Bir Sayfa Seçin

Akıllı ev alarm sistemleri

  Okuma Süresi: 7 Dakika

Akıllı ev alarm sistemi evde rahat etmenizi ve güvende olmanızı sağlar. Nasıl mı? Gelin hep birlikte görelim.

Akıllı ev sistemleri evinizde veya iş yerinizde güvenliği sağlamanın, konforu yaşamanın ve enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur. Aklınıza gelebilecek tüm cihazlar tek bir platform üzerinden birbiriyle etkileşimle olup çalışarak hayatınıza değer katıp evinizdeki yaşam kalitesini yükseltirler.

akıllı ev alarm sistemleri

Yeni nesil akıllı ev sistemleri, evinizin güvenlik ve emniyetini sürekli takip ve uyarı sistemleri ile güvenceye alır, yangın, su baskını, gaz kaçağı, hırsızlık ve çocuk/yaşlı bakımı gibi bir çok konuda size akıllı çözümler sunar.

Daha fazla güvenliğin yanısıra, evinizdeki tüm aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerini uzakta yönetmenizi sağlayıp perde, panjur, TV vb. multimedya araçları gibi elektrikle çalışan tüm cihazların kontrolünü size sunarlar. Üstelik dilediğiniz rapor ve uyarıları size göndererek gereksiz enerji harcamanızın önüne geçer ve enerji tasarrufu sağlarlar.

Tüm bu yüksek güvenlik ve konfor hizmetlerinin kontrolü, İnternet erişiminizin olduğu her yerden cep telefonu,tablet,veya bilgisayarınızın,aracılığıyla sağlanır ve siz evinizden uzaktayken de gözünüz arkada kalmaz.
Her zaman ve sürekli olarak merkezi uyarı sistemine bağlı olan gelişmiş ve uzaktan yönetilebilir otomasyon sistemi ile, evinizin veya iş yerinizin güvenliğini daha akıllı ve daha güvenilir bir şekilde sağlarsınız. Sizin için değerli olan her şeyi, izinsiz kullanım, hırsızlık yangın, su baskı, gaz kaçağı ve benzeri her türlü istenmeyen durumlardan korur ve karşı önlemler alırsınız. Sıradan güvenlik sistemleri gibi sadece bir uyarı ve alarm sistemi yerine, önleyici ve koruyucu bir hizmet alırsınız.

Akıllı ev alarm sistemleri Varlık Simülasyonu

Akıllı ev sistemleri ile gözünüz asla arkada kalmaz, her zaman ve her yerden evinizin veya iş yerinizin kontrolü tamamen sizin elinizde olur.
Sonuç olarak akıllı ev çözümlerinde alarm sistemi evinizde ya da iş yerinizde; hırsızlık, yangın, acil sağlık, gaz kaçağı vb. Olaylarda tamamen evinizi güven altına alıp sizi acilen bilgilendirir. Sizler tatildeyken ya da işleriniz için dışarıdayken gözünüzü arkada koymayacak kadar akıllı ve güvenilirdir.

Örneğin; TIS akıllı ev çözümlerimizde varlık simülasyonu ile tatilde olduğunuz durumlarda evinizde her hangi bir duruma karşı belirli saatlerde ışığınızın açılması, perdelerinizin kapanması ve TV'nizin açılması siz evinizdeymiş gibi bir hava yaratmanızı sağlar.  Böylece varlık simülasyonunu kullanarak güvenli ve rahat bir şekilde evinizden ayrılabilirsiniz.

evinizde olmadığınızda örneğin; hava güneşli olduğunda perdelerinizi açması veya panjurlarınızı açması, daha sonra güneş açtığında eviniz içi aydınlık olduğu zamanlarda aydınlatmanızı kapatması, evinize girmeden çaycınızı açması ve evinize girdiğinizde çayınızın hazır olması size yaptığı büyük ölçüde güvenli bir şekilde kolaylık ve rahatlık sağlaması sizce de mükemmel değil mi.

Sorun ve sıkıntı yaşamadan “TIS akıllı ev alarm sistemleri"ni kullanarak kendinizi, evinizi, işinizi  tam anlamıyla güven ve kontrol altına alabilirsiniz. Bizleri web sayfamızdan veya 0242 502 22 12 numaralardan her zaman ulaşabilirsiniz.

9

Kaynak: TİS Türkiye