Bir Sayfa Seçin

TİS Su Sızıntı Sensörü

TİS Su Sızıntı Sensörü ile hem su israfının önüne geçin, hem de acil durumlarda anında haberdar olun.

TİS ile telaşa gerek yok

Su kaçağı tespit edildiği an doğrudan bildirim alın.

su kaçağı sensör

Su Sızıntı Sensörü Evde, Ofiste veya Otelde Her Zaman Yanınızda

Su sızıntı sensörü evde, ofiste veya otelde çamaşırhanede kullanılabilir. Su sızıntısı olduğunda çalışmasını istediğiniz fonksiyonlar için senaryolar oluşturabilirsiniz. Örneğin, su kaçağı algılandıktan sonra, akıllı ev ana su kaynağını kapatabilir, alarmı aktif hale getirebilir, bir kişiye ya da bir gruba mesaj gönderebilir.
Bu seçenek sayesinde, evinizde veya iş yerinizde su sızıntısı olması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

TİS Su Sızıntı Sensörü

Su sızıntı sensörü

Ailecek bir tatile çıktınız ve tatilinizin ortasında alt komşunuz sizi arayarak evinizden su geldiğini söyledi ve apar topar tatilden dönmek zorunda kaldınız. Fakat TİS su sızıntı sensörünü kullandığınızda ise ufak bir sızıntı olduğu anda ana su hattını otomatik olarak kapatır veya size uyarı göndererek uzaktan müdahale etmenizi sağlar.

TİS’in su sızıntı sensörü otelde, çamaşır yıkama odasında su sızıntısı olduğu durumda teknik müdüre uyarı göndererek bütün oteli aslında su basmasından kurtarmış olmanıza yardımcı olacaktır. Örnek vermemiz gerekirse; otelinizin kalabalık olduğu bir dönemde su sızıntısı riskiyle karşılaştınız sızıntıdan haberiniz olmadığı için büyük ölçekli su sızıntısı yaşadınız bu tabiki sizi maddi ve manevi anlamda çok büyük zarara uğratacaktır. Fakat bu sensörü kullandığınız takdirde su damlatmaya başladığı anda otomatik olarak kendi kapatır ya da teknik müdüre uyarı mesajı göndererek anında müdahale etmenizi sağlar.

Örneğin evinizde sulama sisteminiz var ve otomatik olarak bahçenizi veya çiçeklerinizi suluyor ise, şehir dışına çıkmak zorunda kaldığınızda ve otomatik ayarda bahçeniz sulama işlemi yapılırken bir arıza yaşandı ve çiçeklerinizi, bol miktarda sulamaya başladı. Buna hiçbir şekilde müdahale edemeyeceğiniz için su baskını riskiyle karşı karşıya kaldınız, tam da bu anda su sızıntı sensörü otomatik olarak devreye girerek suyu kapatır ya da size uyarı mesajı göndererek uzaktan müdahale etmenize yardımcı olur.

Özetlemek gerekirse su sızıntı sensörü, evinizin güvenliği için ihtiyaç duyduğunuz en önemli sensörlerden biridir.Hem sizi hem de evinizi olabilecek su baskını risklerinden tam anlamıyla korur.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Senaryo:Evet - Diğer cihaza bağlanarak
2Material:Metal
3Dijital sinyal Çıkış:Evet
4Kablosuz Bağlantı:Evet - Diğer cihaza bağlanarak
5Akıllı Ağ:Hayır
6Röle:Hayır
s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

KABLOLAMA ŞEMASI

5/5 (1 Review)