Bir Sayfa Seçin

Ünlü Amerikan Firması TIS Türkiye'ye Geldi!

  Okuma Süresi: 3 Dakika

tis fuar

Ünlü Amerikan Firması TIS Türkiye'ye Geldi! TIS Türkiye olarak 8 ay önce hayata geçen firma akıllı ev sistemlerinde yenilikçi çözümleriyle binaların teknolojiye ayak uydurmasına yardımcı oluyor.

Yaklaşık 8 ay önce faaliyete geçen TIS Türkiye, insaatnoktasi.com'un da katılımcı olarak yer aldığı Yapı Fuarı'na katıldı. Katıldığı ilk fuarda yoğun ilgiyle karşılaşan TIS Türkiye akıllı bina sistemlerinde iddiasını ortaya koyuyor.

Akıllı bina teknolojisinde oldukça deneyimli TIS firmasını Türkiye'ye getiren TIS akıllı ev sistemleri; aydınlatmadan klima kontrolüne, alarm sisteminden görüntülü konuşma teknolojisine kadar birçok yeniliği evlere taşıyor.

TIS Türkiye'nin ana merkezinin Antalya'da açıldığını söyleyen Satış Mühendisi Milad Khakzad, "Dünya çapında 20'den fazla ülkede bayisi olan Amerikan TIS firmasının Türkiye merkezini açtık. Antalya'da Türkiye'deki ilk merkezimizi açıp orada başladık. Türkiye pazarına 8 ay önce girmemize rağmen İstanbul ve Diyarbakır'da şubeleşmeye başladık. İzmir için de görüşmelere başladık." dedi.

TIS Türkiye "Akıllı bina teknolojisi oldukça hızlı yayılıyor"

Akıllı bina alanında son teknolojiyi evlere taşıdıklarını söyleyen Milad Khakzad, Türk ve dünya pazarında bu ürünlere oldukça yoğun talep olduğunu ve akıllı bina teknolojisinin son dönemde hızlıca yayıldığını söyledi. Khakzad, "Biz gelişen teknolojiyi insanların evlerine taşıyoruz. Akıllı bina teknolojilerimizde aydınlatma, klima kontrolü, özel ses sistemi, Intercom (görüntülü konuşma) gibi birçok hizmeti sağlıyoruz. Kablolu ve kablosuz olarak çözümler sunuyoruz. Her türlü eve uyum sağlayacak, enerjiden büyük tasarruf sağlatacak bu ürünlerimiz mobil uygulamasıyla birlikte evin kontrolünü ev sahibine veriyoruz." açıklamasında bulundu.

"Beklediğimizin üstüne bir ilgiyle karşılaştık"

Fuarda beklediklerinden daha fazla ilgi gördüklerini söyleyen Khakzad, "Bugün fuarda da birçok yatırımcı standımızı ziyaret etti. Gördüğümüz ilgi bizi çok memnun etti. Özellikle yabancı yatırımcıların akıllı ev teknolojisine ilgisi çok büyük. Gördüğümüz ilgiden çok memnunuz. Bir sonraki olacak fuarlara da katılmayı düşünüyoruz." diyerek sözlerine son verdi.