Bir Sayfa Seçin

TİS Akıllı Ev Misyonu ve Vizyonu

En Uygun Akıllı Ev Fiyatları ve Çözümleri

TİS Akıllı Ev Misyonunu ve Vizyonunu tek bir cümle ile anlatacak olursak o da "En son teknolojiyi, stil ve şıklıkla birleştirerek her isteğe uygun, en iyi akıllı ev çözümünü, en uygun fiyata sunmak." cümlesi olurdu.

Fikirler, stil ve sadelik, TİS Teknolojisini tanımlayan şeylerdir. Sizin için en önemli olanı ve günümüz tüketicilerinin değişen ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceğimizi anlıyoruz. Bu nedenle, eviniz için otomasyona yatırım yapıyorsanız, güveninizi TİS Teknolojisine yatırın. Dünyada şu anda 'akıllı' ve 'stili' tanımlamaya çalışan birçok şirket var, ancak çok azı gerçekten bunu sağlama deneyimine sahip. TİS Teknoloji, gerçek bir akıllı evin ne olduğunu tanımlayacak bilgi ve araçlara sahiptir.

Aydınlatma, klima, perde, güvenlik ve müziğinizi nasıl kontrol ediyorsunuz? Hepsi, odanızdaki bir paneli kullanarak, ışıkları ve sıcaklığı kontrol etmek, bir albüm, bir sanatçı veya çalma listenizdeki bir şarkıyı seçmek ve herhangi bir tuş takımı veya uzaktan kumandadaki oynat düğmesine basarak yapabilirsiniz. Daha önce hiç olmadığı gibi, ev kontrol sisteminizin keyfini çıkarın.

Yenilikçi otomatik sistemlerimizle, enerji tüketiminiz de %60'a kadar tasarruf edin. TİS, tarzınızı tanımlamanıza ve hayatınızı yaşama şeklinizi değiştirmeye ve evinizin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

TİS ev otomasyon ürünlerin sayesinde en iyi akıllı ev fiyatları ve çözümlerini sunuyoruz.

  • Güvenilirlik 100% 100%
  • Deneyim 95% 95%
  • tam çözüm 85% 85%
  • Dürüst ve yaratıcı 100% 100%
U

Yüksek Kalite

TİS ekipmanı, başka hiçbir üretici tarafından aşılmayan bir ev otomasyon deneyimi sunar.

En iyi akıllı ev fiyatları

TİS ürünlerin özel özellikleri ile en uygun fiyata akıllı ev yapıyoruz.

Benzersiz

Tasarım felsefemizin temel taşı, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen modüler ürünler yaratmak, aynı zamanda fiyatının çok ötesinde eşsiz bir stil ve benzersiz performans elde etmektir.

İŞTE BÜYÜK İŞLER BİR KİŞİ TARAFINDAN YAPILAN DEĞİLDİR. BİR İNSANLAR EKİBİ TARAFINDAN YAPILIR.

TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Mühendislik Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun