Bir Sayfa Seçin

TİS'in En Kullanışlı Akıllı Paneli

Mars Akıllı Panelin çeşitli renk ve buton opsiyonları mevcuttur.

Mars Akıllı Panel, Mars'ın Eşsiz Görüntüsünden İlham Alınarak Tasarlanmıştır

Karanlıkta Bile Yanınızda

Karanlık ortamlarda da kendini gösterir

Zevkinize Uygun Renk Seçeneklerinden İstediğinizi Seçin

Şıklığın ve Konforun Tadını Çıkarın

Modası Asla Geçmez

Mars serisi, minimalist ve şık tasarımıyla her türlü iç mekanınıza kolaylıkla uyum sağlayacaktır.

Hangisi daha heyecan verici?

Kablolu veya Kablosuz Çözümler

Her standart kasaya uygun olarak monte edilebilir

Mars 10 Butonlu Termostatlı Akıllı Panel

Mars Serisi Panelleri için Siyah, Beyaz, Antik Bronz, Şampanya, Kömür, Titanyum ve Soluk Gümüş renk seçenekleri mevcuttur. Bu akıllı panel ile aydınlatmaları, perdeleri ve klimanızı kontrol edebilirsiniz.

Mars 10 Butonlu Panel(MRS-ACG10G), 10+2 tane butona, 1” OLED ekrana ve dahili sıcaklık sensörüne sahiptir ve aydınlatma, klima, perde, hazır durum, senaryo ve müzik kontrolü için şık ve kullanışlı bir arayüz sunar.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Hem Akıllı Panel Hem Termostat

Akıllı panel konusunda hem şık hem işlevsel hem de kolay kullanıma sahip bir akıllı panel bulmak kolay değildir. Bu nedenle, TIS size hem kullanım kolaylığı hem de şıklığıyla tüm zevklere hitap edebilecek Mars serisini sunar.

Mars Serisi 3 çeşit akıllı panel içerir: Mars 10 Butonlu Termostatlı , Mars 8 Butonlu ve Mars 4 Butonlu Panel. Bu paneller ile senaryoları, perdeleri, klimayı ve aydınlatmayı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Mars serisi her türlü standart elektrik kasasına kolaylıkla monte edilebilir. Bu seri, iç tasarımınızla mükemmel uyum sağlayacak şekilde 7 renkte tasarlanmıştır.

akıllı elektrik anahtar

Mars 10 Butonlu Termostatlı Akıllı Panel, şık 1” OLED ekrana ve ikonik butonlara sahip 10 butonlu bir akıllı paneldir. Bu panelin dahili bir termostatı vardır bu sayede oda sıcaklığını okuyabilir ve ısıtma soğutma sistemlerinizi daha verimli bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Bu çözümün bir diğer özelliği, OLED ekranı ile önceden tanımlanmış mesajları görüntüleyebilmesidir. Örneğin balkon penceresini kapatmayı unutursanız, Mars 10 butonlu size OLED ekranı üzerinden bir bildirim gönderebilir. Ayrıca, evinizde su kaçağı varsa, Mars paneli sayesinde hemen önlem alabilirsiniz.

Emeklilikte bile endişe duymadan akıllı evinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kolay kullanıma sahip butonları sayesinde basit, kullanışlı ve şık bir arayüze sahip olduğu için Mars 10 Butonlu Termostatlı, Mars 8 Butonlu, Mars 4 Butonlu Akıllı Paneller ve uzaktan kumanda ile büyük anne ve büyük babalarınız için harika bir akıllı ev sistemi yaratabilirsiniz.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Renk:Siyah - Beyaz - Gümüş - Şampanya
2Aydınlatma Kontrolü:Evet
3Klima Kontrolü:Evet
4Yerden ısıtma Kontrolü:Evet
5Ses Sistemi Kontrolü:Evet
6Tema seçimi:Evet - Butonların Renklerin Sınırlı Değiştirebilirsiniz
7TV ve Media Kontrolü:Evet - Sınırlı
8Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
9Senaryo:Evet
10Güvenlik Sistemi Kontrolü:Evet - Sınırlı
11RGB Led Şerit Kontrolü:Hayır
12Enerji ölçer sayfası:Hayır
13Meteoroloji istasyonu sayfası:Hayır
14Dokunmatik Ekran:Hayır
15kilitlenebilirHayır
16MaterialPlastik

s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

<

Bu tuşa bir kere basarsanız istediğiniz sıcaklığı düşürebilir. Eğer 2 saniye basılı tutarsanız ısıtma/soğutma sisteminizi kapatır.

;

Bu LED ekranda, ortam sıcaklığını, istediğiniz sıcaklığı, Fan hızını ve ısıtma/soğutma modunu görüntüler.

=

Bu tuşa bir kere basarsanız istediğiniz sıcaklığı düşürebilir. Eğer 2 saniye basılı tutarsanız ısıtma/soğutma sisteminizi kapatır.

=

Bu tuşları aydınlatma, perde, panjur ve senaryo için programlayabilirsiniz. İstediğiniz aydınlatmayı aç/kapat/dimer olarak ve Motorlu perde ve panjurları aç/kapat/durdur olarak kontrol eder. Ayrıca istediğiniz senaryoyu yazabilirsiniz.

=

Bu kısımda IR alıcı gözü mevcuttur. Bu IR alıcı gözü, TİS el kumandasından komut alır ve böylece aydınlatmalar, ısıtma/soğutma sistemi, perde ve panjurlar ve ses sistemini TİS el kumandasından kontrol edebilirsiniz.

DATASHEET

TANITIM BROŞÜR

KURULUM TALİMATI

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)