Bir Sayfa Seçin

Kablosuz Akıllı Ev Priz

Zigbee Teknolojili Akıllı Priz

Kolay Kurulumu Sayesinde Akıllı Prizi Dilediğiniz Yere Taşıyın

Taşınabilir akıllı priz ekstra bir kuruluma ihtiyaç duymaz ve siz nereye giderseniz Tis akıllı ev teknolojisini yanınızda taşımanızı sağlar.

Priz İçin Bir Zamanlayıcı Oluşturun

Akıllı Prizler otomatik olarak ne zaman açılıp ne zaman kapanacağını belirleyeceğiniz bir zamanlayıcı oluşturun.

Cihazlarınızı Yüksek Gerilimden Ve İstenmeyen Durumlardan Korur

Akıllı Priz, cihazlarınızı kısa devre, yüksek gerilim gibi istenmeyen durumlardan korur ve cihazlarınızın güvenliğini sağlar.

Cep Telefonunuz ile Dilediğiniz Yerden Cihazlarınızı Kontrol Edin

Mobil uygulama ile akıllı prize bağladığınız cihazları dilediğiniz gibi kontrol edebilir ve cihazlarınız için periyodik çalışma programı oluşturabilirsiniz.

Cihazlarınızın Enerji Tüketimini Ölçün

Akıllı Priz ile kontrol ettiğiniz cihazların enerji tüketimini ölçerek gereken durumlarda cihaza müdahale edebilirsiniz

Siri, Alexa ve Google Asistan ile Kontrol

Akıllı Prizi Siri, Alexa ve Google Asistan ile sesli komutlarınızla kontrol edin.

TİS BEE Kablosuz Akıllı Ev Priz

Tis ZigBee Akıllı Ev Priz, taşınabilir, dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir sabit bir bağlantı sunar ve normal prizinizi akıllı prize dönüştürür.

Tercihlerinize göre zamanlayıcı ayarlayabilir, otomatik ve periyodik olarak prizinize bağlı cihazın çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ek olarak bu akıllı priz sayesinde cihazlarınızın enerji tüketimini ölçerek enerji tasarrufu yapabilir ve fazla enerji tüketen cihazlarınızı uzaktan kolaylıkla kapatabilir veya kontrol edebilirsiniz.

 

akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

Luna TFT Dokunmatik Panel İle Her Şeyin Kontrolü Bir Panelde

Luna TFT Dokunmatik Panelde, çok sayıda ışık kontrolü için her biri 6 butondan oluşan 3 adet aydınlatma sayfası (toplam 18 buton) bulunmaktadır. Eski aydınlatma anahtarlarına elveda deyin ve bu hızlı tempolu dünyada her zamankinden daha fazla enerji tasarrufu sağlayın. Ayrıca, Luna TFT paneli, RGB ışıklarını 256 renk skalasında yönetme yeteneğine sahiptir.akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri
En çok kullandığınız perdenizi seçin, koltuğunuzu ayarlayın ve Luna TFT panelin sizin için keyifli bir atmosfer yaratmasına izin verin. Dokunmatik Paneliniz sizin için odanızın perdelerini açar veya kapatır.
Bu dokunmatik panelin benzersiz özelliklerinden bir diğeri ise panel dilinin ve resimlerin özelleştirilebilir olmasıdır. Işığınız, kapılarınız, pencereleriniz veya elektrikli aletleriniz için tasarlanan 300 tane simgeden birini seçin ve onlara dilediğiniz ismi verin, evinizle arkadaş olun. Pencerelerinizi veya kapıyı kapatmayı asla unutmayacaksınız, çünkü Luna Paneliniz sizi her zaman bilgilendirecek.

Luna’nın soğutma, ısıtma ve havalandırma ayarları dijital termostata göre yapılandırılabilir; Luna Panel iç ve dış sıcaklıkları otomatik olarak algılayabilecek ve ısıtma, soğutma sistemini açıp kapatarak sizin istediğiniz sıcaklığa getirebilecek şekilde programlanmıştır. Sıcak bir günde eve geldiğinizi hayal edin. Luna'nın zamanlayıcısını kullanarak klimayı daha erken açıp gelmeden önce evinizi serinletebilirsiniz. Zamanlayıcıyı ayarlayın ve vardığınızda evinizin mükemmel bir sıcaklığa sahip olmasını sağlayın.

