Bir Sayfa Seçin

Endüstriyel Dimmer kurumsal etkinliğe uyar

Endüstriyel Dimmer, Sigortalı, 3 fazlı dimmerdir

Endüstriyel Dimmer 220V LED’leri ve CFL’leri kısmak için kullanılır; yüksek güncel aydınlatma kontrolünün gerekli olduğu her yerde balo salonunuzda veya otel lobisinde kolayca kurumsal etkinlik için ortam yaratın. Endüstriyel Dimmer, Sigortalı, 3 fazlı dimmerdir.

Endüstriyel Dimmer, Endüstriyel Dimmerler, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

Endüstriyel Dimmer, Endüstriyel Dimmerler, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

Endüstriyel Dimmer, Endüstriyel Dimmerler, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

Endüstriyel Dimmer, Endüstriyel Dimmerler, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

Endüstriyel Dimmer, Endüstriyel Dimmerler, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

Endüstriyel Dimmer, Endüstriyel Dimmerler, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

Endüstriyel Dimmer 220V LED’leri ve CFL’leri kısmak için kullanılır; yüksek güncel aydınlatma kontrolünün gerekli olduğu her yerde balo salonunuzda veya otel lobisinde kolayca kurumsal etkinlik için ortam yaratın. Bu Dimmer, Sigortalı, 3 fazlı Dimmer dir. Peki neler mi yapabiliyor? Birlikte görelim.

Lambalarınızı telefon ya da tabletinizle açma, kapama ve dimmerleme yani parlaklık ayarlama imkânı sunar. Halojen, klasik ve dimmerlenebilir LED lambalarla uyumludur.Endüstriyel Dimmer, Endüstriyel Dimmerler, TİS Akıllı Ev Sistemleri

İstenilen gün ve saate göre haftalık zamanlama ayarlayarak lambalarınızın otomatik açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz sayıda senaryo ve grup oluşturabilirsiniz. Böylece tek dokunuşla birden fazla lambayı aynı anda açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca mesafe sınırlaması yoktur. Dünyanın herhangi bir yerinden lambalarınızı istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Örneğin; bir otel lobisinde büyük bir avize daha çok elektrik akımı çeker ve normal Dimmer modüllerin kapasitesine rağmen TİS LE Dimmer ve TİS TE Dimmer modülleri kullanılamaz. Bu avizenin ışığını ayarlamak için TİS Endüstriyel Dimmerler iyi bir çözüm olabilir. Bu Dimmerler 3 faz olduğu için elektrik yükünü 3 faz arasında paylaştırabiliriz. Örneğin; otel lobisinde insanlar oturmaya devam ederken avizelerin ışık seviyesi otomatik olarak %80 olurken insanların lobide olmadıkları zaman otomatik olarak %10 a indirilir. Ayrıca bir zamanlama senaryosu ayarlanarak sabah saatlerinde 1 ve 5 arası otomatik olarak büyük avizeler kapatılır.

Örneğin; camilerde büyük avizenin ışığını kontrol etmek için endüstriyel Dimmerler kullanılabilir. Gündüz de enerji tasarrufu amacıyla camideki büyük avizeleri istediğiniz kadar kısabilirsiniz veya TİS Bina Otomasyon Sisteminde TİS ES Sensörü kullanarak camideki avizeleri otomatik olarak belirli bir ışık yaratmak için kullanabilirsiniz. Örneğin; hoca camide namaz öncesi kuran okurken avize ışık seviyesi %70 e indirilsin veya namaz kılarken ışık seviyesi %30 a indirilsin. Böylece hem istenilen ortam yaratılırken hem de enerji tasarrufu yapmış olursunuz.

Örneğin; düğün salonundaki büyük avizeleri belirli bir ortam yaratmak için endüstriyel Dimmer vasıtasıyla ışığı istediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz. Örneğin; gelin ve damat düğün salonunda giriş yaparken avizeler %80 seviyeye çıkarılır veya düğün salonunda insanlar pistte oynarken avizelerin ışık seviyesi %10 a indirilsin.

[wpdatatable id=67]

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

Endüstriyel Dimmer, TİS Akıllı Ev Sistemleri
=

Heatsink

Heat Sink (Soğutma Ünitesi), cihazın ısısını düşürür.

=

Sigorta

=

RJ-45 Girişi

=

PRG Butonu ile modülün kolay programlama, adress çakışmasını çözme ve bir çok daha fonksiyonu yapabilir.

Endüstriyel Dimmer, TİS Akıllı Ev Sistemleri

DATASHEET

0/5 (0 Reviews)
TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

               

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun