Bir Sayfa Seçin

HER ZAMANKİNDEN

Daha Kullanışlı Bir Akıllı Priz Sunuyor

WiFi Akıllı Priz

TÜM NORMAL CİHAZLARI KAPATIP AÇMAK İÇİN UYGULAMANIZI KULLANARAK WİFİ ÜZERİNDEN UZAKTAN KONTROL EDİLEBİLİRSİNİZ.

HERHANGİ BİR YERE TAKILABİLİR.

İSTEDİĞİNİZ SICAKLIĞA AYARLAMAK İÇİN KULLANABİLİRSİNİZ.

TÜM UYGULAMALARI SAĞLAYAN VE KABLOSUZ OLARAK BAĞLANMANIZA VE KONTROL ETMENİZE İZİN VEREN GENİŞ KAPSAMA ALANI.

Kontrolü ele alır!

Her sabah kahvenizin mükemmel aromasına uyanmanızı kolaylaştırır.

FİŞİ ÇEKMEYİ UNUTMAKTAN KORKMAYIN.

BİR ÇÖZÜMÜMÜZ VAR.
HERHANGİ BİR CİHAZI UZAKTAN KAPATABİLİRSİNİZ.

İki tür Akıllı priz vardır: Röle ve Dimmer

Çok işlevli basit bir cihaz mı arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz. TİS Akıllı Ev Sistemleri, birçok kontrol seçeneğiyle en basit ve en kullanıcı dostu çözümlerden birini sunar. Bu akıllı priz, taşınabilirliği nedeniyle en işlevsel kablosuz cihazlardan biridir.
Bu çözümü, istediğiniz yere herhangi bir zorluk çekmeden kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, ihtiyaç duyduğunuz bir yere takmak. Gerisi parmak ucuyla yapılabilir.
Beyaz renkte mevcut olan bu prizler hoş bir tasarıma sahiptir ve her iç mekana kolayca uyar.
İki tür Akıllı priz vardır: Röle ve Dimmer.
TIS-AIR prizinizi herhangi bir masa ışığına, vantilatöre, elektrikli ısıtıcıya veya diğer ev aletlerine takın ve her yerden kontrol edin. Açma/kapama veya dimmer prizi olarak bulunur. Bir ağ geçidi veya ek donanım gerekmez. TİS kablosuz prizi akıllı telefonunuzla veya diğer panellerle ve dokunmatik ekranlarla kontrol etmek için çok basittir.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Akıllı priz ayrıca unutkan arkadaşlar için harika bir hediye de olabilir

akıllı prizİlk tip, ışıkların ve diğer elektrikli cihazların Açma/Kapama fonksiyonunu kontrol etmek için kullanılır. İkinci yarının ortasında sık sık uykuya dalmakta olan  bir futbol hayranıysanız, TV'yi belirli bir zamanda otomatik olarak kapanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu küçük fakat oldukça işlevsel cihaz, her şeyi tek başına halletmek için zamanınız kısıtlı olduğunda yararlı bir yardımcıdır. Arkadaşlarınız size beklenenden daha erken varacaklarını söylerse, oraya gelmeden önce odayı ısıtmak için elektrikli ısıtıcıyı açmak için Kablosuz Röle prizini kullanabilirsiniz. Veya evden ayrıldıysanız ve ütüyü kapattığınızı hatırlamıyorsanız, akıllı telefonunuzu kullanarak kolayca kontrol edebilirsiniz. Akıllı priz ayrıca unutkan arkadaşlar için harika bir hediye de olabilir.
Kablosuz dimmer prizleri, her tür lamba ile yapılandırılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde kaliteli ışık seviyeleri üretir. Örneğin, çocuğunuzun okuma lambası, gece karartılabilir, böylece bir gece lambası görevi görür. Ayrıca, istediğiniz zaman bir prizi fişten çekip çıkarabilirsiniz. Banyoyu karartmayı sever misin? Tavan arasına çıkan merdivenlerden ne haber? Sınırlama yok. Kablosuz dimmer Prizleri portatiftir ve çalışmak için çok uygundur.
Her iki tür de bir wifi modülüyle donatılmıştır, bu nedenle otomatik olarak İnternete bağlanırlar. Bu özellik, onları uzaktan kontrol etmenizi sağlar. Örneğin, uzun bir günde işten döndüğünüzde, rahat bir koltukta güzel bir çaydan daha hoş bir şey olamaz. Çay makinesini aç ve eve geldiğinde hazır olacak.
Bu Akıllı priz ayrıca, dünyayı ve cebinizi önemsiyorsanız, günlük / ay / yılda ne kadar enerji tüketildiğini bilmenizi sağlar. Kablosuz Prizleri, Amazon’un sanal asistanı Alexa ile yapılandırılabilir. Bu, gerekirse sesli komutları etkinleştirir. Hastalık, yorgunluk veya cep telefonunuz başka bir odada şarjda olsa bile, bulaşık makinesini veya çamaşır makinesini açmak için ayağa kalkmanız gerekmez. Sadece Alexa’ya ne yapmak istediğinizi söyleyin.
TIS Akıllı Ev Şirketi, modern dünyadaki en faydalı hizmetleri sunan trend belirleyici tasarımlarda önemli çözümler sunmak için son teknoloji ile yüksek performansı bir araya getiriyor.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:Air-1İRE-T, Air-2İRE
2Aydınlatma Kontrolü:Hayır
3Klima Kontrolü:Evet
4Yerden ısıtma Kontrolü:Evet - Termostat Üzerinden
5Perde ve Panjur Kontrolü:Hayır
6Senaryo:Evet
7Material:Plastik
8Kablosuz Bağlantı:Evet
9Akıllı Ağ:TİS-Air WİFİ
10Çıkış:1 ve 2 Tane - modele bağlı
11Giriş:1 Tane - Sıcaklık Sensorü için (Sadece Air-İRE-T Modelde)
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

=

Bu buton ile WiFi priz modeme bağlanır. Ayrıca üstündeki bulunan led modeme bağlı olduğunu görüntüler. Eğer kırmızıysa modeme bağlı değil, eğer maviyse modeme bağlıdır.

 

DATASHEET

BROŞÜR

KURULUM TALİMATI

0/5 (0 Reviews)