Akıllı Ev Teknolojileri, Teknolojimiz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Standart Protokol

TİS BUS protokolü açık protokoldür ve her geliştirici modüllerini bu ekosisteme ekleyebilir.

 

Tam çözüm

TİS akıllı ev teknolojileri, tüm bina tiplerini otomatikleştirmek için birçok çözüme sahiptir. TİS'te birlikte entegre edilebilen kablolu ve kablosuz ürünlerimiz var.

dünya standartlarında destek

TİS ürünlerinde 2 yıl garanti, 1 yıl ücretsiz servis alabilirsiniz. Bu hizmet, programlama, panellerde işlev değiştirme, cep telefonu ve tablet uygulamasında kişiselleştirme vb. içerir.

ÜRUNLERİMİZ

DÜNYADA PROJE

DÜNYADA BAYİLER

DÜNYADA DAĞITICILAR

TİS Akıllı ev teknolojileri nelerdir, hangisi size uygundur

Akıllı Ev Teknolojileri, Teknolojimiz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Teknolojileri, Teknolojimiz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

TİS Kablolu Otomasyon Teknolojisi

"Gelişmiş RS485" Haberleşmesine dayanarak, bu 2 Yollu TIS-BUS, piyasada yaygın olarak bulunan basit 4 Çekirdekli Bükümlü Çift Veri Kablosunu kullanarak 2 yönlü iletişim aracılığıyla birçok TIS donanım aygıtını ve komutunu aynı anda izler ve kontrol eder.
TIS-BUS, bir AIR-BUS Dönüştürücü üzerinden AIR-BUS'a (Kablosuz TIS Ürünleri) açılan geçitlere sahiptir. Ayrıca, bir TIS-IP-Port üzerinden UDP/TCP ile iletişim kurar.
Topoloji?
TIS-BUS akıllı ev teknolojileri kullanan bir yükleyici, tek bir kablo üzerinde en fazla 64 metre uzunluğa erişebilen 64 adet Aygıt bağlayabilir.
Yükleyici ağ gecitleri (TIS-IP-PORT) kullanarak birkaç BUS döngüsünü birbirine bağlarsa, ağ başına 65280'e kadar cihaz sorunsuz şekilde bağlanabilir.
TIS-BUS çok esnek bir bağlantıya sahiptir. Öncelikle bir papatya zinciri kullanır ve bu, açık veya kapalı bir döngü / halka veya yıldız topolojisi kablolaması olabilir.
TİS-BUS Çalışma Voltajı:
TİS-BUS cihazları, 8-32 Volt arasında geniş bir aralıkta çalışabilir. Dahası, doğa koruyucu olarak kabul edilir, çünkü çalışma sırasında çoğu cihaz için yalnızca 15-32mA kullanır. TİS-BUS 4 kablo kullanır (2 çift): bir çift veri iletişimi için, diğeri güç için. TİS-BUS ayrıca ters kutup, kısa devre, aşırı yük, aşırı ısınma koruması ve daha fazlası dahil olmak üzere birkaç koruma hattına sahiptir.

Akıllı Ev Teknolojileri, Teknolojimiz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

TİS Kablosuz Otomasyon Teknolojisi

TİS-AIR ürünleri, 2.4GHz WiFi teknolojisine dayanmaktadır. Bunlar, TIS-BUS ile aynı protokolü paylaşır, böylece kablolu ve kablosuz ürünler arasında iletişim kurma esnekliğine sahip olursunuz.
Her TIS Air ürününde, ağ geçidi olarak çalışan ve doğrudan TIS sunucusuna bağlanan dahili bir WiFi modülü bulunur, böylece başka bir ağ geçidi veya donanıma ihtiyaç duymadan tüm cihazlarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.
3 basit adımda - kurulum, bağlantı ve kontrol - herhangi bir eski aydınlatma anahtarını, termostatı değiştirebilir veya perdeleriniz, cihazlarınız veya ev sinema sisteminiz için kontrol ekleyebilirsiniz.
AIR-BUS dönüştürücü, herhangi bir kablolu TIS-BUS ürününü kablosuz bir TIS-AIR ürününe dönüştürmek için mükemmel bir araçtır.
Açık Protokol:
TIS-BUS Patentli Protokolü ayrıca profesyonel geliştiricilere ve entegratörlere ücretsiz sağlanan açık bir protokoldür. (Herhangi bir kayıtlı kuruluş veya geliştirici, uygun kalitede ağ evrak doldurduktan ve imzaladıktan sonra ihtiyaç duydukları tüm protokol dokümanlarını kolayca ve doğrudan alabilir.) TIS, insanlığa ve çevreye hizmet etmek için diğer marka ve yeniliklerle entegrasyona açık kaldığını garanti ederek akıllı ev teknolojimizin geleceğini garanti eder.

TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Mühendislik Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun