Bir Sayfa Seçin

Evinize büyüleyici bir atmosfer getirin

TİS Stor perde motoru kesinlikle nefesinizi kesecek. Perdeleriniz bile otomatikleştirilebilir.

 

 

 

TİS Akıllı Stor Perde Motoru

TİS perde motoru kesinlikle nefesinizi kesecek. Perdeleriniz bile otomatikleştirilebilir. Basit mekanizması sayesinde minimum arıza sorunu ortaya çıkaran stor perde sistemleri, son yıllarda ülkemizde oldukça rağbet gören perde sistemlerindendir. Sadece evlerde değil otellerde, kafeteryalarda, ofislerde ve yaşam alanlarının hemen hemen hepsinde oldukça sık kullanılır. TİS akıllı ev olarak; tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünü üretiminde de azami kalite standartlarına dikkat etmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve ürün kalitesinden asla taviz vermemekteyiz. Geniş ürün yelpazemizle her mekanınıza uygun şık tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Satış sonrasında verdiğimiz hizmetler ile her zaman müşterilerimizin isteklerini karşılayabilme çabasındayız. Eğer mekanlarınızda stor perde kullanmak ya da mevcut perdenizi değiştirmek istiyorsanız sitemizi inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Türkiye, gelişmekte olan ülkeler kategorisinde yerini alırken bu durum haliyle modern mekanizmalı perdelerin öncelikli olarak tercih edilmesine de yansımaktadır. Hayatımızın her alanı otomasyon sistemleri ile donatılmıştır. Stor perde gelişen teknoloji ile beraber artık motorlu ve kumandalı. Motorlu perde ile perdelerinizi açıp kapatmak artık çok kolay.

Stor perde

Motorlu ya da uzaktan kumandalı mekanizmanın kullanıldığı bu popüler perdelerde pratik bir şekilde açılıp kapanma kolaylığı sunmaktadır. Yaşam ve çalışma alanlarının daha güzel bir görünüm kazanmasını sağlayan bu perdeler, kullanım konusunda sunduğu pratiklikle de son dönemin en çok ilgi gören perde tasarımları olmaktadır.

Evlerden ofislere, restoranlardan otellere oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan motorlu stor perde modellerinde renk konusunda da sınırsız seçenek bulunmaktadır. Renk ve kumaş dokusu konusunda sunduğu geniş içerikli seçim imkanını desen seçeneklerine de taşıyan bu şık perdeler, klasik dekorasyon stilinin bilinen dantel yüzeylerinden dijital baskılı modern tasarımlara kadar her türlü mekanda kullanılabilmektedir.

Akla gelen ilk husus ise motorlu stor perdelerin fiyatıdır. Normal ürünlere göre fiyatı biraz yüksek kalsa da sunduğu kolaylıklar göz önünde bulundurulduğunda aslında pek yüksek sayılmaz. Bura fiyatı belirleyen en önemli husus motor ve kumanda marka ve modelidir. Kumaş aslında fazla bir yüksek bir maliyet oluşturmaz. Firmamız üç farklı fiyatta ürün seçeneği sunmaktadır.

Kısacası özel perdeler arasında yer alan motorlu stor perde her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Farklı tasarımları ile kişilerin daha çok tercih etmesine ve kişiler tarafından kullanılmasının yaygınlaşmasını sağlamaktadır.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:TİS-TM-120
2Perde Kontrolü:Evet
3Senaryo:Evet
4Material:Metal
5Kablosuz Bağlantı:Hayır
6Akıllı Ağ:TİS-BUS
7Çıkış:Hayır
8Giriş:Hayır

[ninja_tables id="234018"]

TANITIM BROŞUR

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)