Bir Sayfa Seçin

Dijital anahtarlara mı geçmeyi düşünüyorsunuz? İhtiyacınız olan şey elimizde.

TIS 4lü dijital giriş, normal anahtarları dijital olanlara değiştirmek için kullanılır. Güvenlik ve emniyet için manyetik kontaklara veya duman dedektörlerine de bağlanabilir.

Dijital giriş ile Dijital Yaşam Deneyiminin Tadını Çıkarın

TİS, otomasyon sistemini yükseltmek için birçok çok işlevli cihazı tanıttı. Dijital giriş ile Dijital Yaşam Deneyiminin Tadını Çıkarın.

Bu küçük modül, genellikle NO/NC (Normalde Açık / Normalde Kapalı) bir yapıda çalışan farklı dijital sensör türlerini bir evin akıllı ağına bağlamak için kullanılır. Daha iyi anlamak için, bir duman detektörü düşünün: Yalnızca dumanı algılar ancak bundan daha fazlasını yapamaz. Bu nedenle, bu sensörü diğer akıllı parçalara bağlayan ve gerekli önlemlerin alınabilmesi için bir bağlantıya ihtiyacı vardır.

açıklama

Açıklama

özellikleri

Özellikleri

video

Video

ürün detayı

Ürün Detayı

dokümanlar

Dokümanlar

firmware

Firmware

TİS 4lü Dijital Giriş modülü güvenlik sisteminizi geliştirir

Dijital Giriş modülü ile her türlü sensörü akıllı edin! Dijital girişTİS Akıllı Ev’in 4lü Dijital Giriş'ini kullanarak sistem, ev içinde duman veya su sızıntısı tespit ettiğinde sizi uyarır ve gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Bu akıllı modül, yangın, su pompası sorunları ve diğer acil durumlar için evinizin güvenli kalmasına yardımcı olur.
TİS’in 4lü Dijital Girişiyle, eski kabloları / dimmerleri ekstra kablolama olmadan yükseltebilirsiniz. Eski anahtarları yenileri ile değiştirmeniz gerekmez. Sadece bu modülümüzü kurun ve evinizi kontrol etmenin keyfini son derece rahatlıkla çıkarın. Örneğin, bir düğmeye basıldığında tüm mutfak ışıklarının açık olduğu bir senaryo tanımlayın veya yalnızca ana avizenin açılması için yukarı kaldırın.
Ayrıca, TİS 4lü Dijital Girişi güvenlik sisteminizi geliştirir. TİS-Bus ağı üzerinden kapı mıknatıslarına olan bağlantı, size bir kapı/pencerenin açık bırakılıp bırakılmadığını bildirir.
TİS dijital uzmanları, size en iyi hizmeti veren cihazları üretmeye ve otomasyonunuzu en verimli şekilde optimize etmeye çalışmaktadır.

wdt_IDÖzellikAçıklama
1Renk:Siyah
2Aydınlatma Kontrolü:Evet
3Klima Kontrolü:Evet
4Yerden ısıtma Kontrolü:Evet
5Ses Sistemi Kontrolü:Evet
6TV ve Media Kontrolü:Evet
7Perde ve Panjur Kontrolü:Evet
8Senaryo:Evet
9Güvenlik ÖzelliğiEvet
10Enerji ölçer Özelliği:Hayır
11Material:Plastik
12Harekat Sensorü:Hayır
13Dijital Giriş:Evet - 4 Tane (Harekat, duman, manüel anahtar ve her türlü dijital sensorü)
14Kablosuz Bağlantı:Hayır
15Akıllı Ağ:TİS-BUS
s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

=

Vidalı akıllı ağ girişi (BUS)

<

mini USB girişi vasıtasıyla 4lü kuru kontak modülünün yazılımını güncelleyebilirsiniz.

<

4 adet kuru kontak girişi

DATASHEET

TANITIM BROŞUR

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)