Luna TFT Dokunmatik Panel İle Ses Ve Müziği Kontrol Edin

Luna’nın zarif arayüzü ses sistemini AUX, USB, radyo ve SD kart bağlantıları ile kontrol eder. Çocuğunuzun mükemmel bir ses kalitesine sahip tatlı bir ninni dinlerken uyuduğunu görmekten daha çekici ne olabilir?
Ayrıca, belirli termal, ses ve ışık halleriyle 12 senaryo tanımlayabilirsiniz. Bir akşam partisi vermek istiyorsanız ya da romantik bir akşam yemeği yemek istiyorsanız, istediğiniz senaryoyu açabilirsiniz.
Bu cihazdaki güvenlik modları da oldukça güvenilirdir. Bu modlar şunları içerir: Tatil (bir süre evden uzakta olma), Dışarıda (birkaç saat uzakta olma), Gece (belirli saatlerde izinsiz giriş bildirir) ve acil durumlarda Panik Butonu.
Ek olarak, her sayfada saati ve tarihi gösterdiği için akıllı duvar takvimi görevi görebilir ve Luna TFT dokunmatik panel size önemli tarihleri ​​hatırlatabilir.
Bu cihazın diğer bir önemli özelliği, sizi anlık ve genel elektrik tüketiminiz hakkında güncel olarak bilgilendirmesidir.
Dış hava sıcaklığı, nem seviyesi, UV endeksi, rüzgar hızı ve yönü, yağmur şiddeti dahil olmak üzere iklim durumlarından haberdar olmak için meteoroloji sensörünü kullanabilirsiniz.
Ayrıca panelin sağlık sensör sayfasından odada bulunan karbondioksit seviyesi ve diğer önemli sağlık unsurları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Luna TFT'yi kişiselleştirmek oldukça kolaydır. Bir seçeneği özelleştirmek isterseniz, planınıza ve tasarımınıza en uygun şekilde paneli düzenleyebilirsiniz.
Gördüğünüz gibi, bu akıllı panel, yaşamı çok daha rahat bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Luna TFT Dokunmatik Panel ile aynı anda birden fazla iş yapabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

[wpdatatable id=13]

YouTube video
s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üzerine tıklayın!

akıllı ev priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri
;

Hangi sayfada olduğunuzu görüntüler

;

Ortam Sıcaklığını görüntüler

;

Tarih ve Saati görüntüler

=

Lamba Kontrolü

Butona dokunduğunuz zaman lambayı açıp kapatabilir. Eğer aydınlatma hattını dimer modülüne bağlanmış olursanız, bu anahtar üzerinden lambanın ışığını ayarlayabilir. Lambanın ışığını ayarlamak için istediğiniz butonu basılı tutacaksınız.

Her düğme için istediğiniz dilde yazı yazabilirsiniz. Ayrıca her buton için bir simge seçebilirsiniz. Böylece aydınlatmaları kolayca kontrol edebilirsiniz.

=
Aydınlatma Kontrolü

akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Aydınlatma bölümünde 5 sayfa mevcuttur. P1, P2 ve P3 sayfalarda her sayfada 6 hattı Aç/Kapat/Dimer olarak kontrol eder. P4 ve P5 sayfasında 2 RGB hattının rengini ayarlayabilir. Luna TFT anahtarı toplamda 18 aydınlatma ve 2 RGB hattını kontrol eder.

;

ısıtma/Soğutma

akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde ısıtma/soğutma sisteminizi ayarlayabilir. Luna TFT anahtarın sıcaklık sensörü olduğu için sizin klima, fancoil, tavan vantilatör, kombi, yerden ısıtma, VRF, VRV vb. kontrol eder. Luna TFT Anahtarını kullanarak başka termostat kullanmazına gerek yoktur. Bu akıllı termostatlı Anahtar 8 ısıtma/soğutma sayfasına ve 8 yerden ısıtma vana kontrol sayfasına sahiptir.

;

Müzik Bölümü

akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde TİS Ses sistemi modülünü kontrol eder. Ses kaynağını, ses yüksekliğini, albüm değişimi ve şarkı değişimini bu sayfadan yapabilirsiniz.

<

Extra Bölümü

akıllı ev priz, Akıllı Ev Priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde senaryoları uygulayabilir, motorlu panjur ve perdeleri kontrol eder. Enerji ölçer, hava durumu sensörü ve sağlık sensörün parametrelerini görüntüler.

akıllı ev priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

DATASHEET

akıllı ev priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

TANITIM BROŞÜR

akıllı ev priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KURULUM TALİMATI

akıllı ev priz, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KABLOLAMA ŞEMASI

TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Mühendislik Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

               

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun