Bir Sayfa Seçin

Ekonomik kablo yönetimi

Kablo Yöneticisi ile Dağıtım Panelinizi Temiz ve Düzenli Yapın

Kablo Yöneticisi, Akıllı Bir Yönetici

Dağıtım kutusunun içine düzgün ve temiz bir şekilde döşenmesi, kabloları düzenlemek için kullanılan, 7 veri yollu terminal girişli din raylı yöneticisidir.

Kabloların elektrik kutularında doğru şekilde dağıtılması, büyük projeler için sinir bozucu olabilir, ancak çok büyük miktarda kablo olduğunda, onları organize etmek daha iyidir. Kablo Yöneticisi, Elektrik kutusuna monte etmek ve kabloları düzenlemek için TİS’in din rayı modülüdür.

Bu modül 7 terminale sahiptir ve BUS protokolü için gerekli bir yan çözümdür.

Elektrik kutusu yönetimini Kablo Yöneticisine bırakın ve her seferinde düzenli kurulumun tadını çıkarın.

Kablo, kablo yöneticisi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Açıklama

Kablo, kablo yöneticisi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Özellikleri

Kablo, kablo yöneticisi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Video

Kablo, kablo yöneticisi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Ürün Detayı

Kablo, kablo yöneticisi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Dokümanlar

Kablo, kablo yöneticisi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Firmware

Kabloların elektrik panolarında doğru şekilde dağıtılması, büyük projeler için sinir bozucu olabilir, ancak çok büyük miktarda kablo olduğunda, onları organize etmek daha iyidir. Bu cihaz, Elektrik panosuna monte etmek ve kabloları düzenlemek için TİS ’in din ray modülüdür.Kablo, kablo yöneticisi, TİS Akıllı Ev Sistemleri

Bu modül 7 terminale sahiptir ve BUS protokolü için gerekli bir yan çözümdür. Elektrik panosu içerisinde bulunan asıl yöneticidir. Sizleri kablo derdinden kurtaran ve yaşanılan sıkıntıyı hemen bulmanıza yardımcı olan çözümleyicinizdir. Örnek vermek gerekirse; 3+1 evinizde bulunan akıllı ev sisteminde yapılmış olan sistem daha çok kablolu ve geniştir, herhangi bir sorunda yaşamış olduğunuz sıkıntı yetmezmiş gibi birde kabloları çözmeniz gerekiyor. İşte tam bu noktada yöneticimiz devreye girerek birçok kablo sıkıntısından kurtarıyor. Size sağladığı yarar ayrıca pano içerisinde çözüm, sadelik ve düzendir.

Bir projede sorunu bulmak servis ekibi için zor kısımlardan biri olabilir. Normalde akıllı ev kablolu sistemlerde tüm elektrik kabloları örneğin aydınlatmalar, klimalar, sensörler, anahtarlar ve daha çok kablolar elektrik panosu içerisinde yer kaplıyor. Bir servis durumunda nerenin kablosu olduğunu bilmek çok zamanınızı alabilir. TİS’in bu cihazını kullanarak pano içerisindeki elektrik ve şebeke kablolarını düzenli ve sade bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca bu modül başka TİS cihazlarının kalıbında olduğu için panoyu çok şık bir vaziyete getirir.

Örneğin; bir hastane projesini hayal edin, bu projede 200 adet aydınlatma hattı, 40 adet ısıtma ve soğutma ünitesi, 100 adet panjur, 40 adet termostat, 70 adet akıllı anahtar ve 232 adet sensör kullanılmıştır. Bu otomasyon sisteminin panosu oldukça karmaşık bir vaziyette olabilir. TİS bina otomasyon sisteminde bu gibi karışık sistemler için çözümleyici bir sunumu vardır. TİS kablo yöneticisi modülünü kullanarak tüm kabloları düzenli bir şekilde elektrik panosunda kullanım vaziyetine getirebilirsiniz.

[wpdatatable id=40]

s

Daha fazla bilgi edilmek için okların üstene tıklayın!

Kablo, TİS Akıllı Ev Sistemleri
;

Elektrik veya sinyal kablo girişleri

=

Akıllı ağ (BUS) konnektörü

:

Elektrik veya sinyal kablo girişleri

Kablo, TİS Akıllı Ev Sistemleri

DATASHEET

Kablo, TİS Akıllı Ev Sistemleri

KABLOLAMA ŞEMASI

0/5 (0 Reviews)
TIS Logo otomasyon

TİS Smart Home, bina otomasyonu ile ilgili cihazlar üreten Amerikan markasıdır.

© 2019 TİS Teknoloji Sistemleri Sanayi LTD.

Social Media

               

J

En son haberler ve ürünlerimizden haberdar olun