Bir Sayfa Seçin

TİS Akıllı Hava Kalite Sensörü

Havanızı temiz ve kaliteli bir hale getirmenize yardımcı olur.

 

 

 

TİS Akıllı Hava Kalite Sensörü

Tis Akıllı Hava Kalite Sensörü 3 adet kuru kontak girişi, 32 adet mantık ve zamanlayıcılarla CO, CO2 ve VOC seviyelerini, sıcaklık ve nemi, hareketi, ışık seviyesini ve ses seviyesini tespit eder. Bu akıll sensör ile havanızı temiz ve kaliteli tutmanıza yardımcı olur.

TİS Akıllı Hava Kalite Sensörü ile (health sensor) kullanarak evinizi ve ailenizi CO gazından koruyun. Tis sağlık sensörü hava kalitesini sürekli kontrol ederek, istenmeyen durumlarda size anında uyarı verir.

TİS Akıllı Hava Kalite Sensörü (hava kalitesi dedektörü), hastaneler için hava kalitesi ve hastaların konfor ve güvenliğinin sağlanması için tasarlanmış bir akıllı sensördür.

TİS Akıllı Hava Kalite Sensörü, odadaki hava kalitesini korumak, sıcaklığı ve nemi istenilen seviyede tutmanızı sağlar ve acil durum çağrısı, hemşire çağrı sistemi ve ses seviyesini algılama teknolojileri ile de acil durumlarda her zaman yanınızda.

 

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Hava Kalitesini Ölçen Çok Fonksiyonlu Bir Sensör

Tis Akıllı Hava Kalite Sensörü bebeğinizin odasını her zaman kontrol ederek, bebeğiniz için en güvenli ve en sağlıklı ortamı yaratmanıza yardımcı olur. Sağlık sensörümüzde ses algılama için dahili bir mikrofon bulunur ve küçük çocuğunuz ağladığında size uyarı verir. Çocuklarınız uyuduğunda odadaki hava kalitesini ölçer ve size bir bilgi mesajı verir. Ve bu şekilde çocuklarınıza temiz hava ve güvenilir bir yaşam sunar.TİS Akıllı Hava Kalite Sensörü huzurlu bir uyku deneyimi sunar ve bebeğinizin odasındaki sıcaklık yükseldiğinde size bilgi verilir.

Tis Akıllı Hava Kalite Sensörü ile rahat bir çalışma ortamı yaratın. TİS Akıllı Hava Kalite Sensörü sensörü (hava kalitesi dedektörü) ofisinizin havasını temiz tutar ve çalışanların verimliliğini artırmaya yardımcı olur. Bulunduğunuz ofis ortamında kötü hava olduğunda temiz hava cihazını devreye sokarak kötü havayı yok eder. Böylece sizlere temiz havada kaliteli bir çalışma ortamı sunar. Ayrıca yüksek sesleri de algılar ve çalışma saatlerinde personel faaliyetlerini izlemenizi sağlar. Çalıştığınız ortam da nem oranı yükseldiğinde bunu algılar ve klimayı devreye sokarak nem oranını minimum seviyeye getirir. Sonuç olarak Akıllı Hava Kalite Sensörü size bulunduğunuz ortamda temiz ve güvenilir bir yaşam sunmaya yardımcı olur.

TİS Akıllı Hava Kalite Sensörü (hava kalitesi dedektörü) ile artık soluduğunuz hava daha temiz ve daha güvenli. Ek olarak Tis Akıllı Hava Kalite Sensörü küf oluşumunu önlemek için sıcaklığı ve nemi istenilen seviyelerde tutar.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Renk:Beyaz
2Güvenlik ÖzelliğiYoktur
3CO, CO2 ve VOC:Evet
4Material:Plastik
5Mantık Tarif Etmek:Evet - 32 Mantık
6Hareket Sensörü:Evet
7Kuru Kontak Girişi:Evet - 3 Adet
8Güç Çıkış:Yoktur
9Sıcaklık Sensörü:Evet
10Nem Sensörü:Evet
11Işık Şiddet Sensörü:Evet
12Kızılötesi Verici:Yoktur
13Kızılötesi Alıcı:Yoktur
14Kablosuz Bağlantı:Hayır
15Akıllı Ağ:TİS-BUS
16Mikrofon:Evet
s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

<

CO, CO2 ve VOC sensör

DATASHEET

KABLOLAMA ŞEMASI