Bir Sayfa Seçin

Ev Otomasyonu Fiyatları

  Okuma Süresi: 4 Dakika

ev otomasyonu fiyatları

Ev otomasyonu fiyatları ve bina sistemleri birbirleri ile haberleşebilen ve uyum içinde çalışabilen sistemlerdir. Ev Otomasyon teknolojileri aydınlatmalar, televizyonlar, müzik sistemleri, klimalar gibi elektrikli aletlerin kumanda ya da internet üzerinde kontrol edilmesini sağlayan sistemlerdir. Ev teknolojileri birçok alanda kullanılan kontrol sistemlerinin gündelik hayata uyarlanmasıdır. Ev otomasyonu da bu teknolojilerin kişinin özel ihtiyaç ve isteklerine göre uyarlanma şeklidir.

Ev Otomasyonu fiyatları ve sistemleri bütün bu teknolojiler sayesinde ev sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verir. Hayatlarını kolaylaştırır, güvenli ve konforlu bir yaşam sürmelerinde yardımcı olur. Otomatik fonksiyonları ve sistemleri kullanıcılar tarafından uzaktan kontrol edilebilir.

Akıllı ev sistemleri nasıl yapılır diye merak ediyorsan tiscontrol.com.tr web sayfamızdan kolaylıkla öğrenebilirsin.

Akıllı ev sistemlerin avantajları

Akıllı ev sistemlerinin kullanılmasının asıl büyük sebebi de verimliliği arttırmak ve enerji tasarrufunu sağlamaktır. Bir evde;

  • Evin kullanılmayan yerlerinin ısıtılması.
  • Söndürülmeyen ışıklar.
  • Yüksek derecede çalışan soğutma ve ısıtma sistemleri.
  • Açık bırakılan elektronik cihazlar
  • Fazladan enerji tüketimine sebep olur.

Akıllı ev sistemleri sayesinde;

  • Isı enerjisinde %30’a kadar tasarruf sağlanır.
  • Gereksiz ışıklar otomatik olarak söndürülür.
  • Yakılan ışıklar %90 parlaklıkta çalışır.
  • Cihazlar ucuz tarifede çalışacak şekilde programlanır.

Ev Otomasyonu fiyatları ve sistemleri de farklı sistemlerin tek bir merkezden birbirlerine entegre edilmesiyle çalışır. Bu sistemler yangın algılama, motorlu perde – panjur, TV, güvenlik, aydınlatma sistemleridir. Ev Otomasyon Sistemleri kullanıcılarına konfor, tasarruf ve güvenlik sunar. Yeni yapılan bina projelerinde de büyük bir yer alır.

Ev Otomasyonu fiyatları ve bina sistemleri klasik alarm sistemlerine göre en büyük avantajı hırsızlık, yangın ya da su baskını gibi olayların büyümeden önlenmesini sağlamasıdır. Komşuda çıkan yangın sensörler sayesinde apartmandaki herkesin uyarılmasını sağlar. Tatildeyken eve yaklaşan biri olduğu zaman ışık, müzik sistemi gibi cihazlar otomatik devreye girerek evde birileri olduğu izlenimini verebilir.

Ev Otomasyonu fiyatları 'ndan bahsetmek gerekir ise neye göre fiyat yüksektir ya da neye göre fiyat azalır ne yaparsak fiyatımız uygun olabilir gibi çözümler vardır. TİS akıllı ev sistemleri olarak ürünlerimiz ve fiyatlarımızı her zaman optimum seviyede tutmaya çalıştık. Örnek vermek gerekirse ekonomik bir paket sizlere sunmak istersek nedir mesela elektrik, su ve gaz kesme den başlayabiliriz. Peki bunu üzerine ne eklersek fiyat yükselir. Örnek vermek gerekirse tekrardan; aydınlatmalar otomatik olarak açılsın otomatik olarak kapansın, perde ve panjur sistemleri otomatik olarak açılsın ve kapansın, eve girdiğimde müzik otomatik olarak açılsın gibi sistemler eklendikçe fiyatta yükselmeler gerçekleşir.

Ev Otomasyon ev fiyatları hakkında bilgi almak için sen de tiscontrol.com.tr’ye hemen üye ol ve teklif al.

9

Kaynak: TİS Türkiye