Bir Sayfa Seçin

Akıllı ev kumanda neler yapıyor

  Okuma Süresi: 5 Dakika

Akıllı ev kumanda

Teknolojinin sunduğu nimetlerden faydalanarak insanların yaşam alanlarında konfor ve lüksü bir arada sunan TİS bina kontrol sistemleri ile artık yaşam daha kolay. Bir sistemler bütünü olan bu teknoloji sayesinde evde pek çok alanda kolaylıklar yaşarsınız. Bunun örneklerinden birtanesi de akıllı ev kumanda.

TİS bina kontrol sistemleri ile bütün bileşenlerin mükemmel entegrasyonu evinizde. Evinizdeki sistemler ve cihazlar ihtiyaçlarınıza, istek ve alışkanlıklarınıza uyum içinde koordine çalışır. Aydınlatma, Perde/Panjur, İklimlendirme ve Güvenlik sistemlerinizi senaryolaştırıp konfor, teknoloji ve tasarrufu sizinle buluşturuyoruz.

Akıllı ürünlerin sağladığı avantajlar sebebiyle günümüzde artık birçok ev hatta bina bu sistemlerle donanmaya başlamışlardır. Ayrıca evinizi yaptırırken bu sistemleri koymamış olmanızda bir engel değildir. Çok uygun maliyetler ile bitmiş evlere bile bu sistemler kolayca adapte edilebilinir.

TİS Akıllı ev sistemleri, geçmişte mümkün olmayan teknolojik işlevsellik ve lüksü evinizde kullanabilmenizi sağlar. Halen gelişmekte ve genişlemekte olan teknolojiyle, ev otomasyonunu da hayatımızı daha kolay ve hatta daha eğlenceli şekilde değiştireceği kesindir. Bu sistemlerin hayatımıza getireceği kolaylıkları kısaca sıralarsak;

Bu terim, birbirileri ile iletişim kurabilen cihazların olduğu evler için kullanılmaktadır. Yani bu tür evlerde aydınlatmadan ısıtmaya, klimadan televizyonlara, bilgisayarlardan eğlence sistemlerine ya da güvenlik ve kamera sistemlerine kadar tüm sistemler birbirleri ile koordineli çalışırlar. Tüm bu sistemleri zaman çizelgesiyle, evinizdeki herhangi bir odadan ya da dünyanın herhangi bir yerinden telefonunuz veya internet aracılığı ile uzaktan kontrol edebilirsiniz. Tabi ki aynı zaman da akıllı ev kumanda ile de kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Tis akıllı ev kumanda neler yapıyor;

  • Tek noktadan kontrol,
  • Enerji tasarrufu,
  • Evinizin güvenliği,
  • Aydınlatma kontrolü,
  • TV, sinema kontrolü,
  • Senaryolar,
  • Multimedya kontrolleri,

Aynı zaman da akıllı ev sistemini uzaktan ve yakından telefonunuz ve tabletinizden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yakından aynı zaman da TİS akıllı ev kumanda'dan da aydınlatmanızı, perde, panjur, TV, ses sistemini de kontrol edebilirsiniz.

TIS Akıllı Ev üreticisi sunuyor: Teknolojiye tarz ekleyen bir ürün olan TIS Uzaktan Kumanda. Bu güzel kavisli cihaz, evinizi kontrol etmek için 34 düğmesi bulunmaktadır.12 özel düğme (hem bireysel hem de gruplandırılmış) ışıkları yönetmek için tasarlanmıştır. Favori senaryonuzu ayarlamak için ayrıca 3 düğmeyi de kullanabilirsiniz.

Siyah ve gri renkte mevcut olan bu uzaktan kumanda ile; İşten eve geldiniz ve hareket etmek için çok yorgunsunuz; sorun değil, sadece kanepede rahatlayın; TIS akıllı ev Kumandası sizinle. Elinize alın ve sevdiğiniz her şeyi yapın. En son haberleri duymak için en sevdiğiniz radyo istasyonunu açmaya ne dersiniz? Klimayı orta hızına getirip rahat bir kanepeye kısa bir uyku çekmek için perdeleri kapatarak daha sakin bir atmosfere sahip olabilirsiniz.Siyah ve gri renkte mevcut olan bu uzaktan kumanda, tüm akıllı cihazlarınızı tek elle yönetmenizi sağlar.

Konfor ve güvenlik, TIS Uzaktan Kumandası ile sağlamaya çalıştığımız şeydir, çünkü buna değer olduğunuza inanıyoruz.

9

Kaynak: TİS Türkiye