Bir Sayfa Seçin

Akıllı Ev Dokunmatik Ekran

  Okuma Süresi: 6 Dakika

akıllı ev dokunmatik ekran

TİS Akıllı Ev Sistemi, evinize girerken sizi artık TİS’in ince zarafetiyle karşılayacak. Akıllı ev dokunmatik ekran tasarlarken amacımız, tamamen teknolojik bir ürün elde etmek olduğu kadar, aynı zamanda evinize estetik değer katacak bir aksesuar yaratmaktır.

Akıllı ev dokunmatik ekran evinizde uzun yıllar boyunca size hizmet vermek üzere tasarlandı. Mobil cihazlardan farklı olarak 7/24 çalışma prensibi ile endüstriyel alanlarda kullanılan ürünler kalitesinde ve dayanıklılığında bir ekran haline geldi.

Akıllı ev ve otomasyon yazılımı İOS & Android uygulaması, gelişmiş yazılım özelliği sayesinde tüm sistemin entegre çalışmasına yardımcı olur. Aydınlatmalar, Klima, Kombi ve diğer sayabileceğimiz tüm yaşam ihtiyaç sistemlerini kontrol eder, enerji tasarrufu için optimize eder, senaryolar ve zamanlayıcılar kullanır. Akıllı ev dokunmatik ekran Sizin isteklerinizi yerine getirir. Konfor, güven ve prestijiniz için çalışır. Evinizi binlerce kilometre uzaktan tek bir dokunuşla kontrol edebilirsiniz...

TİS Tasarım ödüllü, cam ekranlı dokunmatik panel ile evinizde bulunan onlarca sistem tek bir merkezden yönetilebilmekte; görüntülü interkom, ışık, yerden ısıtma sistemi(kombi), klima ve alarm sistemi tek bir kumanda ekranı yardımıyla kolayca kontrol edilebilmektedir. Evde kimsenin olmadığı zamanlarda, daha önceden ayarlanan senaryolar devreye sokularak, evin güvenliğinden emin olunabilmektedir. İstenilen kontroller mobil olarak akıllı cihazlar üzerinden sağlanabilmektedir.

Yapay zekanın geldiği son noktayı temsil ediyor. Fırçalanmış paslanmaz çelik yüzeyi, çerçevesiz yenilikçi tasarımı, termostatlı özel seçeneği ile mekanlarınıza zamanın ötesinde bir estetik katar. Konfor ve teknolojiyi bir arada sunan akıllı ev ile dokunmatik ekran; aydınlatma, yerden ısıtma (Kombi), klima ısıtma ve soğutma gibi farklı fonksiyonları kontrol ederek, arzu ettiğiniz konfor ve rahatlığı sunuyor.

Akıllı ev dokunmatik ekran özellikleri

Yüzeylerin eşleşmesi ve ürünlerin birbiriyle kombinasyonunu mümkün kılan seçenekleriyle tasarım içeren anahtar ve prizler evinize değer katacak. Peki bu eşsiz TİS akıllı ev sistemleri ürünleri neler yapabiliyor!

 • Aydınlatmanın ya da senaryo bazlı toplu olarak Aç/Kapat kontrolü.
 • Salon klima sisteminin oda bazlı dokunmatik ekrandan ya da uzaktan cep telefonundan Aç/Kapat kontrolü.
 • Termostat ile yerden ısıtma(kombi) kontrolü.
 • Genel elektrik Aç/Kapat.
 • Otomatik su vanası Aç/Kapat
 • Alarm sisteminde; su basma, duman, pır, manyetik kontak ile alarm izleme
 • IP Tabanlı interkom sistemi ile site, bina, daire girişiniz ile sesli ve görüntülü konuşma imkânı
 • Bina çevresindeki güvenlik kameraları interkom cihazları üzerinden görüntüleyerek çevre güvenliğinizi, otoparktaki aracınızın veya oyun parkındaki çocuğunuzun izlenmesi
 • Konfor ve güvenlik sisteminin mobil cihazlar (İOS ve Android) üzerinden uzaktan yönetimi ve izlenmesi
 • Hava durumu ve bilgilerinin dokunmatik ekranınıza taşınması
 • Bireysel duyuruların dokunmatik ekranda yayınlanması
9

Kaynak: TİS Türkiye