Bir Sayfa Seçin

TİS Akıllı Ev Teknolojileri

akıllı ev teknolojileri

TİS Akıllı Ev Teknolojileri İle Tüm İstekleriniz Mümkün.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan eksiksiz Ev Otomasyonu hizmeti sunuyoruz.

120'den fazla kablolu ve kablosuz ev otomasyon ürünüyle, şık ve uygun fiyatlı yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Tüm ev otomasyon ihtiyaçları için, yaşam tarzlarına ve bina gereksinimlerine uygun, en son akıllı ev teknolojileri ile çözümler sunuyoruz. Ürünlerimize olan sürekli talep artışı sayesinde dünya çapında işler yapıyoruz. Ürünlerimizi seçkin distribütör ve bayilerimiz aracılığıyla pazarlıyor ve satıyoruz.

TİS Yenilik

Standart Protokolümüz

TİS BUS protokolü açık bir protokoldür ve her geliştirici, modüllerini bu ekosisteme kolaylıkla ekleyebilir.

 

Gerçek çözüm

TİS akıllı ev teknolojileri, tüm istekleriniz için farklı bina varyasyonlarına uygun birçok yenilikçi çözüme sahiptir. TİS ekosisteminde birlikte entegre edilebilen ve birlikte çalışmaya uygun kablolu ve kablosuz ürünlerimiz mevcuttur.

dünya standartlarında destek

TİS ürünleri 2 yıl garantilidir ve ek olarak ilk 1 yıl ücretsiz servis ve teknik destek alabilirsiniz. Bu hizmet, programlama, panellerde işlev değiştirme, cep telefonu ve tablet uygulamasında kişiselleştirme vb. uygulamaları içerir.

ÜRÜNLERİMİZ

DÜNYA ÇAPINDAKİ PROJELERİMİZ

DÜNYA ÇAPINDA BAYİLER

DÜNYA ÇAPINDA DİSTRİBÜTÖRLER

TİS Akıllı Ev Teknolojisi Nasıl Çalışır ve Size En Uygun Olan Teknoloji Hangisidir?

Ev otomasyon

Akıllı ev kablolu teknolojisi

TİS Kablolu Otomasyon Teknolojisi

"Gelişmiş RS485" Haberleşmesine dayanan, bu 2 Yollu TIS-BUS, piyasada yaygın olarak bulunan basit 4 Çekirdekli Bükümlü Çift Veri Kablosunu kullanarak 2 yönlü iletişim aracılığıyla birçok TIS donanım aygıtını ve komutunu aynı anda izler ve kontrol eder.
TIS-BUS, bir AIR-BUS Dönüştürücü üzerinden AIR-BUS'a (Kablosuz TIS Ürünleri) açılan geçitlere sahiptir. Ayrıca, bir TIS-IP-Port üzerinden UDP/TCP ile iletişim kurar.
Topoloji?
TIS-BUS akıllı ev teknolojileri kullanan bir yükleyici, tek bir kablo üzerinde en fazla 64 metre uzunluğa erişebilen 64 adet Aygıt bağlayabilir.
Yükleyici ağ gecitleri (TIS-IP-PORT) kullanarak birkaç BUS döngüsünü birbirine bağlarsa, ağ başına 65280'e kadar cihaz sorunsuz şekilde bağlanabilir.
TIS-BUS çok esnek bir bağlantıya sahiptir. Öncelikle bir papatya zinciri kullanır ve bu, açık veya kapalı bir döngü / halka veya yıldız topolojisi kablolaması olabilir.
TİS-BUS Çalışma Voltajı:
TİS-BUS cihazları, 8-32 Volt arasında geniş bir aralıkta çalışabilir. Dahası, çevre dostu olarak kabul edilir, çünkü çalışma sırasında çoğu cihaz için yalnızca 15-32mA kullanır. TİS-BUS 4 kablo kullanır (2 çift): bir çift veri iletişimi için, diğer bir çift ise güç için olmak üzere. TİS-BUS ayrıca ters kutup, kısa devre, aşırı yük, aşırı ısınma koruması ve daha fazlası dahil olmak üzere birkaç koruma hattına sahiptir.

akıllı ev kablosuz teknolojileri

TİS Kablosuz Otomasyon Teknolojisi

TİS-AIR ürünleri, 2.4GHz WiFi teknolojisine dayanmaktadır. Bunlar, TIS-BUS ile aynı protokolü paylaşır, böylece kablolu ve kablosuz ürünler arasında iletişim kurma esnekliğine sahip olursunuz.
Her TIS Air ürününde, ağ geçidi olarak çalışan ve doğrudan TIS sunucusuna bağlanan dahili bir WiFi modülü bulunur, böylece başka bir ağ geçidi veya donanıma ihtiyaç duymadan tüm cihazlarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.
3 basit adımda - kurulum, bağlantı ve kontrol - herhangi bir eski aydınlatma anahtarını, termostatı değiştirebilir veya perdeleriniz, cihazlarınız veya ev sinema sisteminiz için kontrol ekleyebilirsiniz.
AIR-BUS dönüştürücü, herhangi bir kablolu TIS-BUS ürününü kablosuz bir TIS-AIR ürününe dönüştürmek için mükemmel bir araçtır.
Açık Protokol:
TIS-BUS Patentli Protokolü ayrıca profesyonel geliştiricilere ve entegratörlere ücretsiz sağlanan açık bir protokoldür. (Herhangi bir kayıtlı kuruluş veya geliştirici, uygun kalitede ağ evrak doldurduktan ve imzaladıktan sonra ihtiyaç duydukları tüm protokol dokümanlarını kolayca ve doğrudan alabilir.) TIS, insanlığa ve doğaya hizmet etmek için diğer marka ve yeniliklerle entegrasyona açık kaldığını garanti ederek akıllı ev teknolojimizin geleceğini garanti eder.