Bir Sayfa Seçin

Disko ışıkları ile insanlar eylenmeye daha çabuk alışırlar

TİS'in efekt aydınlatması, ev veya çocuk partileri veya oyun odaları için mükemmeldir. Aydınlatma serimiz bir duvara monte edilebilir, ancak sorunsuz bir sonuç elde etmek için gömme bir ses saklama  adaptörü ile de mevcuttur. Bu hoparlör ve ses denetleyicileri yelpazesine mükemmel bir eşliktir. Otomatik çalışma için dipswitch, dahili mikrofon veya DJ partisinden ilham alan efektler eklemek için TİS-DMX modülümüz aracılığıyla efektleri seçin. Parti efektleri yelpazesi aşağıdakileri içerir:

  • Elmas Desen
  • Yıldız Desen
  • Su dalgası Desen
  • Çiçek Desen
  • Hareketli Kafa
  • FireFly

 

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Disko ışıkları aslında hayatımızın tüm evresinde olmasından zevk duyacağımız sistemlerdir. Örneğin; disko ışıklarını, düğün salonlarında, parti alanlarında, evinizin salonunda, restorantlarda ve otel eylence kulüplerinde tercihen kullanabilirsiniz.

Tis ürünü olan disko ışıklarını, düğün salonlarında ortamı daha güzel daha eylenceli ve daha kaliteli bir ortam yaratmak için tercih edebilirsiniz. Disko ışıklarını ister desenli olarak kullanabilir aynı zamanda ister tavana saklı bir şekilde isterseniz de dışarıda bir şekilde tercih edip kullanabilirsiniz.

Parti alanlarda yada kendinize bir parti alanı oluşturmak istediğiniz de TİS ürünü disko ışıklarımızı dilediğiniz gibi seçebilir ve bir disko ortamı yaratabilirsiniz.

TİS disko ışıklarını, evinizde dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nasıl mı ; örneğin evinizde bir parti vermek istiyorsunuz yada çocuğunuza bir doğu günü eylencesi düzenlemek istiyorsunuz. Bu noktada TİS disko ışıklarını kullanarak evinizde bir görsel yaşatmış olursunuz. İsterseniz tavana saklamalı isterseniz de dışarıda kullanabilirsiniz.

TİS disko ışıkları bahsettiğimiz gibi istediğiniz alana kullanarak farklı ve eylenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Bir restorantta kullanarak müşterilerinizin eylenceli bir yemek yemesini sağlayabilirsniz gibi birçok imkan ve görsel şölen Tis disko ışıklarıyla sunabilirsiniz.

Oteller genel de dinlenme eylenme için tercih edilen yerlerdir. Otel eylence kulüplerinde bir disko ortamı, eylence ortamı yaratmak için olmazsa olmazlarından olan disko ışıklarıdır. Disko ışıkları ile insanlar eylenmeye daha çabuk alışırlar. Tis disko ışıkları, DJ partisinden ilham alan ışıklarla entegre edilmiştir. Tis disko ışıkları sese göre şekillenerek sizlere hem kaliteli hem de görsel bir şölen sunar.

Yıldız Disko ışıgı

Kendi evinizin rahatlığında yıldızları ziyaret ederek isteğinizi yerine getirin. Işığı kapatın, parti ışıklarını açın ve hayal gücünüzün sizi uzayda gezmesine izin verin.

Yıldız Disko ışıgı

Elmas Desen Disko ışıgı

Dönen kristal cam kafa ile çok renkli bir RGB geniş açılı elmas efekti sağlar.

Elmas Desen Disko ışıgı

FireFly Disko ışığı
Oturma odanızda veya partinizde Profesyonel kalitede kırmızı ve yeşil lazer gösterisi sunar.

FireFly Disko ışığı

Su Desen Disko ışığı
Bu çok renkli aydınlatma efekti, misafirlerinizin su üzerinde uyanmalarını veya yanardağa tırmanmalarını düşünmelerini sağlayacaktır.

Su Desen Disko ışığı

Hareketli Kafa
Kırmızı, yeşil, mavi veya beyaz renklerde mevcut olan bu parti ışıklarındaki kompakt hareketli kafa, sahneyi evinize getiriyor.

Hareketli Kafa

Çiçek Desen Disko ışığı
Çarpıcı bir aydınlatma ekranında doğal şeklini iç mekana getirmek için mükemmel olan bu çok renkli ışıklar, misafirlerinizin etkilenmesini garanti eder.

Çiçek Desen Disko ışığı

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

<

Ayarlama dip switch'ler

=

DMX şebeke girişi

=

Asma aparatı

<

Tutma vidası

KURULUM TALİMATI

0/5 (0 Reviews)