Bir Sayfa Seçin

Sade ve Şık Tasarımlı

Luna 9G Dokunmatik Panel

Luna 9G Panel Ay Işığını Yansıtır

Karanlıkta Bile Her Zaman Yanınızda

Buton Renkleri Tasarımına Kalite Katar

Atmosferinize uygun renk seçeneklerini deneyin.

Hangisi daha heyecan verici?

Kablolu veya Kablosuz Çözümler

Her standart kasaya uygun olarak monte edilebilir.

Şık Ve Sade Tasarımlı Luna 9G Akıllı Dokunmatik Panel

Luna 9G Dokunmatik Panel, aydınlatma, perde ve daha birçok birimi kontrol edebileceğiniz 9 butonlu bir dokunmatik paneldir. Ayrıca her butona istediğiniz hazır durumu veya senaryoyu tanımlayabilirsiniz.
Luna 9G panel için siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca, paneldeki her bir butonun rengini değiştirebilirsiniz.
LUNA 9G Akıllı Panelin benzersiz özelliklerden bir diğeri ise, tüm paneli "kilitleme özelliği" dir. Bu paneli, panelin üzerine dokunup parmağınızı yukarıdan aşağıya kaydırarak kilitleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde güvenlik sistemini bile kendiniz kontrol edebilirsiniz.
Bu panel, TIS'deki diğer paneller gibi, "kablolu" veya "kablosuz" olarak kullanılabilir.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Luna 9G Dokunmatik Panel İle 9 Tane Senaryo Kontrolü Yapabilirsiniz

Luna 9G, TIS Smart Home ürünlerinden Luna 9G, iç tasarımınızı minimalist şekli ve olağanüstü işlevselliği ile tamamlayacak şekilde üretilmiştir. Bu cihazın en önemli özelliği, elektrik kutusundan uzak olan ışık anahtarları için klasik kablolara ihtiyaç duymadan, dokunmatik panel Luna 9G ile ışıkları, perdeleri ve panjurları kontrol edin.

dokunmatik panelOdanızdaki tüm ışık kontrollerini tek bir panel ile yapabilir ve son moda teknolojinin tadını çıkarırken zamandan ve enerjiden de tasarruf edebilirsiniz. Zarif şekli ve şık tasarımıyla Luna 9G dokunmatik panel, 9 butonlu LED dokunmatik ekrana sahiptir ve siyah veya beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. LED ekran, geceleri bulunmasını kolaylaştırmak için RGB ile arkadan aydınlatma özelliğini aktif edebilir ve 256 renk seçeneğiyle özelleştirilebilirsiniz. Ayrıca, Luna 9G’nin butonlarının her birine çift tıklatıldığında farklı bir komut işlemi gerçekleştirebilirsiniz, ve böylece tek bir panel ile bir çok birimin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, Luna 9G dokunmatik panel ile 9 adet senaryoyu kontrol edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken aydınlatma, perde ve ses sisteminizi bu cihazda programlamak ve istediğiniz senaryoları oluşturmak. Örneğin, hafta sonunu çocuklarınızla birlikte film izleyerek geçirmek istiyorsunuz, müziği belirleyin, salonun ışıklarını ayarlayın ve çocuklarınız için hoş bir ev sinema ortamı yaratın.

Ekranı parmağınızla hızlıca yukarıdan aşağıya doğru kaydırarak kolayca kilitleyebilirsiniz. Kilit açma işlemi aynı şekilde yapılır ve gerekirse kilitleme süresini ayarlayabilirsiniz. Bu özellik, bu cihazı ticari ve endüstriyel kullanım için de uygun kılar; örneğin, otel lobilerinde, restoranlarda ve hastanelerde kullanılabilir.

Ek olarak, Luna 9G’nin sahip olduğu kızılötesi alıcı özelliği sayesinde, uzaktan kumanda ile Luna 9G panele kod göndererek komutları gerçekleştirmek mümkündür. Bu özellik ile panele dokunmadan TİS uzaktan kumandası ile sistemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Birçok pratik işlevi olan Luna 9G, sahip olduğu işlevsel özellikleri sayesinde sıkça tercih edilen bir akıllı dokunmatik paneldir.

Şimdi küçük bir cihazın, hayatınızda büyük bir değişiklik yapmasına izin verme zamanı.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Renk:Siyah - Beyaz
2Aydınlatma Kontrolü:Evet
3Klima Kontrolü:Hayır
4Yerden ısıtma Kontrolü:Hayır
5Ses Sistemi Kontrolü:Hayır
6Tema seçimi:Evet - Butonların Renklerin Değiştirebilirsiniz
7TV ve Media Kontrolü:Hayır
8Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
9Senaryo:Evet
10Güvenlik Sistemi Kontrolü:Hayır
11RGB Led Şerit Kontrolü:Hayır
12Enerji ölçer sayfası:Hayır
13Meteoroloji istasyonu sayfası:Hayır
14Dokunmatik Ekran:Evet
15kilitlenebilirEvet
16MaterialCam + Plastik
s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

?

Luna 9G dokunmatik anahtarın orta kısmında üsten aşağıya doğru çektiğinizde anahtar kitleniyor ve hiçbir tuşu çalışmıyor. Tekrardan orta kısmında üsten aşağıya doğru çektiğinizde anahtar aktifleşiyor.

=

Luna 9G anahtarın üzerinde 9 düğme mevcuttur. Bu düğmeleri aydınlatma kontrolü (Aç/Kapat/Dimmer), motorlu perde, motorlu panjur ve senaryo için programlayabilirsiniz. Ayrıca tuşların rengini bilgisayar yazılımı üzerinden değiştirebilirsiniz.

DATASHEET

KURULUM TALİMATI

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)