Küçük fikirler nasıl büyük değişiklikler getirir?

“En son teknolojiyi stil ve şıklıkla birleştirerek herkese en iyi akıllı ev fiyatları deneyimini sunmak.”

Fikirler, stil ve sadelik, TIS Teknolojisini tanımlayan şeylerdir. Sizin için en önemli olanı ve günümüz tüketicilerinin değişen ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceğimizi anlıyoruz. Bu nedenle, eviniz için otomasyona yatırım yapıyorsanız, güveninizi TIS Teknolojisine yatırın. Dünyada şu anda ‘akıllı’ ve ‘stili’ tanımlamaya çalışan birçok şirket var, ancak çok azı gerçekten bunu sağlama deneyimine sahip. TIS Teknoloji, gerçek bir akıllı evin ne olduğunu tanımlayacak bilgi ve araçlara sahiptir.

Aydınlatma, klima, perde, güvenlik ve müziğinizi nasıl kontrol ediyorsunuz? Hepsi, odanızdaki bir paneli kullanarak, ışıkları ve sıcaklığı kontrol etmek, bir albüm, bir sanatçı veya çalma listenizdeki bir şarkıyı seçmek ve herhangi bir tuş takımı veya uzaktan kumandadaki oynat düğmesine basarak yapabilirsiniz. Daha önce hiç olmadığı gibi, ev kontrol sisteminizin keyfini çıkarın.

Yenilikçi otomatik sistemlerimizle, enerji tüketiminiz de %60’a kadar tasarruf edin. TIS, tarzınızı tanımlamanıza ve hayatınızı yaşama şeklinizi değiştirmeye ve evinizin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

TİS akıllı evin hepi ürünleri çok fonksiyonlu olarak en uygun akıllı ev fiyatları yapabiliriz.

Yüksek Kalite

TIS ekipmanı, başka hiçbir üretici tarafından aşılmayan bir ev otomasyon deneyimi sunar.

En iyi akıllı ev fiyatları

TIS ürünlerin özel özellikleri ile en uygun fiyata akıllı ev yapiyoruz.

Benzersiz

Tasarım felsefemizin temel taşı, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen modüler ürünler yaratmak, aynı zamanda fiyatının çok ötesinde eşsiz bir stil ve benzersiz performans elde etmektir.