Bir Sayfa Seçin

Sade ve Şık Tasarımlı

Luna 9G Dokunmatik Panel

Luna 9G Panel Ay Işığını Yansıtır

Karanlıkta Bile Her Zaman Yanınızda

Buton Renkleri Tasarımına Kalite Katar

Atmosferinize uygun renk seçeneklerini deneyin.

Hangisi daha heyecan verici?

Kablolu veya Kablosuz Çözümler

Her standart kasaya uygun olarak monte edilebilir.

Şık Ve Sade Tasarımlı Luna 9G Akıllı Dokunmatik Panel

Luna 9G Dokunmatik Panel, aydınlatma, perde ve daha birçok birimi kontrol edebileceğiniz 9 butonlu bir dokunmatik paneldir. Ayrıca her butona istediğiniz hazır durumu veya senaryoyu tanımlayabilirsiniz.
Luna 9G panel için siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca, paneldeki her bir butonun rengini değiştirebilirsiniz.
LUNA 9G Akıllı Panelin benzersiz özelliklerden bir diğeri ise, tüm paneli "kilitleme özelliği" dir. Bu paneli, panelin üzerine dokunup parmağınızı yukarıdan aşağıya kaydırarak kilitleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde güvenlik sistemini bile kendiniz kontrol edebilirsiniz.
Bu panel, TIS'deki diğer paneller gibi, "kablolu" veya "kablosuz" olarak kullanılabilir.

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

Luna 9G Dokunmatik Panel İle 9 Tane Senaryo Kontrolü Yapabilirsiniz

Luna 9G, TIS Smart Home ürünlerinden Luna 9G, iç tasarımınızı minimalist şekli ve olağanüstü işlevselliği ile tamamlayacak şekilde üretilmiştir. Bu cihazın en önemli özelliği, elektrik kutusundan uzak olan ışık anahtarları için klasik kablolara ihtiyaç duymadan, dokunmatik panel Luna 9G ile ışıkları, perdeleri ve panjurları kontrol edin.

dokunmatik panel, Luna 9G, TİS Akıllı Ev SistemleriOdanızdaki tüm ışık kontrollerini tek bir panel ile yapabilir ve son moda teknolojinin tadını çıkarırken zamandan ve enerjiden de tasarruf edebilirsiniz. Zarif şekli ve şık tasarımıyla Luna 9G dokunmatik panel, 9 butonlu LED dokunmatik ekrana sahiptir ve siyah veya beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. LED ekran, geceleri bulunmasını kolaylaştırmak için RGB ile arkadan aydınlatma özelliğini aktif edebilir ve 256 renk seçeneğiyle özelleştirilebilirsiniz. Ayrıca, Luna 9G’nin butonlarının her birine çift tıklatıldığında farklı bir komut işlemi gerçekleştirebilirsiniz, ve böylece tek bir panel ile bir çok birimin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, Luna 9G dokunmatik panel ile 9 adet senaryoyu kontrol edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken aydınlatma, perde ve ses sisteminizi bu cihazda programlamak ve istediğiniz senaryoları oluşturmak. Örneğin, hafta sonunu çocuklarınızla birlikte film izleyerek geçirmek istiyorsunuz, müziği belirleyin, salonun ışıklarını ayarlayın ve çocuklarınız için hoş bir ev sinema ortamı yaratın.

Ekranı parmağınızla hızlıca yukarıdan aşağıya doğru kaydırarak kolayca kilitleyebilirsiniz. Kilit açma işlemi aynı şekilde yapılır ve gerekirse kilitleme süresini ayarlayabilirsiniz. Bu özellik, bu cihazı ticari ve endüstriyel kullanım için de uygun kılar; örneğin, otel lobilerinde, restoranlarda ve hastanelerde kullanılabilir.

Ek olarak, Luna 9G’nin sahip olduğu kızılötesi alıcı özelliği sayesinde, uzaktan kumanda ile Luna 9G panele kod göndererek komutları gerçekleştirmek mümkündür. Bu özellik ile panele dokunmadan TİS uzaktan kumandası ile sistemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Birçok pratik işlevi olan Luna 9G, sahip olduğu işlevsel özellikleri sayesinde sıkça tercih edilen bir akıllı dokunmatik paneldir.

Şimdi küçük bir cihazın, hayatınızda büyük bir değişiklik yapmasına izin verme zamanı.

[wpdatatable id=15]

s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

dokunmatik panel, TİS Akıllı Ev Sistemleri
?

Luna 9G dokunmatik anahtarın orta kısmında üsten aşağıya doğru çektiğinizde anahtar kitleniyor ve hiçbir tuşu çalışmıyor. Tekrardan orta kısmında üsten aşağıya doğru çektiğinizde anahtar aktifleşiyor.

=

Luna 9G anahtarın üzerinde 9 düğme mevcuttur. Bu düğmeleri aydınlatma kontrolü (Aç/Kapat/Dimmer), motorlu perde, motorlu panjur ve senaryo için programlayabilirsiniz. Ayrıca tuşların rengini bilgisayar yazılımı üzerinden değiştirebilirsiniz.

dokunmatik panel, TİS Akıllı Ev Sistemleri

DATASHEET

dokunmatik panel, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KURULUM TALİMATI

dokunmatik panel, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)
TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

               

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun