Bir Sayfa Seçin

TİS'in En Kullanışlı Akıllı Paneli

Mars Akıllı Panelin çeşitli renk ve buton opsiyonları mevcuttur.

Mars Akıllı Panel, Mars'ın Eşsiz Görüntüsünden İlham Alınarak Tasarlanmıştır

Karanlıkta Bile Yanınızda

Karanlık ortamlarda da kendini gösterir

Zevkinize Uygun Renk Seçeneklerinden İstediğinizi Seçin

Şıklığın ve Konforun Tadını Çıkarın

Modası Asla Geçmez

Mars serisi, minimalist ve şık tasarımıyla her türlü iç mekanınıza kolaylıkla uyum sağlayacaktır.

Hangisi daha heyecan verici?

Kablolu veya Kablosuz Çözümler

Her standart kasaya uygun olarak monte edilebilir

Mars 4 Butonlu Akıllı Panel

Mars Serisi Panelleri için Siyah, Beyaz, Antik Bronz, Şampanya, Kömür, Titanyum ve Soluk Gümüş renk seçenekleri mevcuttur. Bu akıllı panel ile aydınlatmaları, perdeleri ve klimanızı kontrol edebilirsiniz.

Mars 12, 8 ve 4 butonlu paneller, her buton için 2 renkli LED'ler içerir. Bu paneller, aydınlatma, perde ve senaryoları yönetmek için TIS-MRC uzaktan kumandalarından sinyalleri alabilen dahili kızılötesi alıcıya sahiptir. Bu sayede panele dokunmadan uzaktan kumanda ile akıllı evinizi kontrol edebilirsiniz

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

Mars Serisi Akıllı Panelleri

Akıllı panel konusunda hem şık hem işlevsel hem de kolay kullanıma sahip bir akıllı panel bulmak kolay değildir. Bu nedenle, TIS size hem kullanım kolaylığı hem de şıklığıyla tüm zevklere hitap edebilecek Mars serisini sunar.akıllı anahtar seti Mars Serisi 3 çeşit akıllı panel içerir: Mars 10 Butonlu Termostatlı, Mars 8 Butonlu ve Mars 4 Butonlu Panel. Mars 8 Butonlu Panel ile senaryoları, perdeleri ve aydınlatmayı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Mars serisi her türlü standart elektrik kasasına kolaylıkla monte edilebilir. Bu seri, iç tasarımınızla mükemmel uyum sağlayacak şekilde 7 renkte tasarlanmıştır.Mars 4 Butonlu Panel ile senaryoları, perdeleri ve aydınlatmayı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Mars serisi her türlü standart elektrik kasasına kolaylıkla monte edilebilir. Bu seri, iç tasarımınızla mükemmel uyum sağlayacak şekilde 7 renkte tasarlanmıştır.Mars 4 Butonlu Akıllı Panel, 4 tane ikonik butona sahiptir ve kullanım kolaylığı bakımından oldukça şık ve işlevseldir.

Emeklilikte bile endişe duymadan akıllı evinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kolay kullanıma sahip butonları sayesinde basit, kullanışlı ve şık bir arayüze sahip olduğu için Mars 10 Butonlu, Mars 8 Butonlu ve Mars 4 Butonlu Akıllı Paneller ve uzaktan kumanda ile büyük anne ve büyük babalarınız için harika bir akıllı ev sistemi yaratabilirsiniz.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Renk:Siyah - Beyaz - Gümüş - Şampanya
2Aydınlatma Kontrolü:Evet
3Klima Kontrolü:Hayır
4Yerden ısıtma Kontrolü:Hayır
5Ses Sistemi Kontrolü:Evet - Sınırlı
6Tema seçimi:Evet - Butonların Renklerin Sınırlı Değiştirebilirsiniz
7TV ve Media Kontrolü:Evet - Sınırlı
8Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
9Senaryo:Evet
10Güvenlik Sistemi Kontrolü:Hayır
11RGB Led Şerit Kontrolü:Hayır
12Enerji ölçer sayfası:Hayır
13Meteoroloji istasyonu sayfası:Hayır
14Dokunmatik Ekran:Hayır
15kilitlenebilirHayır
16MaterialPlastik
s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üstene tıklayın!

=

Bu tuşları aydınlatma, perde, panjur ve senaryo için programlayabilirsiniz. İstediğiniz aydınlatmayı aç/kapat/dimer olarak ve motorlu perde ve panjurları aç/kapat/durdur olarak kontrol eder. Ayrıca istediğiniz senaryoyu yazabilirsiniz.

=

Bu kısımda IR alıcı gözü mevcuttur. Bu IR alıcı gözü, TİS el kumandasından komut alır ve böylece aydınlatmalar, perde ve panjurları TİS el kumandasından kontrol edebilirsiniz.

DATASHEET

TANITIM BROŞÜR

KURULUM TALİMATI

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)