Bir Sayfa Seçin

Su geçirmez hoparlör

Su geçirmez hoparlör dış mekanlarda

TİS ses sistemi tam olarak bahçede arkadaşlarınızla tatil yaparken takılmak için ihtiyacınız olan şeydir. Su geçirmez hoparlör sayesinde bahçenizde kaliteli ses sistemi yaratın. Evinizin her yerindeki taş hoparlör, bu müzik çalara bağlanabilir ve kullanılabilir. Taş hoparlörler dış mekanlarda kullanılabilir.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

TİS akıllı ev ve bina otomasyonunda dış mekan hoparlör su geçirmez hoparlör dir. Duvar hoparlöründe olduğu gibi 8 ve 10 watt dır. Su geçirmez olduğu için açık alanlarda teras, bahçe havuz kenarında kullanabilirsiniz. TİS bina otomasyon sistemlerinde taş hoparlörler gri ve kahverengi olmakla birlikte iki renkte mevcuttur. Yüksek kalitede olduğu için dış mekanlarda yağmurda, karda, çamurda herhangi hava olası bir durumda hiçbir zarar almadan dış mekanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

su geçirmez hoparlör

Örnek vermek gerekirse; dışarıda havuz başında bir akşam vakti verdiğiniz bir partide veya yağmurlu bir havada dışarıda oturmak ve müzik dinlemek istediğinizde TİS akıllı ev taş hoparlörünü kullanarak anın tadını yaşayabilirsiniz. Ya da örneğin; bahçenizde barbekü partisi vermek istiyorsunuz verdiğiniz partide bahçenizde yüksek ses te müzik çalmak dilediğinizce eylenmek istiyorsunuz. TİS taş hoparlörünü kullanarak müzik keyfini dilediğinizce yaşayabilir anın tadını çıkabilirsiniz.

TİS Otomasyon Sistemleri yapmış olduğu teknolojide sizleri düşünerek taş hoparlörü dış mekânınız için tasarlamıştır. TİS su geçirmez hoparlör sizi ister iç mekanınızda ister bahçenizde, havuz başınızda, terasınızda yaşam alanınızda müziği kısıtlamadan bu anı doyasıya yaşayabilmeniz için sizlere sunmuştur. İstediğiniz ses seviyesini kaliteli bir şekilde yaşamınıza dileyen TİS taş hoparlörü dış mekanlarda müzikten ayrı kalmamanızı sağlayan mükemmel bir sistem olarak karşınıza gelmiştir.

Sonuç olarak dış mekanlarda müzikten ayrı kalmayacağınız bir teknoloji getiren TİS otomasyon sistemleri sizlere yeni tasarımlar sunmaya devam edecektir.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:TIS Rock Speakers
2Mont Türü:Dişarı - IP65 özelliği var
3Watt:80w PMPO
4Resistant:8 Ohm
5Cross Over:Evet
6Senaryo:Evet
7Material:Fiberglass
8Akıllı Ağ:Hayır
0/5 (0 Reviews)