Bir Sayfa Seçin

Sade ve Şık Tasarımlı

Luna 9G Dokunmatik Panel

Luna 9G Panel Ay Işığını Yansıtır

Karanlıkta Bile Her Zaman Yanınızda

Buton Renkleri Tasarımına Kalite Katar

Atmosferinize uygun renk seçeneklerini deneyin.

Hangisi daha heyecan verici?

Kablolu veya Kablosuz Çözümler

Her standart kasaya uygun olarak monte edilebilir.

Şık Ve Sade Tasarımlı Luna 9G Akıllı Dokunmatik Panel

Luna 9G Dokunmatik Panel, aydınlatma, perde ve daha birçok birimi kontrol edebileceğiniz 9 butonlu bir dokunmatik paneldir. Ayrıca her butona istediğiniz hazır durumu veya senaryoyu tanımlayabilirsiniz.
Luna 9G panel için siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca, paneldeki her bir butonun rengini değiştirebilirsiniz.
LUNA 9G Akıllı Panelin benzersiz özelliklerden bir diğeri ise, tüm paneli "kilitleme özelliği" dir. Bu paneli, panelin üzerine dokunup parmağınızı yukarıdan aşağıya kaydırarak kilitleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde güvenlik sistemini bile kendiniz kontrol edebilirsiniz.
Bu panel, TIS'deki diğer paneller gibi, "kablolu" veya "kablosuz" olarak kullanılabilir.

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

Luna 9G Dokunmatik Panel İle 9 Tane Senaryo Kontrolü Yapabilirsiniz

Luna 9G, TIS Smart Home ürünlerinden Luna 9G, iç tasarımınızı minimalist şekli ve olağanüstü işlevselliği ile tamamlayacak şekilde üretilmiştir. Bu cihazın en önemli özelliği, elektrik kutusundan uzak olan ışık anahtarları için klasik kabloların hepsine ihtiyaç duymadan, Dokunmatik Panel Luna 9G ile Işıkları, Perdeleri, Panjurları Kontrol Edin.

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev SistemleriOdanızdaki tüm ışık düğmelerini tek bir kablo paneline dönüştürebilir ve son moda teknolojinin tadını çıkarırken zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Zarif şekli ve tasarımıyla Luna 9G dokunmatik panel, şık 9 düğmeli LED dokunmatik ekranla siyah veya beyaz olarak sunulmaktadır. LED ekran, geceleri büyülü ve bulması kolay, RGB ile arkadan aydınlatmalı bir kontrol oluşturulabilir ve 265 renk seçeneğiyle özelleştirilebilir. Ayrıca, Luna 9G’nin düğmelerinin her biri çift tıklatıldığında farklı bir komut dizisi gerçekleştirebilir, bu yüzden bu şık panelde yapabileceğiniz birçok şey vardır.

Ayrıca, Luna 9G dokunmatik panel , 9 senaryo yapabilir. Tek yapmanız gereken aydınlatma, perde ve ses sisteminizi bu cihazda programlamak ve en sevdiğiniz ortamları  oluşturmak. Örneğin, hafta sonunu çocuklarınızla birlikte film izleyerek geçirmek istiyorsunuz, müzik atayın, salonun ışıklarını ayarlayın ve çocukları hoş bir ev sinema ortamıyla şaşırtın.

Ekranı parmak ucunuzla hızlıca kaydırarak kolayca kilitleyebilirsiniz. Kilit açma işlemi aynı şekilde yapılır ve gerekirse kilitleme süresini ayarlayabilirsiniz. Bu yetenek, bu cihazı ticari ve endüstriyel kullanım için de uygun kılar; örneğin, otel lobilerinde, restoranlarda ve hastanelerde kullanılabilir.

Sonunda, Luna 9G’nin kızılötesi özelliği nedeniyle, uzaktan kumanda kullanarak komutları uygulamak mümkündür. Bu seçenek, ekranlarını değil de kumandalarını kullanarak evlerini kontrol etmeyi tercih edenler için değerlidir. İyi haber şu ki, birçok pratik işlevi olan Luna 9G dokunmatik panel, herkesin favorisi olabilir.

Şimdi küçük bir cihazın hayatında büyük bir değişiklik yapmasına izin verme zamanı.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Renk:Siyah - Beyaz
2Aydınlatma Kontrolü:Evet
3Klima Kontrolü:Hayır
4Yerden ısıtma Kontrolü:Hayır
5Ses Sistemi Kontrolü:Hayır
6Tema seçimi:Evet - Butonların Renklerin Değiştirebilirsiniz
7TV ve Media Kontrolü:Hayır
8Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
9Senaryo:Evet
10Güvenlik Sistemi Kontrolü:Hayır
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

dokunmatik panel, TİS Akıllı Ev Sistemleri
?

Luna 9G dokunmatik anahtarın orta kısmında üsten aşağıya doğru çektiğinizde anahtar kitleniyor ve hiçbir tuşu çalışmıyor. Tekrardan orta kısmında üsten aşağıya doğru çektiğinizde anahtar aktifleşiyor.

=

Luna 9G anahtarın üzerinde 9 düğme mevcuttur. Bu düğmeleri aydınlatma kontrolü (Aç/Kapat/Dimmer), motorlu perde, motorlu panjur ve senaryo için programlayabilirsiniz. Ayrıca tuşların rengini bilgisayar yazılımı üzerinden değiştirebilirsiniz.

dokunmatik panel, TİS Akıllı Ev Sistemleri

DATASHEET

dokunmatik panel, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KURULUM TALİMATI

dokunmatik panel, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)
TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Mühendislik Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun