Bir Sayfa Seçin

Tis Enerji Sensörü

TİS'in 10 Fonksiyonlu Enerji Sensörüyle Tanışın.

Hareket ve ışık algılama özelliğine sahip TİS enerji sensörü, kızılötesi alıcı ve verici, dijital girişler, 12 volt çıkış, 32 tane mantık hafızası, multimedya kontrolü, enerji tasarrufu ve daha birçok inovatif özelliğe sahiptir.

TİS Enerji Sensörü, Yüksek Enerji Tasarrufu Sağlar

Ana hedefimiz enerji yönetimi ve tasarrufu olduğundan, sizin için en düşük enerji tüketimine ve en iyi performansa sahip cihazlar tasarlamaya çalışıyoruz. TİS Enerji sensör, kullanıcılara büyük oranda enerji tasarrufu sağlar.

Enerji sensörü, içerisinde pır hareket sensörü, ışık seviye sensörü, kuru kontak girişi, sıcaklık sensörü, kızılötesi verici, 32 tane mantık hafızası ve zamanlayıcı bulunan zarif bir tasarıma sahip ve enerjiyi minimize şekilde kullanan tavan tipi bir sensördür. ES sensör ile yaklaşık %60'a kadar enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Akıllı Eviniz Sizin Yerinize Enerji Tasarrufu Sağlar

Enerji tasarrufu için geliştirilen TİS Akıllı Ev Sistemlerinin bu akıllı çözümü, 1 dakika boyunca açık bir kapı veya pencere varsa ya da odada 1 saat boyunca kimse yoksa yoksa klimayı otomatik olarak kapatabilir. Ayrıca, eğer ışık sensörü yeterli güneş ışığı görürse, ışıkları otomatik olarak kapatabilir. Bu ve bunun gibi yüzlerce durum için senaryolar yaratarak büyük oranda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.elektrik tasarrufu

Enerji sensörünü, bir ağ geçidi ile internete bağlayıp ardından, iOS ve Android uygulamaları ile kontrol edebilirsiniz. Evde olmadığınızda bile akıllı evinizi kolaylıkla uzaktan kontrol edin.

Ek olarak kızılötesi alıcı/verici özelliği sayesinde TIS enerji sensörü uzaktan kumanda ile de çalışabilir. Tis uzaktan kumandasını enerji sensörüne doğru tutarak istediğiniz bir hazır durumu ya da senaryoyu aktif edebilirsiniz.

Ayrıca enerji sensörü ile güvenlik sistemi oluşturabilir ya da güvenlik sisteminize kolayca entegre edebilirsiniz; içerisinde bulunan hareket sensörü sayesinde hareketi algılar, yangın durumunda sizi uyarır veya bir kapı ya da pencere açıksa size haber verir. Enerji sensörüne harici sensörlerinizi de kolayca entegre edebilir ve 12V çıkışa sahip olduğu için de güç sağlayabilirsiniz. Böylece sisteminizde bulunan su / gaz kaçağı sensörü ve herhangi bir sensör ile beraber çalışır ve istenmeyen durumlarda size haber verir.

Enerji sensörünün bir diğer özelliği ise Amazon’un Alexa asistanıyla entegrasyonudur. Bu özellik ile akıllı ev sisteminizde bulunan enerji sensörü Alexa akıllı asistanıyla da kontrol edebilirsiniz.

Uygun fiyatı ve sayısız işleviyle göz dolduran enerji sensörü, hayatınıza kolaylık getirir.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Renk:Beyaz
2Aydınlatma Kontrolü:Evet
3Klima Kontrolü:Evet
4Yerden ısıtma Kontrolü:Evet
5Ses Sistemi Kontrolü:Evet
6TV ve Media Kontrolü:Evet
7Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
8Senaryo:Evet
9Güvenlik ÖzelliğiEvet
10Enerji ölçer Özelliği:Evet
11Material:Plastik
12Mantık Tarif Etmek:Evet - 32 Mantık
13Harekat Sensorü:Evet
14Dijital Giriş:Evet - 2 tane
15Güç Çıkış:Evet - 12 volt DC 500mA
16Sıcaklık Sensorü:Evet
17Sayıcı:Evet
18ışık Şiddet Sensorü:Evet
19Kızılötesi Verici:Evet - 360 Derece
20Kızılötesi Alıcı:Evet - 120 Derece
21Kablosuz Bağlantı:Hayır
22Akıllı Ağ:TİS-BUS
23Röle:Hayır
s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

<

360 derece IR Gönderici

<

Lüx sensör

<

Sıcaklık Sensörü

=

Hareket Sensörü

=

IR Alıcı Gözü (110 Derece)

DATASHEET

TANITIM BROŞÜR

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)