Bir Sayfa Seçin

Evinize büyüleyici bir atmosfer getirin.

motorlu perde kesinlikle nefesinizi kesecektir

TİS motorlu perde kesinlikle nefesinizi kesecektir çünkü bu güçlü, sessiz perde motoru ev otomasyonu ve RF uzaktan kumanda işlevi için TİS-BUS bağlantısı ile 30 Kilograma kadar kumaş ağırlığına sahip perdeler çalıştırabilir.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Motorlu Perde Sistemleri

motorlu perdeMotorlu Perdeler mekanlarınızda konforu dilediğiniz şekilde yaşayabilmenizi sağlayan sistemlerdir. TİS akıllı ev olarak, yüksek ürün kalitesi ve geniş ürün yelpazemizi müşterilerimize gurur ile sunuyoruz. Perde motorunu otellerde, ofisinizde, konferans salonlarınızda, evinizde, bahçe ve dış mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Kısacası tüm yaşam alanlarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Konferans salonlarınızda ve ofislerinizde gerçekleştirdiğiniz sunumlarınız sırasında ortam aydınlatma çok önemlidir. Konuklarınızın azami dikkatini sunumunuz üzerinde toplayabilmeniz için dışarıdan gelen dikkat dağıtıcı ışıklardan kurtulmanız gerekmektedir. Perde motoruna tamda bu noktada ihtiyaç duyarsınız. Tek bir tuş ile motorlu perdenizi harekete geçirebilir ve sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Perde Motoru

Motorlu perde sistemleri evlerde de oldukça tercih edilen perde sistemlerindendir. Özellikle geniş ürün yelpazesi ile evlerinizin dekorasyonuna uygun teknolojik çözümler sunar. Üründe kullandığımız kaliteli malzeme sayesinde de uzun yıllar boyunca motorlu perdenizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kafeler, restoranlar ve diğer tüm iç mekanlarınızda ihtiyacınız olan perde sistemlerini TİS akıllı ev akıllı Perde güvencesiyle değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Dış ortam motorlu perde sistemleri

Teknolojik TİS Akıllı perde ile motorlu perdenizi bahçelerinizde tüm dış mekanlarınızda da kulanabilirsiniz. TİS Akıllı ev ile üretilen motorlu perdeler, oldukça kolay temizlenebildiğinden tercih sebebi olmaktadır. Üretimde kullanılan kir tutmazlık apresine sahip perdeleriniz her daim ilk günkü kadar şık ve göz alıcı durmaktadır. Ayrıca yapılan işlemler sonucunda güneş ışınlarının verdiği zararları minimuma indirebilmekteyiz. Böylece motorlu perdelerinizi mekanlarınızda uzun yıllar kullanabilmenizi sağlıyoruz. Motorlu perdeler sistemlerinin mekanik aksamları "Silence System" kullanılarak üretilir. Böylelikle perdelerinizin çalışması sırasında ortaya çıkan motor sesi minimuna indirilerek sizi ve konuklarınızı kesinlikle rahatsız etmeyecek şekilde konfor sağlar. TİS Akıllı ev olarak, yıllar sonucu edindiğimiz tecrübelerimizle güven ve kaliteyi de en uygun şekilde sunuyoruz.

Motorlu Perde Avantajları

Perde motoru kullanmak birçok avantajı beraberinde getirir. Sistem dışarıdan müdaheleye gerek kalmadan otomatik olarak çalışacağı için bozulma riski çok azalır. Bu sayede uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir. Sistemleri kontrol etmek için başlıca 5 seçenek vardır.

  1. Uzaktan kumanda ile bulunduğunuz yerden veya zaman ayarlı kontrol sağlayabilirsiniz.
  2. Buton kumanda ile lokal kontrol sağlayabilirsiniz.
  3. Akıllı Anahtar ile kontrol sağlayabilirsiniz.
  4. Sesli komut ile kontrol sağlayabilirsiniz.
  5. Cep telefon uygulaması ile kontrol sağlayabilirsiniz.
wdt_IDÖzellikAçıklama
1Model:TİS-M3-Motor
2Perde Kontrolü:Evet - 30KG
3Senaryo:Evet
4Material:Metal
5Kablosuz Bağlantı:Hayır
6Akıllı Ağ:TİS-BUS
7Çıkış:Hayır
8Giriş:Hayır
s

Perde uzunluğuna göre, perdenin ağırlığına dikkat edin!

[ninja_tables id="234018"]

DATASHEET

TANITIM BROŞUR

KURULUM TALİMATI

KABLOLAMA ŞEMASI

AKSESUARLARI

0/5 (0 Reviews)