Bir Sayfa Seçin

Aydınlatma kontrolünde dünya çapında standart, Dali

Balastların bir arayüz hattına bağlanması için Dali 64 kanal bulunmaktadır. Kolay ve uygun maliyetli.

 

 

 

 

Dali Modülü İle Profesyonel Aydınlatma Teknolojisinin Keyfini Çıkarın

Hepimiz teknolojiden zevk alıyoruz, ancak bazen bazı dijital cihazların kurulumu ve çalışması çok zordur. Bu nedenle, sadece pratik değil aynı zamanda kullanıcı dostu bir cihaz bulmak önemlidir. TIS üreticisi, çalışmak için oldukça uygun akıllı çözümler tasarlar. DALI kontrolümüz böyle bir tasarımdır. Dali Modülü İle Profesyonel Aydınlatma Teknolojisinin Keyfini Çıkarın.

DALI (Digital Addressable Lighting Interface) ayrı ışık kontrolüne izin veren bir mekanizmadır.
Otomasyon ve ağ sistemlerinde lider, kullanıcı dostu ve basit olan DALI64, tüm ışıkları (flüoresan, LED ve daha fazlası dahil), balastları ve LED Driverler izlemeyi mümkün kılar. Bu arayüz 64 kanalı destekliyor ve TIS-BUS sistemi kullanılarak birbirine bağlanırsa, bir grup DALI64 kanalı, stadyum aydınlatmayı yönetebilir.

dali, Dali ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

dali, Dali ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

dali, Dali ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

dali, Dali ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

dali, Dali ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

dali, Dali ağ geçidi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

Dali sistemi ayrıca kablolamayı %80'e kadar azaltır

dali, Dali ağ geçidi, TİS Akıllı Ev SistemleriTIS DALI64 kontrol cihazı, aydınlatma kontrolü ve güvenliğin dikkatli bir şekilde göz önünde bulundurulması gereken durumlarda kullanışlıdır. Dali Protokol Kurumsal projeler aydınlatma kontrolü için en iyi çözümdür. Bu alanlar arasında alışveriş merkezleri ve müzeler gibi halka açık, ticari veya kültürel yerler bulunmaktadır. Kablo bağlantısında kopukluk varsa, herhangi bir nedenle bir elektrik kesintisi olur veya ışıklar sönerse, bu protokol acil durumun otomatik olarak açılmasını sağlar. Bu size bir teknisyeni aramak için zaman kazandırır. Ayrıca, bir elektrik kesintisi durumunda, bu akıllı protokol önceki ayarları geri yükler.
Dali sistemi ayrıca kablolamayı %80'e kadar azaltır. Işıkların yanına kurulursa, tüm ışıklardan kontrol odasına ayrı kablolamaya gerek yoktur, çünkü bu sistem bir döngü yöntemi (Loop) kullanır.
DALI protokolü ayrıca grup ve sahne yayını kontrol edebilir. Bu özelliğin bir örneği, farklı bölümlerdeki (ön, arka ve yan) farklı ışık gruplarının olduğu bir sinema. Manüel anahtarlar böyle bir salon için uygun değildir, çünkü bu sistemler için gereken kablolama ve anahtar sayısı felaket olacaktır! DALI'yı kullanarak, kablolama ve anahtarlama kabusu olmadan, ışık gruplarının aynı anda kontrol edildiği senaryoları tanımlayabilirsiniz.
TIS’in DALI64 kontrol cihazı, ışıkları büyük ölçüde yönetmeyi kolaylaştıran fonksiyonel bir ışık kontrol cihazıdır. Bu cihaz, iç tasarımın şekillendirilmesinde, güvenlik sisteminizin izlenmesinde, korunmasında ve kapsamlı kablolamalardan korunmada en iyi yardımcınızdır.

[wpdatatable id=29]

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

dali, TİS Akıllı Ev Sistemleri
;

DALI Şebeke girişi

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

PRG Butonu ile DMX modülünü kolay programlama, adress çakışmasını çözme ve bir çok daha fonksiyonu yapabilir.

;

PRG Led ışığı DMX modülünün vaziyetini görüntüler. Eğer kırmızı yanıp sönerse, DMX modülünün adresi başka bir cihazla çakışmış; eğer yeşil yanıp sönerse DMX modülü doğru çalışmaktadır.

Vidalı akıllı ağ girişi (BUS)

dali, TİS Akıllı Ev Sistemleri

DATASHEET

dali, TİS Akıllı Ev Sistemleri

TANITIM BROŞÜR

dali, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)
TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

               

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun