Bir Sayfa Seçin

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile TİS Mühendislik teknoloji'nin bir markası olan TİS Akıllı Ev Sistemleri (Gizlilik politikasında “TİS Akıllı Ev Sistemleri” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların TİS Akıllı Ev Sistemleri’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.
Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.
TİS Akıllı Ev Sistemleri kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Gizlilik Politikası ve kişisel bilgiler

TİS Akıllı Ev Sistemleri, kişisel bilgilerin ve TİS Akıllı Ev Sistemleri kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. TİS Akıllı Ev Sistemleri bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, TİS Akıllı Ev Sistemleri tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, TİS Akıllı Ev Sistemleri’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, TİS Akıllı Ev Sistemleri haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler TİS Akıllı Ev Sistemleri tarafından da güncellenebilecektir.
TİS Akıllı Ev Sistemleri, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi TİS Akıllı Ev Sistemleri tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.
İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.
Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.
TİS Akıllı Ev Sistemleri, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
TİS Akıllı Ev Sistemleri internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, TİS Akıllı Ev Sistemleri gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Gizlilik Politikası