Bir Sayfa Seçin

Gateway, cihazlarınızı birbirine bağlar

Böylece evinize akıllı telefonunuzdan erişebilirsiniz. RS232 ve RS485 bağlantı noktalarına sahip TİS IP Bağlantı Noktası, başka cihazların programlanması ve kontrol edilmesi ve iOS ve Android cihazlar için ücretsiz uygulamamıza bağlanmak için kullanılır.

 

IP-Com-Port’u, tüm akıllı cihazlarınızı bir araya getirir

TİS, sadece tüm akıllı ihtiyaçlarınızı geride bırakan ürünleri değil, aynı zamanda her bir ürünün sunduğu özelliklerin bir araya gelmesi nedeniyle diğer çözümlerin de üzerinde durmaktadır. Örneğin, IP-Com-Port, BUS ağlarını bağlamak ve sınırsız seçeneklerle akıllı bir dünya oluşturmak için tasarlanmış bir iletişim modülüdür.

Özellikle büyük projeler için uygun olan TİS’in IP-Com-Port’u, tüm akıllı cihazlarınızı bir araya getirip birleştirerek yönetmelerini kolaylaştırır. TİS-BUS kablolama topolojisi, kablo başına 64 adete kadar cihazı kapsar. Çok sayıda element içeren projelerde, her bir ağa bir IP portu eklenebilir, böylece hepsi entegre olur. IP modüllerini ve Ethernet kablolarını kullanmak, gökdelen boyutunda bir binada ışığı, iklimi ve güvenlik sistemini kontrol etmek basit ve kullanışlı hale gelir.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

IP-Com-Port tam ihtiyacınız olan şey

ip portIP-Com-Port’u, tüm akıllı cihazlarınızı bir araya getirir. Ayrıca, bu modül BUS ağını kablosuz ağ geçidine bağlar ve uzaktayken bile evinizi kontrol etmenizi sağlar. Ağ donanımlarına veya adaptörlerine gerek yoktur. Akıllı telefonunuza TIS uygulamasını yükleyin ve yaşam / çalışma alanınızı uzaktan izleyin.

Farklı markaların çözümlerini birleştirmek istiyorsanız, IP-Com-Port tam ihtiyacınız olan şey. Başka cihazlarla (Third Party) entegrasyonu da mümkündür. Tüm elektrikli kilitleri, VRF Klima sistemlerini ve daha fazlasını bu modüle bağlayabilir. Bu şekilde, eğer bir kapı açılırsa, boş bir odada bir ışık yanar veya Klimanız yüksek hızda çalışırsa, ihtiyacınız olan tek şey her üniteyi sorunsuz kontrol etmek için telefonunuzdur.

Son olarak, bu cihazın iki bağlantı noktası vardır: RS232 ve RS485. Her ağ hızında (baud rate) ASCII ve Hexadecimal python ile donatılmıştır. Bu, saniyede sınırsız miktarda veri gönderilip okunabileceği anlamına gelir. Böylece istediğiniz kadar performans ayarlayabilir ve hepsi kesintisiz olarak yapılabilir.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:IP-COM-PORT
2Aydınlatma Kontrolü:Evet
3Klima Kontrolü:Evet
4Yerden ısıtma Kontrolü:Evet
5Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
6Senaryo:Evet
7Material:Plastik
8Kablosuz Bağlantı:Hayır
9Akıllı Ağ:TİS-Bus
10Address:Sınırsız
11Kısıcı Kontrolü:Evet
12Manüel Kontrol:Hayır
13Dijital Giriş:Hayır
14Ağ Geçti:Evet - IP'i ve 485'i ve 232'i TİS-BUS ile değiştirir
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

;

RS-485 Çıkışı

;

RS-232 Çıkışı

=

IP Protokol RJ-45 konnektörü

=

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

<

PRG Butonu ile IP-Com-Port modülünü kolay programlama, adress çakışmasını çözme ve bir çok daha fonksiyonu yapabilir.

;

PRG Led ışığı IP-Com-Port modülünün vaziyetini görüntüler. Eğer kırmızı yanıp sönerse, IP modülünün adresi başka bir cihazla çakışmış; eğer yeşil yanıp sönerse IP modülü doğru çalışmaktadır.

<

Vidalı akıllı ağ girişi (BUS)

DATASHEET

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)