Bir Sayfa Seçin

ZigBee RGB Led Sürücü ile Aydınlatmalarınızı Son Teknoloji İle Kontrol Edin

Aydınlatmalarınızı RGB LED Sürücüye bağlayın ve akıllı aydınlatma deneyimini doyasıya yaşayın.

ZigBee RGBW Led Driver ile titreme olmadan zarifçe aydınlatmalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Zigbee RGB Kontrol Cihazı ile LEDleri Açmak/kapatmak, kısmak ve renkleri değiştirmek çok kolay

Aydınlatmalarınız İçin Bir Zamanlayıcı Oluşturun

Aydınlatmalarınızın otomatik olarak ne zaman açılıp ne zaman kapanacağını belirleyeceğiniz bir zamanlayıcı oluşturun.

Aydınlatmalarınızı dilediğiniz yerden dilediğiniz şekilde kontrol edin

Tis mobil uygulama ile yakından ve uzaktan aydınlatmalarınızı kolayca kontrol edin

Farklı LED şerit modelleri ile uyumludur.

Titreme Yapmayan Kusursuz Aydınlatma İçin

Rgb Led Sürücü sayesinde aydınlatmalarınız yüksek voltaj, aşırı ısınma ve kısa devre gibi istenmeyen durumlardan korunur ve kusursuz şekilde çalışır.

Sınır Olmadan Tüm Renkleri Keşfedin

Sınırsız renk seçenekleri ile aydınlatmalarınızı dilediğiniz gibi ayarlayın.

Kolay Kurulum İle Kullanıcı Dostu

ZigBee Ağ Geçidine kolayca bağlanır ve kullanımı kolaydır.

TİS BEE Kablosuz RGB Kontrol

TIS ZigBee RGBW Led Driver ile titreme olmadan zarifçe aydınlatmalarınızı kontrol edebilirsiniz. Led driver ile aydınlatmalarınızı aç/Kapa, dimmer olarak ve renkleri değiştirerek bir çok farklı fonksiyonda kolayca kontrol edebilirsiniz. Aydınlatmalarınız için dilediğiniz zamanlayıcıyı ayarlayabilir ve evden çıkarken veya eve varırken ışıkları uzaktan açıp kapatabilirsiniz.

Aydınlatmalarınızı aşırı voltaj, aşırı sıcaklık veya kısa devre gibi istenmeyen durumlardan korur ve ışık titremelerini tamamen yok eder.

TIS ZigBee RGBW Led Driver’ı Tis ZigBee Ağ Geçidine bağlayarak her çeşit LED ışıkla uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

Luna TFT Dokunmatik Panel İle Her Şeyin Kontrolü Bir Panelde

Luna TFT Dokunmatik Panelde, çok sayıda ışık kontrolü için her biri 6 butondan oluşan 3 adet aydınlatma sayfası (toplam 18 buton) bulunmaktadır. Eski aydınlatma anahtarlarına elveda deyin ve bu hızlı tempolu dünyada her zamankinden daha fazla enerji tasarrufu sağlayın. Ayrıca, Luna TFT paneli, RGB ışıklarını 256 renk skalasında yönetme yeteneğine sahiptir.rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri
En çok kullandığınız perdenizi seçin, koltuğunuzu ayarlayın ve Luna TFT panelin sizin için keyifli bir atmosfer yaratmasına izin verin. Dokunmatik Paneliniz sizin için odanızın perdelerini açar veya kapatır.
Bu dokunmatik panelin benzersiz özelliklerinden bir diğeri ise panel dilinin ve resimlerin özelleştirilebilir olmasıdır. Işığınız, kapılarınız, pencereleriniz veya elektrikli aletleriniz için tasarlanan 300 tane simgeden birini seçin ve onlara dilediğiniz ismi verin, evinizle arkadaş olun. Pencerelerinizi veya kapıyı kapatmayı asla unutmayacaksınız, çünkü Luna Paneliniz sizi her zaman bilgilendirecek.

Luna’nın soğutma, ısıtma ve havalandırma ayarları dijital termostata göre yapılandırılabilir; Luna Panel iç ve dış sıcaklıkları otomatik olarak algılayabilecek ve ısıtma, soğutma sistemini açıp kapatarak sizin istediğiniz sıcaklığa getirebilecek şekilde programlanmıştır. Sıcak bir günde eve geldiğinizi hayal edin. Luna'nın zamanlayıcısını kullanarak klimayı daha erken açıp gelmeden önce evinizi serinletebilirsiniz. Zamanlayıcıyı ayarlayın ve vardığınızda evinizin mükemmel bir sıcaklığa sahip olmasını sağlayın.

