Bir Sayfa Seçin

TİS su kaçağı sensörünü tanıtıyoruz

İsraf etmeyi bıraktığınızda ne kadar tasarruf edebileceğinizi düşünün.
Su baskı sensörü nü izleyin, sudan tasarruf edin ve su sızıntısını hemen fark edeceksiniz.

TİS ile sakin! Artık sızıntı yok!

Su kaçağını tespit edebilir ve doğrudan telefonunuza bir uyarı gönderir.

 

 

 

su kaçağı, su kaçağı sensörü, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Su kaçağı sensörü evde, ofiste veya otelde

Su kaçağı sensörü evde, ofiste veya otelde çamaşırhanede kullanılabilir. Su sızıntısı olduğunda bir şeyler yapma senaryosu oluşturabilirsiniz. Örneğin, su kaçağı algılandıktan sonra, akıllı ev ana su kaynağını kapatabilir, alarmı aktif hale getirebilir, birisine ya da bir gruba mesaj gönderebilir.
Bu seçenek sayesinde, evinizde veya iş yerinizde su sızıntısı olması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

su kaçağı, su kaçağı sensörü, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

su kaçağı, su kaçağı sensörü, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

su kaçağı, su kaçağı sensörü, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

su kaçağı, su kaçağı sensörü, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

su kaçağı, su kaçağı sensörü, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

su kaçağı, su kaçağı sensörü, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

Su kaçağı sensörü aslında en büyük yardımcılarımızdan bir tanesi ya da olmazsa olmazlarımızın başına da alabiliriz. Su sızıntı sensörü nedir? Gelin hep birlikte görelim.

Su baskı sensörü su sızıntıları riskine karşı sizlere direk uyarı gönderebilen ve anında müdahale etmenize yardımcı olan bir dedektördür.

Bu sensör evlerde, iş yerlerinde, otellerde su sızıntısı olduğu anda direk size uyarı gönderir ve acil müdahale etmenize yardımcı olur. Örnek vermemiz gerekirse; su kaçağı sensörünü evde çamaşır makinamızın yanında veya ana su giriş kısmında kullanarak herhangi olası bir su sızıntısı durumunda direk size uyarı göndererek müdahale etmenizi sağlar.

Su Sızıntı sensörü Kullanım yeri

su kaçağı, su kaçağı sensörü, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Örneğin; ailece bir tatile çıktınız ve tatilinizin ortasında alt komşunuz sizi arayarak evinizden su geldiğini söyledi ve apar topar tatilden dönmek zorunda kaldınız. Fakat TİS su sızıntı sensörünü kullandığınızda ise ufak bir sızıntı olduğu anda otomatik olarak kapatır veya size uyarı göndererek uzaktan müdahale olmanızı sağlar.

TİS’’in su sızıntı sensörü otelde çamaşır yıkama odasında su sızıntısı olduğu durumda teknik müdüre uyarı göndererek bütün oteli aslında su basmasından kurtarmış olmanıza yardımcı olacak mükemmel bir sistem. Örnek vermemiz gerekirse; otelinizin kalabalık olduğu bir dönemde su sızıntısı riskiyle karşılaştınız sızıntıdan haberiniz olmadığı için su altında kalma riskiyle karşılaştınız ve oteli boşaltmak zorunda kaldınız bu tabiki sizi maddi ve manevi anlamda çok büyük zarara uğratacaktır. Fakat bu sensörü kullandığınız takdirde su damlatmaya başladığı anda otomatik olarak kendi kapatır ya da teknik müdüre uyarı mesajı göndererek anında müdahale etmenizi sağlar.

Ayrıca evinizde sulama sisteminiz var ve otomatik olarak bahçenizi veya çiçeklerinizi suluyor. Şehir dışına çıkmak zorunda kaldınız ve otomatik ayarda bahçeniz sulanıyor fakat sulama sisteminde bir sıkıntı oldu ve bol miktarda çiçeklerinizi sulamaya başladı. Buna hiçbir şekilde müdahale edemeyeceğiniz için su baskını riskiyle karşı karşıya kaldınız, tam da bu anda su kaçağı sensörü devreye girmiş olsaydı otomatik olarak devreye girerek suyu kapatır ya da size uyarı mesajı göndererek uzaktan müdahale etmenize yardımcı olur.

Özetlemek gerekirse su kaçağı sensörü ilk ihtiyaçlarımız arasında olabilir. Hem sizi hem de evinizi olabilecek su baskını risklerinden tam anlamıyla korur.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Senaryo:Evet - Diğer cihaza bağlanarak
2Material:Metal
3Dijital sinyal Çıkış:Evet
4Kablosuz Bağlantı:Evet - Diğer cihaza bağlanarak
5Akıllı Ağ:Hayır
6Röle:Hayır
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

su kaçağı, TİS Akıllı Ev Sistemleri
su kaçağı, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)
TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Mühendislik Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun