En Son Akıllı Ev Teknolojisi, TİS Smart Home

Fark Yaratan Akıllı ev Teknolojimiz ile Tanışın!

Yeni Ürünler

TİS Zigbee Hub

TisBee kablosuz akıllı ev ürünlerini sisteminize bağlamak için Tis ZigBee hub ağ geçidini kullanmalısınız. Tis ZigBee akıllı ev hub sayesinde 128’e kadar TisBee cihazını akıllı ev sisteminize bağlayabilirsiniz.

Akıllı Anahtarlar

TIS akıllı ev, 4 seri akıllı anahtar sahip: Luna, Terre, Mars ve Venera serisi. Paneller farklı seçeneklere sahiptir ve aydınlatma, klima, perde, güvenlik sistemi, ses sistemi vb. Durumlarınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca interrior tasarımınıza göre panellerin rengini ve malzemesini seçebilirsiniz.

Pano Modüller

TIS akıllı ev ayrıca çok çeşitli pano modüllerine sahiptir. Röle ve dimmerler, ses sistemi ve combo modüllere. Aydınlatma, klima, perde, priz, güvenlik ve ses sisteminizi kontrol edebilirsiniz. Combo modüllerini kullanarak müşterilerimize çok uygun fiyatlı çözümler sunabiliyoruz.

Uygulama

Aydınlatmaları röle modülü üzerinden aç / kapa olarak ve dimmer modülü üzerinden ayarlayabilirsiniz. DMX protokolü ve Dali protokolü ile Led lambaları ve RGB led şeritlerin rengini kontrol edebilirsiniz. Aydınlatma hatlarının vaziyetini binada olmadan, internet vasıtasıyla görenilirsiniz.

Sosyal Medya

Tüm Platfomlarda Varız

Stratejik Birliktelikler

Eğitim Kurs

TİS Kablolu Sistem

TIS akıllı ev ekosisteminde röleler, karartıcılar, sensörler, anahtarlar, ses sistemleri vb. İçeren kablolu ürünlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca her tip binaya çözüm bulmak için kablolu ve kablosuz ürünleri entegre edebilirsiniz. Ek olarak, KNXDaliDMX ve benzeri ekosistemlere bağlanmak için birçok ağ geçidimiz var. Bus sistem ürünlerini ürünler menüsünden inceleyebilirsiniz.

TİS Kablosuz Sistem

TIS ekosisteminde, kontrolörleri, sensörleri, anahtarları, ses sistemlerini ve benzerlerini içeren kablosuz ürünlerimiz var. Kablosuz sistem protokolü WIFI’dır. Yani sunucuya veya ağ geçidine gerek yok. Sonuç olarak, sadece tek bir anahtar kullanarak cep telefonunuz tarafından yakın ve uzak mesafeden kontrol edebilirsiniz. Bu enerji tasarrufu için bir yöntemdir.

Akıllı Ev Sistemleri Katalog