Luna TFT Dokunmatik Panel İle Ses Ve Müziği Kontrol Edin

Luna’nın zarif arayüzü ses sistemini AUX, USB, radyo ve SD kart bağlantıları ile kontrol eder. Çocuğunuzun mükemmel bir ses kalitesine sahip tatlı bir ninni dinlerken uyuduğunu görmekten daha çekici ne olabilir?
Ayrıca, belirli termal, ses ve ışık halleriyle 12 senaryo tanımlayabilirsiniz. Bir akşam partisi vermek istiyorsanız ya da romantik bir akşam yemeği yemek istiyorsanız, istediğiniz senaryoyu açabilirsiniz.
Bu cihazdaki güvenlik modları da oldukça güvenilirdir. Bu modlar şunları içerir: Tatil (bir süre evden uzakta olma), Dışarıda (birkaç saat uzakta olma), Gece (belirli saatlerde izinsiz giriş bildirir) ve acil durumlarda Panik Butonu.
Ek olarak, her sayfada saati ve tarihi gösterdiği için akıllı duvar takvimi görevi görebilir ve Luna TFT dokunmatik panel size önemli tarihleri ​​hatırlatabilir.
Bu cihazın diğer bir önemli özelliği, sizi anlık ve genel elektrik tüketiminiz hakkında güncel olarak bilgilendirmesidir.
Dış hava sıcaklığı, nem seviyesi, UV endeksi, rüzgar hızı ve yönü, yağmur şiddeti dahil olmak üzere iklim durumlarından haberdar olmak için meteoroloji sensörünü kullanabilirsiniz.
Ayrıca panelin sağlık sensör sayfasından odada bulunan karbondioksit seviyesi ve diğer önemli sağlık unsurları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Luna TFT'yi kişiselleştirmek oldukça kolaydır. Bir seçeneği özelleştirmek isterseniz, planınıza ve tasarımınıza en uygun şekilde paneli düzenleyebilirsiniz.
Gördüğünüz gibi, bu akıllı panel, yaşamı çok daha rahat bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Luna TFT Dokunmatik Panel ile aynı anda birden fazla iş yapabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

[wpdatatable id=13]

s

Daha fazla bilgi edinmek için okların üzerine tıklayın!

rgb kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri
;

Hangi sayfada olduğunuzu görüntüler

;

Ortam Sıcaklığını görüntüler

;

Tarih ve Saati görüntüler

=

Lamba Kontrolü

Butona dokunduğunuz zaman lambayı açıp kapatabilir. Eğer aydınlatma hattını dimer modülüne bağlanmış olursanız, bu anahtar üzerinden lambanın ışığını ayarlayabilir. Lambanın ışığını ayarlamak için istediğiniz butonu basılı tutacaksınız.

Her düğme için istediğiniz dilde yazı yazabilirsiniz. Ayrıca her buton için bir simge seçebilirsiniz. Böylece aydınlatmaları kolayca kontrol edebilirsiniz.

=
Aydınlatma Kontrolü

rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Aydınlatma bölümünde 5 sayfa mevcuttur. P1, P2 ve P3 sayfalarda her sayfada 6 hattı Aç/Kapat/Dimer olarak kontrol eder. P4 ve P5 sayfasında 2 RGB hattının rengini ayarlayabilir. Luna TFT anahtarı toplamda 18 aydınlatma ve 2 RGB hattını kontrol eder.

;

ısıtma/Soğutma

rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde ısıtma/soğutma sisteminizi ayarlayabilir. Luna TFT anahtarın sıcaklık sensörü olduğu için sizin klima, fancoil, tavan vantilatör, kombi, yerden ısıtma, VRF, VRV vb. kontrol eder. Luna TFT Anahtarını kullanarak başka termostat kullanmazına gerek yoktur. Bu akıllı termostatlı Anahtar 8 ısıtma/soğutma sayfasına ve 8 yerden ısıtma vana kontrol sayfasına sahiptir.

;

Müzik Bölümü

rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde TİS Ses sistemi modülünü kontrol eder. Ses kaynağını, ses yüksekliğini, albüm değişimi ve şarkı değişimini bu sayfadan yapabilirsiniz.

Extra Bölümü

rgb kontrol, Rgb Kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu bölümde senaryoları uygulayabilir, motorlu panjur ve perdeleri kontrol eder. Enerji ölçer, hava durumu sensörü ve sağlık sensörün parametrelerini görüntüler.

rgb kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

DATASHEET

rgb kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

TANITIM BROŞÜR

rgb kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KURULUM TALİMATI

rgb kontrol, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KABLOLAMA ŞEMASI

TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

               

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun