Bir Sayfa Seçin

Misyon ve Vizyon

En Uygun Akıllı Ev Fiyatları ve En Yenilikçi Çözümler

TİS Akıllı Ev Misyonunu ve Vizyonunu tek bir cümle ile anlatacak olursak o da "En son teknolojiyi, stil ve şıklıkla birleştirerek her isteğe uygun, en iyi akıllı ev çözümünü, en uygun fiyata sunmak." cümlesi olurdu.

Yenilikçilik, stil ve sadelik TİS Teknolojisini tamamlayan faktörlerdir. Sizin için en uygun çözümü ve günümüz dünyasının değişen ihtiyaçlarını çok iyi tespit ediyoruz. Eviniz için otomasyona yatırım yapıyorsanız, TİS Akıllı Ev sistemlerini kullanmayı deneyin ve siz de TİS Teknolojisinin inovatif dünyasında, sizin için tasarladığımız en yenilikçi, en uygun ve en konforlu çözümleri hayatınıza katın.

Aydınlatma, klima, perde, güvenlik sistemi ve müziği nasıl kontrol etmek istersiniz? TİS Akıllı Ev sistemleri ile evinizin dilediğiniz köşesine yerleştirilen bir akıllı paneli kullanarak, ışıkları ve sıcaklığı kontrol edebilirsiniz, çalma listenizdeki dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz. Ve evinizde bulunan diğer tüm elektrik ile çalışan cihazlarınızı akıllı panellerimiz ile yakından veya uzaktan kontrol edebilirsiniz. Daha önce hiç olmadığı kadar keyifli olan bu akıllı ev otomasyon sisteminizin keyfini çıkarmak sandığınızdan daha kolay.

Yenilikçi otomatik sistemlerimizle, enerji tüketiminiz de %60'a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz. TİS, tarzınızı tanımlamanıza, hayatınızı yaşama şeklinizi kolaylaştırmaya ve evinizin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

TİS ev otomasyon ürünleri sayesinde en yenilikçi akıllı ev çözümlerini en uygun fiyata sunuyoruz.

  • Güvenilirlik 100% 100%
  • Deneyim 95% 95%
  • Gerçek Çözümler 85% 85%
  • Yenilikçi ve yaratıcı 100% 100%
U

Yüksek Kalite

TİS ürünleri, başka hiçbir çözümle kıyaslanamayacak kadar inovatif ve kaliteli bir ev otomasyon deneyimi sunar.

En İyi Akıllı Ev Fiyatları

TİS ürünlerinin sahip olduğu eşsiz özellikleri en uygun fiyata sunuyoruz.

Benzersiz Tasarım

Tasarım felsefemizin ana amacı, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen modüler ürünler yaratmak, aynı zamanda fiyatının çok ötesinde eşsiz bir stil ve benzersiz performans elde etmektir.

Bir araya gelmek bir başlangıçtır, Birlikte kalmak ilerlemedir, Birlikte çalışmak ise başarıdır.